fbpx

Всичко за Парламентарни Избори 2021 в България – Участници, Регионални листи с кандидати, Социологически проучвания, Резултати от предишни избори, Често задавани въпроси и още!

Разпределение по мандати

Номера в бюлетината

Поредни номера на партиите и коалициите в бюлетината за гласуване

1. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“ 
2. КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
3. ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
4. КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
5. ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
6. ПП „АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ“ 
7. ПП „АТАКА“
8. ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ 
9. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“ 
10. ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
11. КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
12.  ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“
13. КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
14. ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
15. ПП „НАЦИЯ“
16. ПП „МИР“
17. КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
18. КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
19. ПП „ГЛАС НАРОДЕН“
20. ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“
21. ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
22. ПП „ПРАВОТО“
23. ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ-ОБЕДИНЕНИЕ-ГРАДИВНОСТ“ 
24. КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
25. ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“
26. ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
27. ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
28. КП ГЕРБСДС
29. ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
30. ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

Връзки към основните партии

В основни партии са изброени партиите, които според повечето социологически агенции са над или около 1%

28. Коалиция ГЕРБ-СДС

Партии:
Граждани за Европейско Развитие на България
Съюз на Демократичните Сили
Лидери:
Бойко Борисов, Румен Христов
Европейско семейство:
ЕНП

4. Коалиция БСП за България

Партии:
Българска Социалистическа Партия
Лидери:
Корнелия Нинова
Европейско семейство:
ПЕС

29. Партия "Има Такъв Народ"

Партии:
Има Такъв Народ
Лидери:
Слави Трифонов
Европейско семейство:
Не членува

9. ДПС

Партии:
Движение за Права и Свободи
Лидери:
Мустафа Карадайъ
Европейско семейство:
Обнови Европа

11. Демократична България - Обединение

Партии:
Да, България
Демократи за Силна България
Зелено Движение
Лидери:
Христо Иванов, Атанас Атанасов
Европейско семейство:
ЕНП (ДСБ), Европейски Зелени

18. Коалиция Изправи се! Мутри Вън!

Партии:
Движение 21
Движение България на Гражданите
Лидери:
Мая Манолова, Арман Бабикян, Николай Хаджигенов
Европейско семейство:
ЕНП (ДБГ)

1. ВМРО-БНД

Партии:
ВМРО – Българско Национално Движение
Лидери:
Красимир Каракачанов
Европейско семейство:
ЕКР

24. Патриотична Коалиция - ВОЛЯ и НФСБ

Партии:
ВОЛЯ
Национален Фронт за Спасение на България
Лидери:
Веселин Марешки, Валери Симеонов
Европейско семейство:
Идентичност и Демокрация

8. КОД

Партии:
Консервативно Обединение на Десницата
Лидери:
Петър Москов
Европейско семейство:
Не членува

5. Възраждане

Партии:
ПП Възраждане
Лидери:
Костадин Костадинов
Европейско семейство:
Не членува

6. АБВ

Партии:
Алтернатива за Българско Възраждане
Лидери:
Румен Петков
Европейско семейство:
Не членува

21. Републиканци за България

Партии:
Републиканци за България
Лидери:
Цветан Цветанов
Европейско семейство:
Не членува

Често задавани въпроси

Къде да гласувам?

Проверка на избирателната секция може да направите на сайта на ГРАО – по ЕГН или по Адресна регистрация

Можете да направите проверка и чрез телефон:

  • Мобилен: Изпраща се SMS на единен номер 18429 и за трите мобилни оператора (А1, Теленор и Виваком). Цената на SMS e 25 стотинки без ДДС. В текста на SMS се изписват единствено десетте цифри на ЕГН. Системата връща SMS с номера и адреса на избирателната секция за въведения ЕГН.
  • Стационарен: Избира се 0800 1 4726 (по-лесно се запомня като 0800 1 GRAO). Тел. 0800 1 4726 е безплатен за цялата страна.
Как да гласувам?

И на тези избори имате възможност да гласувате с хартиена бюлетина, както и чрез машина (в повечето секции). Отбелязва се първо номерът на партията или коалицията за която желаете да гласувате, след което и преференцията за кандидата, който искате да подкрепите.

За хартиена бюлетина е необходимо да отбележите своя вот с „X“ или „V“, като използвате химикал САМО със син цвят

Кой има право на глас?

По данни на ЦИК избирателите са 6 732 316 души. Право на глас имат всички български граждани, навършили 18 години към изборния ден, без поставените под запрещение и изтърпяващите наказание лишаване от свобода. Гласуването в България е задължително, но не са предвидени наказания, ако не гласувате.

Какво означава гласуване с "Не подкрепям никого"?

„Не подкрепям никого“ означава, че вашият глас ще бъде отчетен за избирателната активност, но не и при разпределението на гласовете.

Кога листа може да бъде разместена с преференции?

Преференциално разместване може да стане, ако за кандидат гласуват 7% от гласувалите за листата на партията. Например, ако за партия X са гласували 100 000 души, на кандидат ще са необходими 7000 преференции за да изпревари кандидати пред него.

Водачите на листи са защитени и не могат да бъдат изместени.

Изборни листи по РИК

01 МИР - Благоевград

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Ангел Чавдаров Джамбазки
2. Стоян Радков Божинов
3. Иван Йорданов Стоянов
4. Иван Кръстев Чолаков
5. Александър Христов Заимов
6. Калин Костадинов Грънчаров
7. Любомира Георгиева Дончева
8. Асен Иванов Крайнов
9. Андрей Тодоров Янакиев
10. Стефан Василев Шербетов
11. Константин Иванов Стаев
12. Иван Христов Талев
13. Станимир Драгомиров Радулов
14. Кирил Костадинов Чонгов
15. Мариана Ангелова Пашова
16. Христо Ставров Филатов
17. Георги Борисов Фильов
18. Светослава Петрова Китанова
19. Георги Борисов Миталов

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Венцислав Наков Наков
2. Огнян Иванов Бързаков

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Йордан Стоянов Манасиев
2. Илия Любенов Юсев
3. Александър Веселинов Новаков
4. Ивайло Симеонов Симеонов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Георги Георгиев Михайлов
2. Емил Славчов Колевичин
3. Младен Стоименов Тимчев
4. Светлана Стефанова Шаренкова
5. Богдан Емилов Боцев
6. Любен Илиев Милев
7. Максим Анри Илиев
8. Ина Божикова Бойчева
9. Димитър Георгиев Юнчов
10. Александър Борисов Сливков
11. Милко Щилянов Сиркьов
12. Валери Крумов Миленков
13. Исмет Кязимов Ходжов
14. Георги Иванов Мишев
15. Владимир Иванов Баряков
16. Пламен Спасов Ботев
17. Лъчезар Емилов Кобуров
18. Венцислав Илиев Шунгаров
19. Кирил Пецев Пецев
20. Славчо Иванов Попов
21. Костадин Красимиров Харисков

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Цончо Томов Ганев
2. Цвета Валентинова Рангелова
3. Александър Сотиров Стойков
4. Николай Димитров Янчев
5. Благовест Благоев Георгиев
6. Илия Вълчев Джагълов
7. Иван Тодоров Самоковарев
8. Станислав Антонов Янев
9. Георги Пламенов Драчев
10. Благородна Димитрова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Владимир Красимиров Елезов
2. Александър Димитров Дурчов
3. Захари Симеонов Стоилов
4. Стоян Атанасов Димитров
5. Георги Асенов Костов
6. Кадри Мехмедов Алендаров
7. Спасимир Стоянов Тренчев
8. Мустафа Мехмед Кьос
9. Файк Летифов Будев
10. Костадинка Росенова Григорова
11. Йорданка Бориславова Борисова
12. Гюлзет Ресилов Фърговски
13. Димитър Иванов Грънчаров

7 ПП „АТАКА“

1. Димитър Кирилов Байрактаров
2. Павел Георгиев Петелов
3. Димитър Костадинов Шейтанов
4. Сабина Алекова Денева
5. Георги Любенов Попов
6. Нина Борисова Пулева

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Ангел Атанасов Георгиев
2. Димо Пенчев Димов
3. Радостин Белчев Савов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Халил Реджепов Летифов
2. Йордан Кирилов Цонев
3. Елхан Мехмедов Кълков
4. Ибраим Ибраимов Зайденов
5. Джалил Селим Бошнак
6. Здравко Славиев Дренчев
7. Осман Османов Мисирков
8. Сайфедин Мехмед Джурин
9. Фатима Исмаил Йълдъс
10. Ивайло Иванов Червилов
11. Ахмед Ахмед Гогунч
12. Хюсни Сабитов Имамов
13. Светослав Алексиев Чавдаров
14. Мартин Бранимиров Каписъски
15. Саид Мохарем Иброш
16. Зелха Хюсеин Караасан
17. Асан Рушанов Топов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Йордан Йорданов Христов
2. Стоян Йорданов Великов
3. Младен Асенов Таиров
4. Мария Георгиева Василева
5. Величка Кръстева Великова
6. Петранка Крумова Еленкова
7. Гроздан Любомиров Докузов
8. Райна Димитрова Златкова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Атанас Петров Атанасов
2. Иван Йорданов Димитров
3. Мария Михайлова Георгиева
4. Наталия Петрова Димитрова-Попова
5. Мустафа Мустафа Емин
6. Борис Богданов Джолев
7. Георги Викторов Мавродиев
8. Владимир Славев Миленков
9. Василиса Павлова Валеова
10. Владимир Евгениен Милушев
11. Димитър Захариев Нешев
12. Борислав Георгиев Смилков
13. Владислав Димитров Христов
14. Никола Илиев Тафров

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Антон Георгиев Сираков
2. Ибрахим Адем Молла
3. Владимир Николов Живков
4. Васил Георгиев Костов
5. Димка Василева Попстоянова
6. Любен Николов Апостолов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Трендафил Атанасов Митев
2. Радослав Йорданов Радославов
3. Кирил Александров Ананиев
4. Николай Борисов Къркеланов
5. Жулиета Николова Тасева
6. Димитър Георгиев Мутафчиев
7. Стефан Василев Попов
8. Кристина Валентинова Иванова
9. Станислава Сашева Дочева

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Константин Георгиев Качулев
2. Илия Здравков Вачев
3. Александър Пламенов Стамболийски
4. Марин Георгиев Липушлиев
5. Александър Иванов Атанасов
6. Сергей Самуилов Димитров
7. Иван Златков Душков
8. Васил Николов Каламски
9. Иван Красимиров Стоилов
10. Марин Христов Христев
11. Мартин Христов Банков

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Антон Костов Дабевски

16 ПП „МИР“

1. Антоанета Антонова Баракова
2. Атанас Христов Цирков
3. Милена Георгиева Вацова
4. Марян Иванов Биков
5. Антон Георгиев Манчев
6. Антоанета Филипова Чамишка
7. Мария Томова Гогова
8. Иво Танчев Ташев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Иван Герасимов Петрински
2. Бойчо Кирилов Теофилов
3. Александър Стоянов Стоянов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Димитър Делчев
2. Валери Смиленов
3. Д-р Вангел Арабаджиев
4. Д-р Мария Радойкова
5. Илиан Ушев
6. Кирил Атанасов
7. Александър Петрелийски
8. Емил Дерменджиев
9. Георги Япов
10. Костадин Султов
11. Александър Боцев
12. Иво Стоянов
13. Никола Шарков
14. Траян Господинов
15. Маргарита Герова
16. Никола Вапцаров

19 ПП „Глас Народен“

1. Иван Красимиров Михайлов

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Огнян Борисов Боюклиев
2. Димитър Георгиев Димитров
3. Костадин Недев Господинов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Цветан Генчев Цветанов
2. Атанас Станкев Камбитов
3. Кирил Андонов Котев
4. Георги Иванов Икономов
5. Димитър Иванов Кондев
6. Гичка Захариева Нушев
7. Даниела Юриева Пидев
8. Василка Христова Колчева
9. Десислава Пламенова Теохарова
10. Александър Георгиев Марков
11. Даниела Красимирова Велинова
12. Милена Иванова Донева
13. Елена Георгиева Стойчева
14. Радослав Георгиев Попов
15. Симона Юриева Георгиева-Митова
16. Георги Атанасов Жежев
17. Десислава Любенова Цветкова
18. Радослава Георгиева Боинска
19. Иван Димитров Попов
20. Христо Петров Шумаров
21. Ивайло Любомиров Бузов
22. Гергана Иванова Грозданова

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Христо Василев Патев
2. Станой Христов Янкулов

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Радослав Горанов Гацев
2. Михаил Иванов Иванов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Елена Владимирова Ангелинина
2. Георги Иванов Шопов
3. Красимир Георгиев Шопов
4. Росен Йорданов Георгиев
5. Ангел Николов Ангелов
6. Никола Христов Мировалиев
7. Светослав Еленков Василев
8. Павлин Данков Пенков
9. Кристиян Великов Бахчеванов
10. Ангел Костадинов Белчев
11. Елена Стоянова Венева
12. Надя Николова Костова
13. Елена Костадинова Велковска
14. Мартин Стефанов Илиев
15. Иван Василев Терзийски
16. Красимир Стоянов Янев
17. Мария Иванова Агова
18. Михаил Любомиров Дражев
19. Лимонка Илиева Поппетрова
20. Гергана Борисова Алексиева
21. Трифон Константинов Маринов
22. Илия Ангелов Малкочев

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Емил Димитров Грозданов
2. Георги Атанасов Вакъвчиев
3. Валентин Стойчев Текелов
4. Минчо Иванов Ковачев
5. Върбан Маринов Вутов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Аглика Георгиева Гайдарова
2. Александра Стефанова Минчева

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Ваня Стефанова Колева
2. Спас Николов Рачев
3. Елена Петрова Породинска
4. Георги Ангелов Кацунов
5. Валентин Борисов Митов

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Росен Димитров Желязков
2. Ивайло Александров Златанов
3. Георги Запрев Динев
4. Емил Серафимов Тончев
5. Александър Иванов Мацурев
6. Стоян Костадинов Стоев
7. Борислав Райчов Миланов
8. Илиан Кирилов Георгиев
9. Никола Любенов Джингаров
10. Денис Хюсеинов Шенгов
11. Николай Бисеров Михайлов
12. Димитър Николов Чолев
13. Теодор Георгиев Тошев
14. Димитър Лазаров Урдев
15. Наташа Атанасова Стоянова
16. Йордан Георгиев Андонов
17. Георги Иванов Матеев
18. Никол Янкова Тимева-Митрева
19. Александър Николаев Петков
20. Николая Валентинова Илиева
21. Иванка Георгиева Кехайова
22. Стефан Апостолов Апостолов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Илко Стоянов Стоянов
2. Георги Захаринин Попов
3. Христо Валериев Гушков
4. Анита Петрова Коцелова
5. Янко Кирилов Богоев
6. Гълъбица Николова Спахиева-Мачкова
7. Мария Любенова Чобанова
8. Атанас Дафинов Дафинов
9. Станислав Иванов Богдански
10. Димитрина Иванова Николова
11. Фикрет Алилов Гегов
12. Марина Стойчева Харизанова
13. Красимир Пенев Алексиев
14. Пламен Росенов Качаков
15. Иванка Василева Асенова

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Смиляна Георгиева Илиева-Тричкова
2. Георги Крумов Бачев
3. Виолета Георгиева Чакова
4. Анна Иванова Тричкова

НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ

Пламен Владимиров Масарлиев

02 МИР - Бургас

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Ангел Чавдаров Джамбазки
2. Георги Василев Манев
3. Георги Петров Дракалиев
4. Стоян Транев Транев
5. Николай Петков Иванов
6. Христина Иванова Секлемова
7. Продан Ефтимов Проданов
8. Михаил Иванов Домусчиев
9. Илия Илчевски
10. Димитър Панайотов Костов
11.Доник Бохос Кеседжян
12. Лидия Иванова Дренчева
13. Светла Иванова Джермова
14. Николай Йовков Костуров
15. Димитър Христов Вангелов
16. Анжелина Здравкова Георгиева
17. Владимир Иванов Георгиев
18. Златияна Велчева Бойчева
19. Цвета Иванова Боева
20. Въльо Русев Вълев

2 КП „НИЕ, ГРАЖАНИТЕ“

1. Владимир Павлинов Павлов
2. Георги Стефков Иванов
3. Анна Петкова Петрова
4. Ангел Жеков Ников
5.Михаил Атанасов Атанасов
6. Гергана Желязкова Гичева – Стоева
7. Павел Димитров Стефанов
8. Илиян Николов  Ангелов
9. Никола Димитров Кадиев
10. Димитринка Георгиева Кърчева
11. Васил Василев Арабаджиев
12. Георги Евгени Янакиев
13. Генчо Мончев Генчев
14. Делчо Петров Йовчев
15. Стела Живкова Карагьозова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ-НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Мартин Найденов Николов
2. Петър Иванов Иванов
3. Тодор Веселинов Тошев
4. Катрин Ивайлова Симеонова
5. Катя Петрова Михайлова
6. Стефан Маринова Парапански
7. Анна Йорданова Пенчева

4 КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Петър Георгиев Кънев
2. Юлия Трифонова Йоргова-Форд
3. Тодор Байчев Байчев
4. Андреана Красимирова Премянова-Янкова
5. Борислав Стефанов Стефанов
6. Милена Янева Куртова – Радева
7. Виолета Желязкова Желева
8. Владимир Атанасов Владимиров
9. Йордан Георгиев Петков
10. Румен Христов Николов
11. Павел Маринов Маринов
12. Аспарух Данчев Иванов
13. Димитър Георгиев Гочев
14. Станимир Байчев Баев
15. Петя Тотева Илиева
16. Атанас Маринов Маринов
17. Дафинка Димитрова Главанска
18. Станислав Киров Едрев
19. Таня Вълчева Иванова
20. Стоян Георгиев Желязков
21. Милена Георгиева Костадинова
22. Кирил Ивов Узунов
23. Станислава Кирилова Райнова
24. Радослава Русева Кичукова
25. Паруш Желев Парушев
26. Стоян Георгиев Стоянов
27. Димитър Павлов Камбуров
28. Павел Златков Стоянов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Цончо Томов Ганев
2. Тодор Димитров Ангелов
3. Борис Димитров Аладжов
4. Звезделина Камелиева Каравелова
5. Димитър Петков Петков
6. Александър Господинов Койчев
7. Виктория Валентинова Върбанова
8. Сашо Колев Бакърджиев
9. Николай Христов Малчев
10. Ангел Мирославов Калинков
11. Петър Стефанов Кюркчиев
12. Димитър Стефанов Химитлийски
13. Драгомир Дончев Дончев
14. Радостин Янков Желязков
15. Явор Христов Топалов
16. Георги Янков Янев
17. Трифон Русев Николов
18. Димитър Петров Морфин

6 ПП „АБВ“

1. Антон Боянов Коджабашев
2. Георги Сталев Георгиев
3. Ирена Георгиева Михайлова
4. Камен Димитров Сейменлийски
5. Силвия Александрова Лецковска
6. Александър Панайотов Стефанов
7. Мехмед Мустафа Мехмед
8. Руска Илиева Стефанова
9. Валя Тодорова Георгиева

7 ПП „АТАКА“

1. Димитър Кирилов Байрактаров
2. Иван Георгиев Иванов
3. Радко Пенчев Радев
4. Ивана Кирилова Димитрова
5. Вълчо Трифонов Вълчев
6. Алекси Стоянов Алексиев
7. Добри Стефанов Добрев
8. Стефан Кралев Стефанов
9. Иван Стоянов Тодоров

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“/ „КОД“

1. Стефан Валентинов Папазов
2. Боян Лъчезаров Стефанов
3. Елена Костадинова Атанасова
4. Николай Христов Амвросиев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Севим Исмаил Али
2.Ешереф Кязим Ешереф
3. Фатме Хасан Рамадан
4. Ружди Хикмет Хаджен
5. Бейхан Али Мустафа
6. Хасан Абдурахим Хасан
7. Александър Георгиев Делчев
8. Елван Селяхтин Атилла
9. Хава Хюсеин Осман
10. Кадир Исмаил Ахмед
11. Мехмед Хасан Хамид
12. Хюсеин Адем Халил
13. Сезгин Хасан Кадил
14. Бехчет Ремзиев Емурлов
15. Севди Севим Емин
16. Айше Салиева Исуфова
17. Юзджан Фаик Юмер
18. Мехмед Неджатин Хюсеин
19. Ибрям Али Ибрям
20. Васил Илиев Малчев
21. Сание Сейфиева Белева
22. Асен Асенов Михалев
23. Неждет Мехмед Хюсеин
24. Джемиле Ахмед Ахмед
25. Мюмюн Мехмедов Халилов
26. Ахмед Сюлейман Мехмед

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Димитър Стоянов Стоянов
2. Антоанета Димова Кумбиева
3. Георги Любомиров Филипов
4. Добрин Илиев Боджаков
5. Димитър Иванов Димитров
6. Валентин Ганчев Иванов
7. Росица Любомирова Тузлукова
8. Димитър Николов Парашкевов
9. Снежана Николова Никова
10. Теодора Валериева Вергилова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Ивайло Николаев Мирчев
2. Димитър Георгиев Найденов
3. Даниела Стоянова Божинова
4. Весела Петрова Райкова-Грекова
5. Иван Тодоров Тодоров
6. Владимир Дуков Дуков
7. Румен Цветанов Велев
8. Татяна Димитрова Михова
9. Теодор Стойчев Михайлов
10. Константин Георгиев Георгиев
11. Мария Иванова Кирилова
12. Ваня Кръстева Кръстева
13. Димитър Генадиев Гайдов
14. Даниел Тодоров Колев
15. Ясен Георгиев Димитров
16. Иван Георгиев Сухиванов
17. Павлина Илиева Кушалиева
18. Николай Диянов Николов
19. Николай Емилов Христов
20. Димитър Михайлов Чернев
21. Константин Атанасов Костадинов
22. Митко Пейчев Иванов

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Женя Димитрова Илиева
2. Нако Райнов Стефанов
3. Константин Димитров Костов
4. Илия Людсканов Влаев
5. Станислав Асенов Асенов
6. Александър Михайлов Томов
7. Недялка Баева Баева

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Лъчезар Аспарухов Аврамов
2. Женета Димитрова Иванова
3. Кирил Стоянов Стоянов
4. Диана Йорданова Мирчева
5. Райко Пеев Македонов
6. Гинка Георгиева Янева
7. Златина Николова Карайотова-Чакърова
8. Симеон Тодоров Гаджов
9. Христо Руменов Станев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ- БНО“

1. Алберт Петросович Симонян
2. Мариана Славчева Митова
3. Весела Георгиева Величкова
4. Калоян Красимиров Михайлов
5. Никола Атанасов Курдов
6. Георги Христов Богданов
7. Пламена Веселинова Монова
8. Александър Тошев Тодоров
9. Иван Добринов Боюклиев
10. Мила Христова Смолева
11. Милен Николаев Георгиев
12. Мартин Николаев Краев
13. Михаил Милчев Рачев
14. Иван Господинов Иванов
15. Стойко Алексеев Богданов
16. Яни Ненов Илиев

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Валентин Василев Василев

16 ПП „МИР“

1. Иван Киров Киров
2. Христо Иванов Николов
3. Радостин Симеонов Долчинков
4. Иван Гинов Статиров
5. Дилян Георгиев Колев
6. Виктор Георгиев Атанасов

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Кристиан Косев Кръстев
2. Ирена Тодорова Стоянова
3. Радослав Руменов Дерменджиев
4. Павел Георгиев Михайлов
5. Станимир Недялков Станков
6. Румен Димов Проданов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Живко Иванов Табаков
2. Драгомир Георгиев Ошавков
3. Здравко Янакиев Василев
4. Цветелин Георгиев Георгиев
5. Габриела Христова Гоцкова
6. Николай Тодоров Тодоров
7. Красимир Павлинов Петров
8. Стоян Демирев Грозев
9. Теодор Русланов Шейков
10. Юлияна Недялкова Мръчкова
11. Александър Георгиев Йорданов
12. Георги Янакиев Янчев
13. Костадин Евгениев Андонов
14. Яна Неделчева Николова
15. Живко Събев Куцаров
16. Ярослав Николаев Коюмджиев
17. Ивайло Георгиев Илиев
18. Людмил Пламенов Илиев
19. Мария Николова Желязкова
20. Павел Димитров Джованов
21. Илия Йовков Петков
22. Пламен Делев Делев
23. Мария Борисова Лазева
24. Ангелина Кирова Мерджанова
25. Боряна Георгиева Тодорова
26. Димка Георгиева Иванова
27. Гергана Неделчева Георгиева
28. Асен Любомиров Бонджев

19 ПП „Глас Народен“

1. Милен Стефанов Енчев
2. Диляна Димчева Димова
3. Константин Миленов Костов

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1. Стела Димитрова Ангелова- Банкова
2. Лиляна Борисова Ганчева
3. Румен Лазаров Генов
4. Калоян Иванов Ченов
5. Величка Димова Петрова

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“ 

1. Виктор Владимиров Серафимов
2. Ангел Стефанов Рангелов
3. Галина Деянова Джендова
4. Шабан Махмуд Шабан
5. Георги Петров Янев
6. Анелия Георгиева Георгиева
7. Петър Стефанов Зарарев
8. Симеон Емилов Козаров
9. Александър Костадинов Събев
10. Гошо Иванов Атанасов
11. Васил Георгиев Йорданов
12. Лъчезар Николаев Гюров
13. Деница Галентинова Влайкова
14. Боян Борисов Койнов
15. Десимир Стефанов Стоянов
16. Александра Петрова Рачева
17. Михаела Димитрова Кокинова
18. Константин Ванев Банов
19. Даниел Пламенов Камбуров
20. Марио Илиев Добранов
21. Борис Константинов Саваклиев
22. Иван Крумов Крумов
23. Теодора Иванова Петкова
24. Светла Петрова Тодорова
25. Михаил Николаев Михов
26. Пенка Иванова Палоши
27. Димитър Златков Дикански
28. Марин Атанасов Бангев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Персиана Саркис Мушехян
2. Берджухи Михран Йорданова
3. Стоян Панайотов Асланов
4. Захарина Захариева Любчева
5. Петър Божинов Дурев
6. Силвия Огнянова Мартинова
7. Вероника Миткова Петрова
8. Ивелина Димитрова Христова- Мишкова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ“

1. Силвия Кузова Цакова
2. Цветко Борисов Лолов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Валери Симеонов Симеонов
2. Милен Ненчев Ненчев
3. Момчил Николов Момчилов
4. Радослав Петров Петков
5. Боян Диянов Дяков
6. Димитър Гихоров Димитров
7. Мартин Евгениев Янчев
8. Андрей Магриотов Едрев
9. Станислав Христов Тодоров
10. Златка Атанасова Тончева
11. Огнян Иванов Цонев
12. Валери Димитров Ангелов
13. Станислав Тодоров Канев
14. Йорданка Лазаринова Симеонова
15. Александър Петков Загорчев
16. Денис Танчев Йовчев
17. Цветелина Апостолова Мянкова
18. Ивайло Харалампиев Стаматов
19. Гинка Красенова Ангелова
20. Щериана Валентинова Иванова
21. Емине Хасан Хюсеин
22. Марияна Николаева Лефтерова
23. Стелияна Ивайлова Иванова
24. Теодор Минчев Кулев
25. Николай Павлов Почеканов
26. Антон Жеков Стоянов
27. Ивайло Вагенщайн Русинов
28. Ангел Илиев Исаев

25 ПП “ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Алеко Константинов Кюркчиев
2. Йонко Йорданов Гергов
3. Илиян Панайотов Илчев
4. Инна Христова Маринова
5. Недка Димитрова Иванова

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Костадин Стоянов Георгиев
2. Вера Александрова Минчева

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Полина Атанасова Паньова-Балик

28 КП „ГЕРБ-СДС“

1. Любен Любенов Дилов
2. Ивелина Веселинова Василева
3. Деница Пламенова Николова
4. Димитър Бойчев Петров
5. Галя Стоянова Желязкова
6. Жечо Дончев Станков
7. Севдалина Христова Турманова
8. Веселин Матеев Пренеров
9. Ася Атанасова Пеева
10. Румен Динев Желев
11. Драгомир Желчев Стефанов
12. Иван Георгиев Гаврилов
13. Иван Стефанов Вълков
14. Вежди Кемал Орманов
15. Огнян Христов Станков
16. Пеньо Николов Мечков
17. Андрей Стоянов Рунчев
18. Атанас Паскалев Тодоров
19. Борислав Красимиров Киров
20. Диян Вълков Димов
21. Ивайло Стоянов Иванов
22. Красимир Недков Енчев
23. Радослав Иванов Балтаджиев
24. Стефана Любенова Караджова
25. Николай Иванов Иванов
26. Тодор Михайлов Михалев
27. Венелин Рашев Радев
28. Диян Иванов Петров

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Ивайло Ванев Вълчев
2. Димитър Стоянов Гърдев
3. Александър Стайков Марков
4. Християна Анастасова Тодорова
5. Николай Тончев Драгнев
6. Георги Николаев Султанов
7. Пламен Николаев Николов
8. Александър Викторов Рашев
9. Ивайло Христов Христов
10. Катерина Павлова Стоичкова
11. Петя Божидарова Димитрова
12. Росица Живкова Петрова
13. Драгомир Костадинов Костадинов
14. Велин Стефанов Величков
15. Илиана Николаева Маринова
16. Янко Кирилов Богоев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Пламен Луков Димитров
2. Румен Венелинов Стрелковски
3. Миглена Николаева Владова-Стрелковска
4. Ирена Боянова Цолева

03 МИР - Варна

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Красимир Дончев Каракачанов
2. Иван Димов Иванов
3. Иво Колев Пазарджиев
4. Венцислав Сивелинов Сивов
5. Николай Йовчев Николаев
6. Румен Неофитов Динчев
7. Кристина Радославова Петева
8. Николай Орлинов Роев
9. Николай Тодоров Евтимов
10. Златко Антонов Златев
11. Мартин Миленов Желев
12. Йордан Райков Йорданов
13. Красимир Ганчев Николов
14. Димитър Желязков Минев
15. Георги Кръстев Георгиев
16. Ангел Ангелов Шишков
17. Виктория Радостинова Георгиева
18. Деян Йорданов Георгиев
19. Самуил Маринов Маринов
20. Златина Лазарова Любенова
21. Ангел Добрев Радев
22. Добромир Йорданов Джиков
23. Петър Антонов Петров
24. Станко Валентинов Петков
25. Ернестина Чавдарова Шинова

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Надка Данчева Йонова
2. Боян Иванов Караджов
3. Пламен Димитров Ямболов
4. Красимир Иванов Керчев
5. Сибила Динкова Стоилова
6. Георги Стефков Иванов
7. Андрей Александрович Ваховски
8. Николай Валериев Николов
9. Илиян Живков Георгиев
10. Светлан Цонев Станойков
11. Милена Рускова Вълкова
12. Диян Василев Кралев
13. Катя Братанова Калчева
14. Емилия Асенова Кирова
15. Георги Маринов Стоянов

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Наум Асенов Наумов
2. Мирослав Борисов Паскалев
3. Стоян Божидаров Георгиев
4. Даниел Иванов Атанасов
5. Светла Николаева Пенева
6. Силвия Максимова Атанасова

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Борислав Гуцанов Гуцанов
2. Филчо Кръстев Филев
3. Павел Енев Раличков
4. Кателия Атанасов Александров
5. Ирена Андреева Георгиева
6. Милен Банков Гочев
7. Николай Светлозаров Гочев
8. Мирослав Сотиров Коларов
9. Маринела Иванова Грудева
10. Валентин Стоянов Вълчев
11. Георги Йорданов Георгиев
12. Росен Ивов Гацин
13. Валентина Чернева Христова
14. Драгомира Иванова Чернева
15. Галин Николов Трифонов
16. Станислав Боянов Тасков
17. Маргарита Петкова Тодорова
18. Димитър Валентинов Янев
19. Нина Стоянова Каракашева
20. Павел Красимиров Лозанов
21. Жанет Драганова Димчева
22. Росица Иванова Генкова
23. Даниел Любенов Любомиров
24. Радослав Ганев Йовков
25. Деспа Маринова Точева
26. Десислава Тодорова Миливоева
27. Светлан Димов Стоянов
28. Тодор Росенов Петров
29. Христо Веселинов Василев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Костадин Тодоров Костадинов
2. Николай Кръстев Костадинов
3. Веселин Миленов Вешев
4. Юлиян Каменов Губатов
5. Марин Минков Попов
6. Никола Ангелов Димитров
7. Станислав Добринов Стоянов
8. Румяна Ангелова Ненова-Вешева
9. Даниела Петкова Векова
10. Георги Ангелов Георгиев
11. Дилян Руменов Григоров
12. Димитринка Тодорова Дамянова
13. Диян Желев Стоев
14. Николай Петков Цонев
15. Светослав Тодоров Тодоров
16. Галин Стоянов Иванов
17. Васил Найденов Ценев

6 ПП „АБВ“

1. Атанас Христов Мангъров
2. Георги Недков Кючуков
3. Младен Йорданов Станев
4. Ивайло Тодоров Герчев
5. Красимир Димитров Костов
6. Христо Тодоров Недялков
7. Иван Тодоров Василев
8. Нона Иванова Йотова-Маринова
9.  Румен Атанасов Тодоров
10.  Даниел Георгиев Илчев
11.  Красимир Янев Куцаров
12. Петър Кирилов Първанов
13. Делян Венелинов Жечев

7 ПП „АТАКА“

1. Волен Николов Сидеров
2. Николай Георгиев Караколев
3. Живка Койчева Костова
4. Петя Пламенова Гавраилова – Декова
5. Венцислав Александров Стефанов
6. Александър Георгиев Атанасов
7. Грациела Данкова Димитрова
8. Милена Атанасова Стоянова
9. Росица Тодорова Стоянова
10. Красен Маргаритов Проданов
11. Георги Бориславов Желязков
12. Илия Христов Йовчев
13. Иван Кръстев Трендафилов
14. Милен Сашев Маринов
15. Николай Вълчев Стоянов
16. Николай Николаев Джуров

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“/ „КОД“

1. Петър Стефанов Москов
2. Наталия Олег Шулика- Фотакиева
3. Мая Иванова Палиева
4.Моника Димитрова Петрова
5. Мая Иванова Стаматова
6.Калоян Балинов Балинов
7.Снежина Пламенова Желязкова

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“/“ДПС“

1. Ерджан Себайтин Ебатин
2.Сали Мехмедов Табаков
3. Хюсни Осман Адем
4. Хълми Сейфиев Белев
5. Алисе Османова Хасанова
6. Рюян Невзатов Ризов
7. Сабри Мустафов Сабриев
8. Мерткан Аптулов Ибрямов
9. Сали Светославов Любенов
10. Васил Георгиев Алексиев
11. Айше Мехмед Кадир
12. Адиле Сабриева Кямил
13. Тургут Исмет Мехмед
14. Месут Ердинч Рушид
15. Хабил Билгинов Хабилов
16. Айдън Мустафа Байрам
17. Ахмед Ахмед Идриз
18. Мехмед Хасанов Хасанов
19. Нурай Ахмед Басри
20. Севим Тезжан Мустафа

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Георги Димитров Андреев
2. Христо Светлев Якимов
3. Ивайло Христов Нелковски
4. Димитър Йорданов Георгиев
5. Емил Митков Басаров
6. Венцислава Николаева Олянова
7. Мария Георгиева Йорданова
8. Велизар Димитров Петков
9. Георги Георгиев Георгиев
10. Мая Петрова Костадинова
11. Матей Симеонов Матеев
12. Соня Стойчева Александрова
13. Ростислав Маринов Маринов
14. Стилияна Миткова Георгиева
15. Пламен Димитров Полименов
16. Диана Минкова Панайотова
17. Иван Атанасов Атанасов
18. Даниел Илков Янчев
19. Николай Минчев Костов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Стоян Александров Михалев
2. Стелиян Георгиев Севастиянов
3. Стела Димитрова Николова
4. Ивайло Христов Митковски
5. Николай Гергинов Танчев
6. Дора Костова Димитрова
7. Марин Георгиев Щерев
8. Боян Димитров Керемидчиев
9. Николай Антонов Капитанов
10. Мария Иванова Ангелова-Дойчева
11. Милен Благоев Стоянов
12. Марияна Колева Захариева
13. Васко Миланов Василев
14. Нелко Георгиев Начев

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Игнат Веселинов Раденков
2. Искра Милкова Иванова
3. Илиян Михайлов Великов
4. Боян Любомиров Дуранкев
5. Галина Вескова Николова
6. Веселин Стоянов Георгиев
7. Кирил Димитров Малеев
8. Иван Великов Иванов
9. Орлин Руменов Обрешков
10. Силвия Атанасова Петрова
11. Надка Борисова Пенева
12. Генко Господинов Тенев
13. Николай Ненов Ненов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Калуди Купенов Калудов
2. Любомир Кирилов Дончев
3. Стела Добромирова Петрова
4. Дарина Василева Добрева
5. Елица Атанасова Кръстева
6. Васил Славчев Николов
7. Радина Павлова Кирилова
8. Теодора Константинова Казанджиева
9. Милка Димитрова Добрева
10. Бойко Паунов Бойчев
11. Радина Илиева Александрова

14 ПП БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО 

1. Дойчин Николаев Ников
2. Светлозар Анастасов Николов
3. Пламен Стоянов Велчев
4. Емилия Илиева Фичева
5. Звезделина Михайлова Стоянова
6. Радостина Пенчева Минева
7. Илизара Георгиева Келеси
8. Свилен Емилов Стоянов
9. Данаил Иванов Димитров
10. Христофор Петков Тахрилов
11. Димо Андонов Андонов
12. Димитър Атанасов Ковачев
13. Веселин Господинов Великов
14. Евгени Петков Михайлов
15. Мартин Димитров Сотиров
16. Ренета Илкова Илиева
17. Добромир Атанасов Добрев
18. Евгений Александров Александров
19. Деян Сашев Александров
20. Тодорка Неделчева Атанасова-Тахрилова
21. Каро Иванов Каров
22. Димитър Данаилов Стефанов
23. Георги Гинчев Вълчев
24. Милена Георгиева Маринова
25. Милен Христов Христов
26. Пламена Атанасова Чернева
27. Румен Милчев Сакеларов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Свилен Йорданов Цонев
2. Мартин Агоп Сърабян

16 ПП „МИР“

1. Красимир Иванчев Жейнов
2. Мариана Георгиева Куртева
3. Злати Василев Иванов
4. Камен Савов Анестиев
5. Иванка Рачкова Илиева
6. Даниел Цветков Тодоров
7. Ангел Минчев Момчев
8. Теодора Стойчева Кънева
9. Александър Генков Конаков
10. Катерина Генова Жейнова
11. ИВЕЛИН СТЕФАНОВ СТАМАТОВ
12. Милена Колева Димитрова
13. Дарин Русев Ченев
14. Стоян Иванов Цанев
15. Виржиния Киркор Авшарян

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1. Иван Аргиров Янакиев
2. Милен Василев Събев
3. Найден Тодев Найденов
4. Янко Илиев Стоянов
5. Антон Великов Антонов
6. Милена Енчева Боева
7. Румяна Христова Димитрова
8. Павлина Ангелова Станчева

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Татяна Дончева Тотева
2. Владимир Боянов Върбанов
3. Димитър Симеонов Костадинов
4. Юлия Тотева Малешкова
5. Стоян Иванов Иванов
6. Миглена Петрова Куртева
7. Лъчезар Александров Алексиев
8. Никита Олегович Кацарски
9. Николай Стойков Огнев
10. Веселина Стоянова Тупареева
11. Росен Георгиев Георгиев
12. Добринка Ангелова Иванова
13. Димитър Красимиров Минчев
14. Димо Колев Колев
15. Велико Славов Великов
16. Георги Величков Станчев
17. Татяна Петрова Димитрова
18. Стоян Светлозаров Златев
19. Надя Трифонова Аврамова
20. Мартина Петрова Едрова
21. Росица Пенчева Йорданова
22. Божидар Георгиев Балтаджиев
23. Радослав Младенов Петев
24. Георги Васков Делчев
25. Радослав Димитров Димитров
26. Александър Милчев Стефанов
27. Петър Върбанов Радушев
28. Светлозар Стоянов Златев

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Иван Асенов Маринов
2. Искра Ангелова Димитрова
3. Веселин Асенов Белоконски
4. Марин Маринов Маринов
5. Александър Христов Демирев
6. Николай Колев Диков
7. Димитър Иванов Нейков
8. Симеон Георгиев Златарев
9. Мария Христова Мърхова
10. Венцеслав Василев Петров
11. Добромир Неделчев Добрев

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1. Минчо Христов Куминев
2. Нина Ангелова Дюлгерова
3. Константина Николова Ангелова

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Веселин Янчев Василев
2. Диан Маринов Иванов
3. Панайот Николов Кискинов
4. Младен Костов Македонски
5. Камен Райков Колев
6. Анна Крумoва Лисичкова
7. Росица Илиева Стоева
8. Христо Атанасов Калчев
9. Жасмина Василева Атанасова
10. Борис Любомиров Луков
11. Васил Йорданов Червенков
12. Нели Христова Вълчева
13. Асен Петев Христанов
14. Силвия Маринова Димитрова
15. Георги Желев Славов
16. Яна Радева Михалева
17. Христо Драгомиров Гичев
18. Дарина Цветанова Цонева
19. Илия Статев Матев
20. Стефка Стоянова Румънецова
21. Николай Златев Иванов
22. Красимир Георгиев Димов
23. Нериман Сюлейманова Мустафова
24. Момчил Киров Василев
25. Нели Георгиева Неделчева
26. Олександр Олександрович Ингор
27. Ивелин Васков Пенев
28. Кремена Атанасова Славова
29. Венелин Вендриянов Първанов
30. Димитър Радев Радев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Стефан Атанасов Куртев
2. Нели Тихомирова Маринова
3. Стефка Петкова Кючукова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ-ОБЕДИНЕНИЕ-ГРАДИВНОСТ“

1. Румен Коев Христов
2. Иванчо Вътов Йотов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Веселин Найденов Марешки
2. Димитър Анастасов Карбов
3. Веселин Йорданов Кунчев
4. Щериана Валентинова Иванова
5. Димитър Добрев Йорданов
6. Илиян Иванов Карагьозов
7. Янислав Стоянов Танков
8. Георги Чернев Чакъров
9. Койка Димитрова Христова
10. Тодор Желев Тодоров
11. Георги Александров Александров
12. Вела Георгиева Христова
13. Светлозар Желязков Колев
14. Станислав Райнов Новаков
15. Красимир Пенков Кръстев
16. Тодор Мирчев Тодоров
17. Иван Михайлов Денков
18. Исмаил Азис Исмаил
19. Красимир Димитров Каменов
20. Ясен Младенов Дичев
21. Деница Любомирова Адамова
22. Робърт Георгиев Христов
23. Траян Младенов Енчев
24. Кирил Върбанов Лозанов
25. Николай Павлов Почеканов
26. Теодор Минчев Кулев
27. Петър Атанасов Атанасов
28. Станислава Илиева Грозданова
29. Стелияна Ивайлова Иванова
30. Антон Василев Стоев

25 ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Анна Георгиева Кирилова
2. Георги Пасков Стамболов
3. Иво Красимиров Димитров

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Николай Димитров Бояджиев
2. Маргарит Владимиров Мицев
3. Милица Галинова Николова
4. Светлозар Костадинов Чакъров
5. Веселин Славчев Казаков
6. Деян Георгиев Петров
7. Стоян Христов Стоянов
8. Румен Владимиров Русев
9. Атанас Иванов Дойчев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Георги Димитров Чипов
2. Антон Петров Петров
3. Иванка Тодорова Банкова
4. Велико Дочев Петков
5. Живко Георгиев Георгиев
6. Красимир Димитров Денчев

28 КП „ГЕРБ – СДС“

1. Костадин Георгиев Ангелов
2. Страцимир Илков Павлов
3. Таня Тодорова Петрова
4. Красен Кирилов Кралев
5. Павел Алексеев Христов
6. Владимир Славчев Вълев
7. Бранимир Николаев Балачев
8. Мартин Петров Андонов
9. Юлияна Атанасова Боева
10. Желез Николов Железов
11. Жечка Добрева Георгиева
12. Мирослав Боянов Георгиев
13. Ирина Тодорова Делчева
14. Димитър Стоянов Тодоров
15. Владимир Димитров Ненков
16. Димитър Ефтимов Анастасов
17. Гюлейдин Исмаил Кязим
18. Ивайло Илиев Илиев
19. Станислав Димитров Йорданов
20. Станислав Георгиев Иванов
21. Николай Георгиев Няголов
22. Лиляна Димитрова Лазарова-Янева
23. Кристиан Антонов Димитров
24. Минко Нейков Христов
25. Славена Димитрова Точева
26. Невена Любомирова Иванова
27. Николай Стоянов Малев
28. Нелия Жекова Жекова
29. Жельо Петров Алексиев
30. Бранимир Георгиев Георгиев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Станислав Тодоров Трифонов
2. Любомир Антонов Каримански
3. Бойко Петров Кафеджиев
4. Ивайло Красимиров Кожухаров
5. Кирил Сашев Симеонов
6. Александър Благовестов Тодоров
7. Янко Георгиев Янков
8. Димо Ангелов Хътов
9. Марина Дамянова Филипова
10. Галина Иванчева Димитрова
11. Едвин Исмаил Васви
12. Митко Георгиев Стоянов
13. Иво Георгиев Атанасов
14. Андрей Николаев Михайлов
15. Александър Костадинов Илиев

30 ПП„ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Петър Николаев Клисаров
2. Диана Прокопиева Григорова
3. Златомира Николаева Гарвалова
4. Константин Георгиев Георгиев
5. Николай Николаев Бербенлиев

04 МИР - Велико Търново

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Милен Василев Михов
2. Пенчо Василев Чанев
3. Юлия Илиева Тонкова
4. Кирил Асенов Кирилов
5. Николай Станчев Цонев
6. Мирослав Николов Гълъбов
7. Магдалена Христова Джикова
8. Пламен Стефанов Борисов
9. Евгени Петков Коев
10. Ангел Иванов Генов
11. Йордан Тодоров Грозданов
12. Веселина Бойкова Йонева – Йорданова
13. Йордан Стоянов Минчев
14. Кирил Георгиев Станчев
15. Петър Стоянов Зангов
16. Димитър Илиев Димитров

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Господин Тончев Тонев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Тодор Веселинов Томев
2. Димитър Маринов Димитров
3. Кристиян Михайлов Иванов
4. Катрин Ивайлова Симеонова
5. Катя Петрова Михайлова
6. Мартин Найденов Николов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Явор Руменов Божанков
2. Весела Николаева Лечева
3. Анета Кирилова Маноилова-Григорова
4. Симеон Любенов Вачков
5. Михаил Тодоров Михалев
6. Анелия Ангелова Димитрова
7.Антон Живков Иванов
8.Катя Атанасова Петрова
9.Валентин Георгиев Ламбев
10. Николай Събев Петров
11. Траяна Стефанова Стоянова
12. Николай Статев Корчев
13. Паулина Любомирова Петрова
14. Емилия Атанасова Жилиева
15. Красин Благоев Каракоцев
16. Наталия Владимирова Сотирова

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Пламен Панайотов Пасков
2. Александра Тодорова Трифонова
3. Милен Дамянов Анчев
4. Богомил Ненов Консулов
5. Митю Николов Димов
6. Иван Пламенов Георгиев

6 ПП „АБВ“

1. Любомир Тодоров Халачев
2. Севдалина Илиева Димитрова-Енева
3. Николай Илчев Илиев
4. Марин Русев Богомилов
5. Альоша Красимиров Кушлов
6. Емилян Николов Миланов
7. Тихомир Симеонов Куков
8. Иларион Георгиев Златев

7 ПП „АТАКА“

1. Десислав Славов Чуколов
2. Огнян Петров Георгиев
3. Петър Ваков Митев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Светлана Йорданова Георгиева
2. Ваньо Евгениев Шарков
3. Румяна Петрова Панайотова
4. Росен Илиев Русев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1.Мастън Османов Мастънов
2.Гюнай Мюмюнов Далоолу
3.Сунай Хасанов Мунков
4.Фатме Билялова Етемова
5.Мъстън Феимов Еминов
6.Ивелин Якимов Розинов
7.Алекбер Исмет Абил
8.Стефчо Иванов Алипиев
9.Атанас Дончев Бъчваров
10.Федя Зафиров Дервишев
11.Санер Гюнай Узунали
12.Елеонора Бориславова Марева
13.Ердинч Басри Хюсеин
14.Едиз Ниязиев Акифов
15.Ипек Синан Рушидова

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Радинка Маринова Дякова
2. Светлана Кънчева Евтимова
3. Лора Стефанова Евтимова
4. Елис Хърфан Ферад
5. Христо Радославов Куклев

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1 Калоян Милков Янков
2 Людмила Николаева Илиева
3 Мавроди Евстатиев Калейнски
4 Любомир Христов Марков
5 Елена Светославова Чамуркова
6 Константин Валентинов Ангелов
7 Димитър Красимиров Петрушев
8 Сева Тони Памукчиева
9 Владислав Димитров Иванов
10 Стелиян Красимиров Маджаров
11 Ивайло Владимиров Вълчев
12 Светлозар Методиев Влайков
13 Христо Димитров Димитров
14 Елена Стоянова Димитрова
15 Даниел Михайлов Неделчев
16 Цветозар Илиев Цачев

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Юрий Христов Янков
2. Радко Любенов Ханджиев
3. Валентин Монов Вълков
4. Ганчо Георгиев Георгиев
5. Йото Борисов Йотов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1.Малинка Ангелова Тонова-Иванова
2. Йордан Антонов Яков
3. Иван Филипов Иванов
4. Петър Божков Владимиров
5. Веселин Руменов Величков
6. Ива Енчева Тодоранова
7. Николай Тодоров Божков
8. Татяна Христова Георгиева
9. Катя Василева Петкова
10.Димитър Антонов Шопов
11. Радослава Николова Стефанова
12. Веселин Иванов Драганов
13. Тодор Иванов Тодоров
14. Ваня Наумова Джонгова
15. Светла Живкова Петкова
16. Иван Тодоров Тодоров

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Стоян Иванов Динков
2. Мариян Тодоров Димитров
3. Станимир Стефанов Стоянов
4. Светлана Симеонова Лазарова
5. Иван Денчев Кънчев
6. Иван Петров Петров
7. Иван Цветанов Радойски
8. Мишел Даниелов Касабов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Симеон Стойчев Симеонов

16 ПП „МИР“

1. Симеон Славчев Славчев
2.Росен Ганчев Андонов
3.Мартин Петров Янев
4.Тихомир Божидаров Тодоров
5.Мирослав Христов Христов
6.Даниел Христов Радев
7.Тихомир Георгиев Димитров
8.Бисер Георгиев Цанков
9.Димитър Колев Димитров
10.Галин Захариев Цуцулов
11.Милко Иванов Милков
12.Петър Петков Иванов

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1.Ермак Тодоров Димов
2.Радослав Тодоров Радински

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Юлиан Христов Войнов
2. Цветомир Емилов Енев
3. Силвия Тодорова Кирилова
4. Виолета Иванова Блажева
5. Пламен Петков Христов
6. Цанко Димитров Момъков
7. Васил Божанов Трифонов
8. Минчо Стефанов Минчев
9. Нина Василева Петрова – Дянкова
10. Петя Тодорова Иванова
11. Маргарита Ганева Косева
12. Мирослав Николаев Паничаров
13. Антон Георгиев Семерджиев
14. Даниела Димитрова Жабилова
15. Александър Венциславов Върбанов

19 ПП „Глас Народен“

1. Мариета Йорданова Гвоздиева
2. Даниел Сашев Пулов
3. Росен Маринов Костов
4. Свилен Величков Христов
5. Дилян Димитров Маринов
6. Генчо Христов Цонев
7. Моника Младенова Константинова

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Зорница Панчова Илиева
2. Даян Валериев Тачев

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Цветан Генчев Цветанов
2. Стефан Димитров Дойкин
3. Борислав Андриянов Ангелов
4. Вероника Александрова Сивриева
5. Красимир Йорданов Кирилов
6. Фикред Лютфиев Ферадов
7. Пламен Маринов Маринов
8. Пламен Росенов Маринов
9. Снежана Минчева Стефанова
10. Мартин Георгиев Димитров
11. Андрей Маринов Маринов
12. Александър Цанков Петров
13. Елка Илиева Петрова
14. Николай Стефчев Драков
15. Иван Веселинов Станев
16. Деян Веселинов Димов

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Денка Димитрова Николова

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Мирослава Георгиевна Габерова
2. Любомир Стефанов Бояджиев

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Антон Василев Стоев
2. Георги Колев Колев
3. Любен Николов Лалев
4. Антон Дамянов Ангелчев
5. Илияна Любенова Миновска
6. Веселин Маргаритов Марчев
7. Татяна Василева Сиракова
8. Магдалена Стоянова Нейкова
9. Тервел Димитров Марчев
10. Александър Данаилов Панев
11. Красимир Маринов Колев
12. Димитър Христов Димитров
13. Атанас Петров Атанасов
14. Илтер Мухидинов Хилмиев
15. Севим Сабриева Азизова
16. Елка Василева Кукова- Нешева

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Йордан Богданов Богданов
2. Селвис Севгин Ибрахим
3. Христо Николов Христов
4. Калоян Борисов Йолов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Анастасия Миланова Андреева
2. Магдалена Десиславова Дамянова

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Хриска Георгиева Маркова

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Костадин Георгиев Ангелов
2. Любомира Симеонова Попова
3. Димитър Стойков Николов
4. Станислав Иванов Стоянов
5. Николен Веселинов Стойнов
6. Георги Петров Недев
7. Росица Тодорова Димитрова
8. Илиян Венков Георгиев
9. Валентин Василев Точков
10. Детелина Кирилова Борисова
11. Вероника Михайлова Димова
12. Венцислав Милков Георгиев
13. Цветелин Георгиев Йорданов
14. Христо Евгениев Стоев
15. Стефан Иванов Бранзелов
16.Никифор Тодоров Тодоров

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Андрей Иванов Чорбанов
2. Момчил Кунчев Иванов
3. Христо Михайлов Дочев
4. Силвия Маринова Николова
5. Даниела Димитрова Попова
6. Йордан Манев Николов
7. Светлозар Иванов Димитров
8. Цветомил Стефанов Стефанов
9. Камелия Георгиева Джанабетска
10. Диана Петровна Симеонова
11. Надежда Николаева Николова
12. Мирела Боянова Желязкова
13. Станислав Николаев Николов
14. Ивелин Ванев Иванов
15. Стефка Петкова Капитанова
16. Веселин Христов Семерджиев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Димитър Славчев Савов
2. Христо Василев Ламбрев
3. Тодор Милчев Петров

05 МИР - Видин

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Димитър Йорданов Чукарски
2. Лъчезар Асенов Кръстев
3. Николай Любенов Николов
4. Тодор Кирилов Цеков
5. Димчо Ангелов Георгиев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Йордан Григоров Янков
2. Гергана Димитрова Георгиева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Манол Викторов Димитров
2. Венета Александрова Василева – Петкова
3. Мартин Серьожев Вътев

 

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Филип Стефанов Попов
2. Димитър Радков Раденовски
3. Боян Минков Иванов
4. Андрей Митев Андреев
5. Цветан Борисов Топчиев
6. Мадлен Красимирова Стефанова
7. Тихомир Красимиров Трифонов
8. Йордан Емилов Татарски

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Валери Иванов Сираков
2. Елена Цонева Гунчева
3. Ненчо Илиев Нешев
4. Петър Петров Димитров
5. Красимир Димов Антонов
6. Максимка Тодорова Дечева
7. Кирил Валериев Кирилов
8. Наташка Венелинова Базова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Албена Георгиева Даракчиева
2. Томислав Илиянов Методиев
3. Красимир Иванов Рангелов
4. Петър Славчев Илиев

7 ПП „АТАКА“

1. Йордан Василев Йорданов
2. Стефан Иванов Йонов
3. Даниел Петров Минков
4. Людмил Антонов Василев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Виолета Илиева Дочкова
2. Емил Боянов Емилов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Станислав Димитров Анастасов
2. Адриан Мирославов Маринов
3. Светла Светославова Ангелова
4. Иванка Радославова Каменова
5. Тамара Руменова Василева
6. Чавдар Илчов Славчов
7. Радостина Александрова Ранчинска
8. Наташа Савова Ганцова

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Лало Георгиев Кирилов
2. Андрей Ангелов Иванов
3. Мая Богданова Антова – Червеняшка
4. Пламен Иванов Димитров

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Любен Иванов Иванов
2. Лозина Йорданова Николова
3. Иван Еленков Русков
4. Даяна Олегова Цветкова
5. Марин Филчев Маринов
6. Натали Пенкова Накова
7. Калоян Ивайлов Ангелов
8. Павел Димитров Паунов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Ивайло Любенов Иванов
2. Тихомир Георгиев Станчев
3. Мартин Веселинов Божилчев

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Емил Тодоров Лилов
2. Иван Николов Иванов
3. Тони Илиев Бадовски
4. Красимир Валентинов Иванов
5. Никола Тониев Иванов
6. Валери Петров Деков
7. Йонко Лозанов Йонков

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Петър Георгиев Стефанов
2. Георги Венелинов Георгиев
3. Анна Иванова Яръмова
4. Стоян Митков Николов
5. Росен Янчев Тодоров
6. Боян Василев Владимиров

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Тодор Стефков Вълев

16 ПП „МИР“

1. Веселин Димитров Велков
2. Пламен Станков Цветков
3. Ивайло Иванов Петков
4. Георги Милчов Бързашки
5. Калоян Емилов Казаков

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Тошко Витанов Тодоров
2. Николай Паунов Панов
3. Васил Янков Малинов
4. Божидар Витанов Тодоров

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Юлиян Ангелов Петров
2. Зорина Димитрова Петрова
3. Бисер Богомилов Лозанов
4. Цеца Миткова Велкова
5. Виолета Иванова Видолова
6. Любомир Иванов Борисов
7. Лиляна Йоцова Стефанова

19 ПП „Глас Народен“

1. Ивайло Цветанов Цеков

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Славянка Цветанова Бенева

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Огнян Кирилов Ценков
2. Албена Николова Георгиева
3. Венци Захариев Пасков
4. Лозан Георгиев Лозанов
5. Калин Васков Каменов
6. Николай Кочев Маринов
7. Иван Бисеров Цолов
8. Илия Николов Петков

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Кирил Атанасов Груев
2. Стела Димитрова Николова

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Анна Митова Митова
2. Радослав Живков Радев

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Биляна Василева Маринова
2. Росен Живков Иванов
3. Десислава Ванчева Николова
4. Тихомир Георгиев Трифонов
5. Захари Борисов Сандов
6. Пеко Лалов Пеков
7. Филипа Лъчезарова Лозанова
8. Ирена Пламенова Иванова

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Йоана Николаева Николова
2. Владимир Милчев Апостолов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Цветозар Венциславов Захариев
2. Михаела Николаева Петрова

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Иво Филипов Георгиев

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Росица Любенова Кирова
2. Александър Филчев Матеев
3. Росен Ангелов Цветков
4. Силвия Петрова Евдокимова
5. Емил Вадимов Мушанов
6. Николай Сашов Николов
7. Ирена Лилкова Гъркова
8. Лъчезар Георгиев Попиванов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Иво Георгиев Атанасов
2. Снежана Венециева Йоханова
3. Светлана Бориславова Стойкова
4. Милен Пламенов Милчев
5. Ивайло Василев Гюров
6. Цецка Петрова Хаджигеоргиева
7. Светослав Владимиров Цветанов
8. Владимир Бойков Боев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Димитър Симеонов Симов
2. Георги Цветанов Невлев

06 МИР - Враца

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Красимир Илиев Богданов
2. Георги Иванов Комитски
3. Робертино Тодоров Маринов
4. Емил Борисов Младенов
5. Красимир Петков Петков
6. Даниела Нинова Нинова
7. Светлозар Георгиев Лазаров
8. Мирослав Богданов Гетов
9. Цветанка Николаева Манова
10. Николай Данчов Иванов
11. Румяна Цветанова Витньова
12. Момчил Пламенов Янков

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Красимир Цветков Манов
2. Преслава Атанасова Атанасова
3. Лина Жекова Бъчварова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Александър Адриянов Суев
2. Манол Викторов Димитров
3. Павел Валериев Димитров
4. Йонка Красимирова Иванова
5. Ангел Александров Василев

4 КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Анастас Маринов Попдимитров
2. Ивайло Цветанов Лилов
3. Георги Методиев Атанасов
4. Генади Събков Събков
5. Даниела Александрова Цолова
6. Трифон Димитров Цветков
7. Георги Иванов Боянкински
8. Крум Сотиров Тодоров
9. Камелия Евгениева Павлова
10. Вълчо Игнатов Златанов
11. Ирина Николова Цонова
12. Светослав Иванов Мандиков

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Ивайло Василев Папов
2. Димитър Витанов Георгиев
3. Лилиан Петков Петков
4. Розина Петрова Банова
5. Тихомир Росенов Тодоров
6. Иво Станчев Иванов
7. Анелия Кръстева Христова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Петьо Василев Ангелов
2. Мариана Георгиева Асенова
3. Тошко Стоянов Стоянов

7 ПП „АТАКА“

1. Георги Иванов Петров
3. Галин Пламенов Георгиев
4. Иван Богданов Иванов
5. Пламен Тошев Петков

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ 

1. Сашо Митов Ганов
2. Николина Иванова Илиева
3. Цветанка Георгиева Генкова

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Йордан Кирилов Цонев
2. Цветан Иванов Енчев
3. Борислав Константинов Банчев
4. Десислава Димитрова Тодорова
5. Каролина Симеонова Кьолер
6. Бранимир Асенов Бочев
7. Касъм Мехти Касъмов
8. Йордан Александров Димитров
9. Стефан Димитров Ангелов
10. Христо Найденов Найденов
11. Николай Емилов Николов
12. Светлин Николаев Герасимов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Славей Милетиев Григоров
2. Коста Иванов Червеняшки
3. Светлин Антонов Младенов
4. Адриан Иванов Филипов
5. Цветан Аврамов Петров
6. Камелия Тихомирова Петкова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Владислава Тошева Лакова
2. Марина Валериева Ташева
3. Георги Димитров Генов
4. Петя Боянова Георгиева
5. Васко Борисов Врачовски
6. Лили Тодорова Михайлова
7. Клавдия Костадинова Костова
8. Виктор Вериславов Василев
9. Анжело Иванов Иванов
10. Евгени Вълчев Ангелов
11. Мирела Любомирова Александрова
12. Денислав Валентинов Цеков

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Христо Цветанов Монов
2. Марияна Лилова Каменова
3. Петър Димитров Пандурски

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Малина Ангелова Тонова
2. Силвия Иванова Петкова
3. Николай Борисов Къркеланов
4. Данаил Веселинов Дамянов
5. Ивайло Александров Димитров
6. Даниела Христова Петкова

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Каролина Златкова Христова
2. Йордан Иванов Малджански
3. Йордан Кирилов Йорданов
4. Иван Василев Димитров
5. Георги Иванов Стилиянов
6. Димитър Константинов Димитров
7. Жоро Рангелов Кръстев

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Ива Георгиева Митрева

16 ПП „МИР“

1. Пресиян Пламенов Павлов
2. Светлин Денчев Павлов
3. Станислав Василев Серафимов
4. Мирослав Ангелов Маринов
5. Пламен Драгомиров Додев
6. Людмила Невянова Додева

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1. Искрен Валериев Дилов
2. Димитър Георгиев Господинов
3. Ели Христова Илиева
4. Георги Ангелов Боршуков

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Данаил Стефчов Димитров
2. Емил Хрисимиров Дойнов
3. Георги Цветанов Василев
4. Мариела Стоянова Стоянова
5. Ирена Ненкова Митова
6. Десислава Ангелова Бойчева
7. Владимир Иванов Попов
8. Славка Георгиева Цветкова

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Пламен Стефанов Христов
2. Райна Сашова Ангелова

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1. Златко Николаев Стоянов
2. Христо Георгиев Куфов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Тодор Борисов Тодоров
2. Веселка Цветанова Христова
3. Иван Димитров Георгиев
4. Илиян Димитров Борисов
5. Георги Валериев Гуджев
6. Персиян Хитомиров Петков
7.Николай Димитров Велизаров
8. Валентин Спасов Димитров
9. Лъчезар Боянов Бичовски
10. Румен Христов Първанов
11. Тони Архангелов Петров
12. Ани Бориславова Цветанова

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Денка Димитрова Николова
2. Цветомила Димитрова Маринова
3. Албена Стефчова Коцанкова – Христова
4. Видка Илиева Стоянова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ-ОБЕДИНЕНИЕ-ГРАДИВНОСТ“

1. Данчо Цветанов Стоянов
2. Михаил Войнов Цветанов
3. Владимир Фотиев Горанов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Слави Дичев Нецов
2. Йордан Тодоров Гергов
3. Ивайло Вагенщайн Русинов
4. Ивайло Борисов Иванов
5. Румяна Кръстева Иванова
6. Стефани Калин Банчева
7. Ивайло Руменов Николов
8. Цветелина Христова Маринова
9. Мариянка Костова Дилкова
10. Йонко Нанков Николов
11. Маргарита Василева Огойска
12. Деян Валентинов Митев

25 ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“ 

1. Валентин Симеонов Симов
2. Евгени Иванов Ганчовски

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Виктор Методиев Манчев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Мартин Ангелов Горанов
2. Невян Велчев Симеонов

28 КП „ГЕРБ-СДС“

1. Петя Цветанова Аврамова
2. Красен Георгиев Кръстев
3. Костадин Никифоров Шахов
4. Малина Иванова Николова
5. Драгомир Ангелов Маринов
6. Мирослав Иванов Аспарухов
7. Иво Кирилов Ралчовски
8. Мирослав Петров Комитски
9. Миглена Георгиева Горанова
10. Мартин Николаев Харизанов
11. Веселин Иванов Веселинов
12. Светослав Цветанов Спасов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Георги Станчев Георгиев
2. Иван Василев Хиновски
3. Надя Бориславова Антимова
4. Гергана Пепиева Николова
5. Цветан Иванов Борисов
6. Иво Венциславов Стефанов
7. Павел Ценов Павлов
8. Стефан Красимиров Стефанов
9. Валери Георгиев Алексиев
10. Филип Миленов Данков

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Георги Лалев Василев
2. Асен Огнянов Дуклев

07 МИР - Габрово

1 ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ” 

1. Борис Вангелов Борисов
2. Диляна Стефанова Стефанова
3. Марин Янков Маринов
4. Християн Мартинов Марков
5. Христо Гошев Гунчев
6. Константин Петков Малчев
7. Недялко Стоев Стоев

2 „НИЕ ГРАЖДАНИТЕ”

1. Красимир Василев Гебрев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ “НОВА ДЕМОКРАЦИЯ” 

1. Анатоли Петров Антонов
2. Румен Стоименов Ночев
3. Мариян Иванов Белоев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Крум Георгиев Дончев;
2. Кристина Максимова Сидорова;
3. Диан Володиев Русанов;
4. Станимир Косев Стойчев;
5. Десислава Любомирова Симеонова;
6. Диляна Данаилова Митева;
7. Желязко Величков Великов;
8. Ваня Любомирова Колева

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ” 

1. Даниел Петров Петров
2. Йордан Валериев Андреев
3. Ивайло Мариянов Ивайлов

6 ПП АБВ

1. Любомир Цветанов Йорданов
2. Силвия Веселинова Петрова
3. Павлинка Недева Енева
4. Кънчо Христов Георгиев
5. Владислав Стефанов Вълканов

7 ПП „АТАКА“

1. Росен Ангелов Ангелов
2. Весела Георгиева Хараланова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА” /ПП КОД/ 

1. Добромир Димитров Валачев
2. Димитър Пеев Делчев
3. Валентина Петкова Новакова
4. Роксана Димитрова Найденова
5. Илиян Георгиев Георгиев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Мелекбер Шевки Велева
2. Ердоан Мехмед Узунов
3. Исмаил Кязим Хаджихасан
4. Ахмед Ибрахимов Мехмедов
5. Боян Стоянов Савянов
6. Илхан Раимов Сабриев
7. Чидем Ибрамова Алексиева
8. Деян Събев Башев

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ” 

1. Адриан Иванов Филипов
2. Красимир Иванов Демиров
3. Валентин Цветанов Иванов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Ивелин Стоянов Стоянов;
2. Иван Стефанов Иванов;
3. Григор Венциславов Григоров;
4. Васил Милчев Папазов;
5. Димитър Георгиев Георгиев;
6. Сева Тони Памукчиева.

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Радко Любенов Хаджиев
2. Бистра Маринова Кралева

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Йордан Антонов Яков
2. Мария Недялкова Мирчева
3. Татяна Христова Георгиева
4. Лилия Димитрова Сариева
5. Катя Василева Петкова
6. Ива Енчева Тодоранова
7. Радослава Николова Стефанова
8. Стоян Стефанов Христов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ-БНО”

1. Татяна Божидарова Димитрова
2. Татяна Серьожева Маринчева
3. Косьо Красимиров Ковачев
4. Борислав Иванов Симеонов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Ангел Маринов Заимов;

16 ПП „МИР“ 

1. Симеон Минчев Генчев
2. Христо Пенчев Мянков
3. Димитър Илиев Илиев.

17 КОАЛИЦИЯ ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Иванка Георгиева Теофилова
2. Ирина Петкова Алексова

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ!МУТРИ ВЪН!” 

1. Пепа Миткова Сомлева
2. Тихомир Пътев Тотев
3. Иван Николаев Събев
4. Иван Христов Христов
5. Цветомир Цанков Цанков
6. Надежда Михайлова Стефанова

19 ПП „Глас Народен“

1. Виржиния Светлозарова Богданова
2. Даниел Сашев Пулов
3. Мартин Ганчев Минков

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Стефан Пенчев Богданов
2. Димитра Александрова Иванова

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Мариян Георгиев Костадинов
2. Добри Димов Христов
3. Станислав Любомиров Лазаров
4. Иван Илиев Николов
5. Мирослава Василева Димова
6. Пламен Стефанов Матейчев
7. Надежда Емилова Киселкова-Юмерова
8. Пламен Пенчев Недков

22 ПП „ПРАВОТО”

1. Пеньо Стефанов Минчев
2. Борислав Симеонов Борисов
3. Иванка Димитрова Дончева
4. Неделя Петкова Димитрова

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Иван Минчев Габеров
2. Любомир Стефанов Бояджиев

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Мария Йорданова Митева
2. Цветомира Михнева Димитрова – Ненова
3. Росен Иванов Цветков
4. Николай Пенчев Попов
5. Невян Иванов Иванов
6. Веселин Димитров Христов
7. Владимир Рачев Рачев
8. Николай Иванов Кулеков

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ” 

1. Кристина Любомирова Димитрова
2. Христо Николов Христов
3. Стефан Янков Енчев
4. Вилиян Богданов Стефанов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Радослав Пламенов Стойчев
2. Магдалена Десиславова Дамянова
3. Емил Кънев Йорданов
4. Димитър Здравков Ченков

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Валя Кръстева Новакова

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Томислав Пейков Дончев
2. Невена Евстатиева Минева
3. Николай Цветанов Сираков
4. Климент Минков Кунев
5. Дончо Тихолов Захариев
6. Теодора Минчева Мъглова-Иванова
7. Павлин Красимиров Ганчев
8. Веселин Димитров Данчев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД”

1. Любомир Антонов Каримански
2. Деляна Валериева Пешева
3. Катерина Павлова Стоичкова
4. Десислава Стефанова Панчева
5. Пресиян Павлин Дочев
6. Милен Стилиянов Любенов
7. Стефан Иванов Михнев
8. Светослав Мариянов Маринов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Маргарит Йорданов Карабуров
2. Марио Митков Кожухаров

08 МИР - Добрич

1. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Йордан Илиев Йорданов
2. Емил Томов Томов
3. Станислав Добрев Илиев
4. Георги Златев Георгиев
5. Атанас Стоянов Пантелеймонов
6. Пламен Валериев Иванов
7. Атанас Пламенов Атанасов
8. Милена Тодорова Иванова
9. Вангелия Тодорова Пархова
10. Тихомир Маринов Маринов
11. Красимир Йорданов Кирилов

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Боян Иванов Караджов
2. Диян Василев Кралев
3. Явор Иванов Калчев
4. Николай Димитров Николов
5. Боян Георгиев Богданов
6. Илиян Живков Георгиев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Йордан Стоянов Манасиев
2. Ивелина Ивайлова Симеонова
3. Росица Йорданова Николова
4. Илиян Максимов Гигов
5. Светла Николаева Пенева
6. Стоян Божидаров Георгиев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Мая Йорданова Димитрова
2. Даниел Петков Йорданов
3. Симеон Петров Симеонов
4. Румен Василев Мунтянов
5. Пламен Христов Желязков
6. Сияна Атанасова Фудулова
7. Здравко Христов Здравков
8. Красимир Христофоров Мецов
9. Георги Събев Николов
10. Боян Саркизов Саркизов
11. Галин Стоянов Господинов
12. Иван Петров Костов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Юлиян Каменов Губатов
2. Константина Венциславова Спасова
3. Йонка Светлинова Маринова
4. Марин Минков Попов
5. Петър Петров Петров
6. Иван Пламенов Георгиев
7. Веселин Мирославов Димитров

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Николай Александров Бекяров
2. Георги Янев Георгиев
3. Момчил Красимиров Сарандев
4. Добринка Великова Кирчева
5. Паньо Михалев Николов
6. Иванка Господинова Ташева

7 ПП „АТАКА“

1. Атанас Генчев Атанасов
2. Димчо Господинов Кръстев
3. Георги Стойчев Йорданов
4. Недко Василев Недев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Даниел Георгиев Маринов
2. Кристина Йорданова Сунгарска
3. Гергана Чанева Георгиева – Генова

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Хасан Ахмед Адемов
2. Ердинч Илияз Хаджиев
3. Нежля Неджати Амди – Ганева
4. Севинч Зия Касабова
5. Габриел Виденов Каракашев
6. Ертен Белгинова Анисова
7. Арзу Йосифова Енчева
8. Кемал Себайдин Асан
9. Джошкун Девлет Якубов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Нина Георгиева Ставрева
2. Георги Стойчев Тодоров
3. Гергана Йовкова Цонева

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Албена Симеонова Върбанова
2. Милена Вълчева Желева-Керанова
3. Надежда Костова Пампорова
4. Димитър Петков Франгов
5. Божидар Тодоров Радев
6. Тодор Петров Петров
7. Диян Хинков Деков
8. Владимир Бориславов Лафазански
9. Явор Валентинов Димитров
10. Симеон Димитров Симеонов
11. Асен Георгиев Атанасов
12. Евгени Цонков Чобанов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Димитър Костадинов Щерев
2. Валентин Паскалев Славов
3. Иван Йорданов Иванов
4. Пламен Михайлов Първанов
5. Димитър Йорданов Желязков
6. Стоил Станев Стоилов
10. Борислав Диянов Балчев
11. Марин Пенев Маринов
12. Дилек Илхан Мюзекя

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Любомир Кирилов Дончев
2. Красимир Димов Костадинов
3. Йордан Русев Йорданов
4. Марин Тодоров Василев
5. Стефан Иванов Бербенков
6. Петър Димитров Стоянов
7. Димитър Иванов Стоянов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Ростислава Василева Димитрова
2. Петър Тодоров Тодоров
3. Юмран Джошкун Юмер
4. Димо Красимиров Димов
5. Станила Миленова Тодорова
6. Галин Свиленов Атанасов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Георги Стефков Вълев

16 ПП „МИР“

1. Владислав Тодоринов Пакеров
2. Агоп Киркор Авшарян
3. Мариана Георгиева Куртева
4. Катерина Генова Жейнова
5. Ивелин Стефанов Стаматов
6. Веско Йорданов Тонев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Димитър Светославов Тодоров
2. Анелия Христова Танева

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Стоянка Господинова Кескинова
2. Явор Минев Георгиев
3. Ташко Николаев Ташев
4. Мариана Василева Петрова
5. Ради Кръстев Радев
6. Атанас Галинов Йорданов
7. Галин Александров Бахнев
8. Светослав Лазаров Ташев
9. Веселина Стоянова Тупареева
10. Атанас Георгиев Атанасов
11. Тодор Николов Топчев
12. Димитър Цветанов Иванов

19 ПП „Глас Народен“

1. Михаил Иванов Михов
2. Николай Колев Диков
3. Десислава Иванова Иванова
4. Искрен Кръстев Добрев
5. Марин Маринов Маринов
6. Ивелин Иванов Найденов
7. Зорница Желева Пейкова
8. Ангел Йорданов Ангелов

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Бойко Георгиев Никифоров
2. Константина Николова Ангелова

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Севдалин Иванов Куцаров
2. Николай Иванов Милков
3. Светослав Иванов Петков
4. Красимир Коев Василев
5. Петър Кирилов Костадинов
6. Мелани Миленова Станева
7. Димитър Герчев Димитров
8. Господин Максимов Господинов
9. Андреан Славчев Андреев
10. Росица Светлозарова Димова
11. Пламен Мирославов Петров
12. Женя Андонова Андонова

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Захари Георгиев Генов
2. Иван Иванов Петров
3. Петя Василева Енева
4. Владимир Руменов Георгиев
5. Маню Стефанов Димитров
6. Цвятко Цвятков Цвятков

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Татяна Костадинова Костадинова
2. Любомир Цветанов Стоянов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Кръстина Николова Таскова
2. Йордан Апостолов Апостолов
3. Иван Георгиев Гушев
4. Светослав Божидаров Гочев
5. Ивайло Илиев Димитров
6. Ивелин Стоянов Иванов
7. Мария Красимирова Вълчева
8. Радиана Красимирова Цонева
9. Никола Христов Николов
10. Станимир Ангелов Калайджиев
11. Теодора Стоянова Георгиева
12. Вела Георгиева Христова

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Борислав Атанасов Даскалов
2. Ивайло Иванов Захариев
3. Аполина Красимирова Минева
4. Валентин Йорданов Йорданов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Атанас Иванов Дойчев
2. Веселин Славчев Казаков

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Георги Стефанов Неделчев
2. Велико Дочев Петков
3. Емил Цветанов Йотовски

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Деница Евгениева Сачева
2. Красимир Христов Николов
3. Зорница Николаева Михайлова
4. Маргарита Калинова Вичева
5. Живко Николов Желязков
6. Радослав Добрев Йорданов
7. Ивайло Матеев Петев
8. Иван Димитров Иванов
9. Нефизе Джелил Кадир
10. Иван Веселинов Иванов
11. Галин Иванов Костадинов
12. Даниела Добрева Димитрова

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Дилян Господинов Господинов
2. Иван Руменов Ганев
3. Ивайло Христов Христов
4. Дарина Костова Аргирова-Митева
5. Иван Руменов Клисурски
6. Стефан Иванов Костов
7. Георги Христов Георгиев
8. Станислава Иванова Стефанова
9. Стефан Йорданов Стефанов
10. Кольо Милков Никифоров
11. Красимир Димитров Милков
12. Владимир Георгиев Трендафилов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Ненчо Николаев Досев
2. Катерина Кирилова Виденова

09 МИР - Кърджали

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Делчо Петков Янков
2. Георги Петков Георгиев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Велин Стефанов Кръстев
2. Михаил Иванов Михайлов

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Мирослав Иванов Иванов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Петя Димчева Михалевска
2. Есен Ясенова Устренска
3. Георги Тончев Кючуков
4. Костантина Илиева Карабоюкова
5. Венелин Емилов Башев
6. Надежда Атанасова Тодорова
7. Мария Тодорова Милушева
8. Теодора Янчева Каракостова
9. Марияна Делчева Ликова
10. Милко Петров Багдасаров

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Пламен Панайотов Пасков
2. Георги Николаев Георгиев
3. Лилия Росенова Тодорова
4. Марин Георгиев Филипов
5. Даниел Христов Леков

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Пламена Пламенова Заячка
2. Марчела Красимирова Сотирова

7 ПП „АТАКА“

1. Георги Николов Чичев
2. Стела Василева Каракиркова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Живко Ташев Димитров

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Хасан Азис Исмаил
3. Ресми Мехмед Мурад
4. Мукаддес Юсуф Налбант
5. Байрам Юзкан Байрам
6. Адлен Шукри Шевкед
7. Юсеин Велиайдин Ахмед
8. Сейфи Сабри Мехмедали
9. Павлин Павлов Кръстев
10. Абидин Мехмед Хаджимехмед

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Валери Владимиров Попов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Вилдан Байрямова Руфатова
2. Радослав Иванов Милев
3. Левент Ахмед Хасан
4. Евелина Миткова Календжиева
5. Шукри Байрам Мехмедали
6. Агоп Киркор Узунбохосян
7. Елена Ташева Шукерска
8. Емилия Александрова Георгиева
9. Стоян Георгиев Стоянов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Мирослав Ивайлов Митков
2. Емил Венков Николов
3. Иван Колев Герджиков

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Александър Цветанов Гарибов
2. Ахмед Ахмед Али
3. Борис Николаев Къркеланов
4. Николай Антонов Радев
5. Христо Руменов Станев
6. Александър Стоянов Бахчеванов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Владимир Янков Иванов
2. Венцислав Стефанов Чаушев
3. Божидар Ценков Карталов
4. Емил Стефанов Андреев
5. Асен Андреев Митев

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Георги Стефанов Вълев

16 ПП „МИР“

1. Георги Петров Славчев
2. Екатерина Райкова Джурова
3. Десислава Любомирова Стоимчева – Коларска

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Димитрина Траянова Боева
2. Вергиния Василева Костадинова
3. Марин Иванов Абрашев

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Максим Колев Генчев
2. Елена Георгиева Костова – Петкова
3. Стоян Петков Георгиев
4. Нургюн Рамадан Мехмед
5. Десислава Христова Кардашлъкова
6. Венцислав Георгиев Николов
7. Красимир Петков Бибиновски
8. Денислав Желев Генчев

19 ПП „Глас Народен“

1. Стефан Йорданов Димитров
2. Исмет Мустафов Кехайов
3. Божидар Иванов Колев

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Васил Трифонов Тосев
2. Татяна Даниелова Филипова

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Илия Сотиров Илиев
2. Рашит Шукри Рашит
3. Кристиана Венциславова Рушанова
4. Росица Милчева Черкезова
5. Милен Валентинов Манделев
6. Дженк Сейфи Юсеин
7. Мариана Димитрова Милева
8. Михаил Янков Янев
9. Дурсун Мюмюн Ахмед
10. Севим Сали Салиф

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Стефан Атанасов Куртев
2. Валери Богданов Бонев

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Антон Олег Лашев
2. Димитър Петров Ройбов

24 КОАЛИЦИЯ „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Ирина Юлий Абаджиева – Репуц
2. Венера Божидарова Тодорова
3. Ангел Недялков Матушев
4. Ръдван Мехмед Халил

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Никола Танчев Николов
2. Асен Никол Караманчев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Фердун Сабри Ариф
2. Михаил Костадинов Влахов

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Ерхан Сами Мустафа
2. Айтен Бейсим Осман
3. Дияна Йорданова Колева

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Цвета Вълчева Караянчева
2. Никола Светозаров Чанев
3. Въльо Ангелов Ангелов
4. Ервин Енвер Хасан
5. Асен Славчев Тюрдиев
6. Адам Драганов Персенски
7. Асие Мустафа Мурад
8. Мехмед Сабахтин Хасан
9. Николай Велев Дочев
10. Гроздан Делчев Колев

29 ПП ”ИМА ТАКЪВ НАРОД”

1. Васил Йорданов Георгиев
2. Юлия Георгиева Чортленева
3. Яна Николаева Делчева
4. Виктор Станиславов Луков
5. Виолета Иванова Джарова
6. Наско Славчев Сапунджиев
7. Николай Димитров Илчев
8. Христо Иванов Радев

ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Валери Владимиров Попов

30 ПП ”ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ”

1. Мариан Стефанов Христов

10 МИР - Кюстендил

1. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Георги Петков Петров
2. Кристина Димитрова Димитрова
3. Васил Георгиев Маргин
4. Христо Страхилов Михалчев
5. Бойко Мирчов Врански
6. Оля Руменова Архипова
7. Вержиния Крумова Харалампиева
8. Маргарита Георгиева Колева

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Венцислав Наков Наков
2. Илия Георгиев Златанов
3. Огнян Иванов Бързаков

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Александър Веселинов Новаков
2. Евелина Емануилова Илиева
3. Юлиян Минчев Матеев
4. Марина Данаилова Алексиева

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Румен Николов Георгиев
2. Бойко Любомиров Клечков
3. Иван Тодоров Ибришимов
4. Елеонора Георгиева Христова
5. Лидия Иванова Манова
6. Александър Димитров Анин
7. Йордан Каменов Тодоров
8. Първан Ангелов Дангов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Румяна Методиева Ченалова
2. Владислав Кирилов Лехчански
3. Драгомир Димитров Максимов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Валери Райчов Янев
2. Сияна Огнянова Цветанова-Петрова
3. Иван Иванов Занков
4. Йордан Александров Стоймиров

7 ПП „АТАКА“

1. Кристиян Роберт Димитров
2. Любка Стефанова Велинова
3. Емилия Михайлова Костадинова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Красимир Първанов Ранов
2. Ивайло Георгиев Хаджийски
3. Кирил Василев Кирилов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Стоян Генчев Стоянов
2. Теменужка Живкова Христова
3. Надка Стефанова Стоичкова
4. Марсел Мартинов Атанасов
5. Драгомира Георгиева Йорданова
6. Мина Младенова Иванова
7. Александър Аврамов Самоковлийски
8. Марсел Пламен Величков

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Елен Тонева Кокалинска
2. Траян Никодимов Нинов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1 Николай Димитров Табаков
2 Стоян Николов Туповичарски
3 Иво Николов Ников
4 Димитър Захариев Нешев
5 Иван Христов Пипонов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Георги Василев Градевски
2. Антон Георгиев Сираков
3. Людмил Любенов Новков
4. Георги Добринов Николов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Радослав Йорданов Радославов
2. Кристина Валентинова Иванова
3. Диана Емилова Илиева
4. Александър Симеонов Стоянов
5. Георги Асенов Георгиев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Ина Борисова Методиева
2. Борислав Кирилов Кьосев
3. Данаил Кирилов Андонов
4. Людмил Здравков Георгиев

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Антон Костов Дабевски

16 ПП „МИР“

1. Светлин Минков Колев
2. Моника Венциславова Георгиева
3. Йордан Борисов Янев
4. Йорданка Борисова Георгиева
5. Александър Александров Кръстев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Иван Ганчев Ганев
2. Александър Христов Драгиев

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Галина Иванова Таваличка – Георгиева
2. Вергил Георгиев Кацов
3. Благовест Ангелов Заркин
4. Марио Красимиров Грахльов
5. Любомир Иванов Стойков
6. Ангел Димитров Ангелов
7. Ивайло Пламенов Велинов
8. Валентин Александров Миладинов

19 ПП „Глас Народен“

1. Яна Георгиева Панайотова
2. Емил Димитров Костадинов
3. Миглена Георгиева Ралчева

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Десислава Красимирова Величкова
2. Людмила Стойнева Янева

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Милослав Юриев Методиев
2. Светлин Яник Зарев
3. Костадин Иванов Николов
4. Данко Георгиев Стоименов
5. Мария Михайлова Манева
6. ПРАЗЕН
7. Светлана Димитрова Тезгетарска
8. Александрина Александрова Кирилова

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Методи Любомиров Методиев

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Любомира Костадинова Карпузова
2. Сирма Нинова Георгиева
3. Стоян Кирилов Стоянов
4. Руска Василева Якимова

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Калоян Пламенов Петров
2. Румен Ангелов Димитров
3. Райчо Димитров Цветин
4. Емилия Асенова Йорданова
5. Емил Добрев Динев
6. Трифон Константинов Маринов
7. Петър Атанасов Петров
8. Гергана Василиева Васева

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Йонко Йорданов Гергов
2. Елеонора Емилова Сотирова-Вучкова
3. Васил Христов Павлов
4. Вероника Георгиева Георгиева
5. Иван Христов Стефанов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Харалампи Харалампиев Аничкин
2. Аглика Георгиева Гайдарова
3. Евгени Димитров Чечев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Станислав Руменов Стойнев
2. Валентин Борисов Митов

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Христо Богомилов Терзийски
2. Даниел Тихомиров Александров
3. Михаела Ясенова Крумова
4. Люба Стаменова Пашова-Христова
5. Анелия Знаменова Любенова-Мандалска
6. Александър Иванов Паризов
7. Мишел Георгиева Виячева
8. Станислав Симеонов Тенев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Виктория Димитрова Василева
2. Антон Йорданов Адамов
3. Николай Георгиев Златарски
4. Огнян Кирилов Иванов
5. Десислава Димитрова Илиева – Чивийска
6. Димитър Христов Джоргов
7. Спас Георгиев Ильов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Ивайло Йорданов Стефанов

11 МИР - Ловеч

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Бойко Велиславов Пъдарски
2. Поля Христова Христова
3. Михаил Нанев Михайлов
4. Калин Петков Кръстев
5. Петко Минчев Минков
6. Марин Петков Илчев
7. Саафет Исметова Аторино
8. Младена Димитрова Екова
9. Даниел Кънчев Сираков
10. Детелина Димитрова Сотирова

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Любомир Георгиев Маринов

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Румен Стоименов Ночев
2. Петър Ванков Петров
4. Павел Йорданов Иванов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Ирена Тодорова Анастасова
2. Минчо Стойков Казанджиев
3. Валентина Александрова Найденова
4. Тихомир Кънчев Райновски
5. Иван Галилеев Иванов
6. Бистра Христова Лазарова
7. Милчо Петков Михайлов
8. Иван Романов Цветков
9. Тодор Иванов Тодоров
10. Събчо Илиев Лалев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Ивелин Първанов Първанов
2. Людмил Владимиров Матев
3. Станислав Емилов Николов
4. Марин Нинов Генов
5. Милен Василев Белев
6. Георги Божков Цанов
7. Найден Петков Вутев
8. Красимир Георгиев Цоев
9. Георги Иванов Нешев

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Маргарита Иванова Любенова
2. Мария Маринова Костовска
3. Иван Колев Карапанчев
4. Десислава Георгиева Ванова
5. Ивелина Лазарова Радева,
6. Енчо Тодоров Енев

7 ПП „АТАКА“

1. Адриан Христов Асенов
2. Светозар Атанасов Ангелов
3. Надя Георгиева Вълкова
4. Калин Венков Атев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Деян Станимиров Станчев
2. Гергана Иванова Георгиева
3. Павлин Тодоров Дренски
4. Станимир Драганов Станчев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Рушен Мехмед Риза
2. Джейхан Хасанов Ибрямов
3. Станислав Димитров Анастасов
4. Стефан Русев Добревски
5. Диян Вацов Вацов
6. Любен Илиев Василев
7. Виолета Атанасова Ивайлова
8. Алил Хасанов Коджахасанов
9. Сурай Мустафа Велиева
10. Методи Васков Петков

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Венцислав Младенов Хаджиев
2. Рената Николаева Ичевска
3. Мария Димитрова Нанкова
4. Теодор Христов Георгиев
5. Младен Захариев Абаджиев

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Цвятко Георгиев Георгиев
2. Младен Минков Близнаков
3. Сашка Костадинова Христова
4. Красимир Радев Минчев
5. Анна Василева Тодорова
6. Мариан Стайков Кунчев

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Светослав Петров Иванов
2. Румен Стоянов Йорданов
3. Пламен Георгиев Александров

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Емил Тодоров Лилов
2. Кристина Атанасова Колесник
3. Ралица Китанова Луканова
4. Николай Антонов Радев
5. Христо Николаев Христов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Момчил Алиянов Гаджалов
2. Весела Иванова Генова
3. Ема Асенова Милчева
4. Петко Любенов Филипов
5. Виктор Василев Иванов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Александър Андреев Спасов
2. Радинка Маринова Бочева

16 ПП „МИР“

1. Марио Николов Христов
2. Надежда Красимирова Георгиева
3. Божидар Георгиев Ботев
4. Бойко Боянов Първанов
5. Асен Деянов Петров
6. Пламен Деянов Петров

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Надежда Тодорова Кирова
2. Паоло Спасов Панчев

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Марин Маринов Ичев
2. Ивета Владимирова Пекова
3. Николай Михайлов Генков
4. Дарина Кунчева Йорданова
5. Веселин Стефанов Вълчанов
6. Мартин Георгиев Цветков
7. Румен Спасов Иванов
8. Дафина Ботева Найденова
9. Борислава Койнова Василкова
10. Красимир Михайлов Ангелов

19 ПП „Глас Народен“

1. Радослав Михайлов Христов
2. Владимир Лъчезаров Василев
3. Мариян Стойков Данчев
4. Бойко Стефанов Караиванов
5. Ивайло Иванов Димитров,
6. Моника Младенова Константинова
7. Данаил Михов Димовски
8. Антон Митков Ненков
9. Владислав Людмилов Янков
10. Цветан Любомиров Ралински

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Кирил Петров Ангелов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Надя Евтимова Бонева
2. Виктор Емилов Таслаков
3. Красимира Минкова Пъдешка-Аманфо
4. Силвия Веселинова Ангелова,
5. Галина Веселинова Джамбазова
6. Цветомир Бойков Пейков
7. Радко Христов Радков
8. Добри Якимов Добрев
9. Велина Бориславова Генчева
10. Мария Цветомилова Павлова

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Веска Димитрова Боева

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Любомира Костадинова Карпузова
2. Татяна Костадинова Костадинова

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Цветослав Петров Цанков
2. Силвия Христова Костадинова
3. Русан Атанасов Русанов
4. Венелин Никифоров Йорданов
5. Юлиана Георгиева Пенева
6. Мирослав Събчев Колев
7. Светла Стефанова Шейретова-Тодорова
8. Калоян Валентинов Кирилов
9. Цветомира Тодорова Баровска
10. Даниела Петрова Величкова

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Георги Антонов Антонов
2. Цветан Стоименов Ночев
3. Иван Велев Иванов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Калин Димитров Крулев
2. Милица Галинова Николова
3. Пламен Илиев Мирчев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Павлин Методиев Иванов

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Николай Нанков Нанков
2. Младен Найденов Маринов
3. Ирина Любенова Митева
4. Иван Николов Миховски
5. Георги Николов Митев
6. Иван Радославов Цветанов
7. Калин Димитров Василев
8. Ваня Владимирова Събчева
9. Владислав Радомиров Радоев
10. Атанас Маринов Орлинов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Станислав Светозаров Балабанов
2. Цветелина Николаева Георгиева
3. Галина Докова Генова
4. Иван Тонев Петров
5. Александър Николов Вълчев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Емилия Красимирова Минкова
2. Светла Дамянова Дамянова

12 МИР - Монтана

1 ПП „ВМРО –БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”

1. Димитър Йорданов Чукарски
2. Софрони Кръстев Захариев
3. Людмил Кирилов Петров
4. Зорница Цветомирова Михайлова
5. Иван Григоров Ганов
6. Иван Димитров Борисов
7. Петър Тошков Петков
8. Николай Петров Николов
9. Светослав Валентинов Иванов
10. Стефчо Благоев Борисов

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Красимир Цветанов Манов
2. Лина Жекова Бъчварова
3. Преслава Атанасова Атанасова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НОВА ДЕМОКРАЦИЯ”

1. Александър Петров Цветков
2. Силвия Александрова Цветкова
3. Петър Димитров Цветков
4. Александър Адриянов Суев

4 КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ”

1. Атанас Петров Костадинов
2. Илиян Ангелов Тимчев
3. Десислава Викторова Александрова
4. Иван Петров Сергисов
5. Атанас Георгиев Маджарски
6. Красимир Бориславов Иванов
7. Петър Красимиров Мирчев
8. Илия Замфиров Илиев
9. Евелина Илиева Борисова
10. Десислава Венциславова Куткудейска

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”

1. Петър Николаев Петров
2. Валери Иванов Сираков
3. Иван Василев Георгиев
4. Александър Петков Миланов
5. Теодор Бориславов Тодоров

6 ПП „АБВ – АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ”

1. Радка Борисова Василева
2. Павлина Михайлова Паскова
3. Андриан Лазаров Кунов
4. Румяна Веселинова Георгиева
5. Божидар Апостолов Димитров
6. Младенка Рафаилова Тодорова
7. Виктор Петров Александров

7 ПП „АТАКА”

1. Спас Сердаров Димитров
2. Емил Стефанов Владимиров
3. Борислав Димитров Цеков
4. Лъчезар Любомиров Лазаров
5. Деян Георгиев Цветков
6. Огнян Огнянов Андреев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Ана Симеонова Атанасова
2. Пламен Тихомиров Петров

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”

1. Димитър Иванов Аврамов
2. Надя Йорданова Петрова
3. Добромир Чавдаров Йоцов
4. Теодора Димитрова Любенова
5. Иван Калинов Замфиров
6. Замфир Лозанов Борисов
7. Ванина Божидарова Стоянова
8. Милети Давидов Мечов
9. Миглена Атанасова Иванова
10. Светлин Горанов Райков

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ”

1. Николай Георгиев Иванов
2. Калина Ценова Кръстева
3. Иван Георгиев Ташков
4. Георги Тодоров Иванов
5. Елена Маркова Иванова
6. Калинка Георгиева Костова
7. Агнеса Йоткова Захариева
8. Любен Цветанов Игнатов
9. Иван Петров Миланов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ”

1. Велизар Матеев Шаламанов
2. Михаил Ванюшев Иванов
3. Александра Красимирова Стеркова
4. Антонио Насков Найденов
5. Венцислав Василев Кръстев

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО”

1. Владимир Александров Чучуев
2. Стефан Василев Урумов
3. Виолета Йорданова Ерменкова
4. Росен Фидосиев Риджолски
5. Марияна Петрова Златкова
6. Десислав Цветанов Денков
7. Георги Петров Георгиев
8. Ивалина Тонкова Борисова

13 КП „Движение ЗАЕДНО за промяна”

1. Васил Георгиев Младенов
2. Георги Кръстев Георгиев
3. Иванка Матеева Благоева
4. Борислав Георгиев Петков
5. Венцислав Иванов Нинов
6. Ивайло Александров Димитров
7. Даниела Христова Петкова

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО”

1. Петър Кирилов Николов
2. Мартин Красимиров Иванов
3. Георги Валентинов Гидионов
4. Иван Федьов Филипов
4. Николай Стефанов Николов

15 ПП „НАЦИЯ”

1. Добромир Иванов Пашов

16 ПП „МИР”

1. Диана Петкова Николова
2. Иван Розков Иванов
3. Надя Йорданова Младенова
4. Румен Стефанов Минев
5. Сияна Ивелинова Николова
6. Калин Ячев Ячев

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1. Георги Ангелов Боршуков
2. Иван Герасимов Петрински
3. Ели Христова Илиева

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1.Мая Владимирова Григорова
2. Димана Макариева Георгиева
3. Оля Славейкова Георгиева
4. Илианна Иванова Илиева
5. Теменужка Димитрова Цветкова
6. Габриела Иванова Борисова

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Михаил Иванов Михов
2. Пламен Стефанов Христов

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1. Кирил Петров Ангелов
2. Надежда Христова Куминева – Петинаки

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Пенка Неделкова Пенкова
2. Сашо Митков Бънков
3. Боян Георгиев Аврамов
4. Таня Георгиева Петрова
5. Цветелина Георгиева Александрова
6. Николай Цветомилов Петров
7. Мария Господинова Димитрова
8. Светозар Асенов Вангелов
9. Катерина Олегова Ерманова
10. Борислав Емилов Венков

22 ПП „ПРАВОТО”

1. Нели Тихомирова Маринова
2. Албена Стефчова Коцанкова-Христова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ”

1. Правда Захариева Митова
2. Илиян Симеонов Нанов

24 КП „ВОЛЯ- НФСБ”

1. Петя Тодоринова Диковска
2. Александър Тодоров Христов
3. Цветан Петров Петков
4. Генчо Колчов Линков
5. Мая Трифонова Здравкова
6. Анжела Георгиева Ангелова
7. Васил Михайлов Гиев
8. Даниел Михайлов Филипов
9. Деян Валентинов Митев
10. Валери Симеонов Симеонов

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Явор Тонев Яков
2. Георги Иванов Никодимов
3. Любомиров Стефанов Ангелов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ”

1. Мира Рашкова Атанасова
2. Михаела Николаева Петрова

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ”

1. Севина Краснодарова Хаджийска
2. Грета Цветанова Димитрова
3. Иво Филипов Георгиев
4. Невян Велчев Симеонов

28 КП ГЕРБ-СДС

1. Ирена Методиева Димова
2. Илия Димитров Лазаров
3. Стефан Александров Панталеев
4. Христо Йорданов Кастрев
5. Красимира Венкова Каменова
6. Владимир Минчев Владимиров
7. Десислава Димитрова Каменова
8. Алекси Тодоров Тодоров
9. Полин Николаева Гълъбова
10. Николай Славчев Цоков

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД”

1. Пламен Николаев Абровски
2. Надя Бориславова Антимова
3. Иван Стойнов Кючуков
4. Банко Цветанов Банков
5. Десислава Цветанова Цонева

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Валери Тодоров Ценков
2. Борислав Кирилов Кирчев

13 МИР - Пазарджик

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Стефан Иванов Балабанов
2. Арлин Григоров Антонов
3. Лъчезар Димитров Кръстев
4. Георги Димитров Коприщенов
5. Александър Георгиев Урумов
6. Кузо Георгиев Божинов
7. Татяна Борисова Попатанасова
8. Стоян Ангелов Влахов
9. Татяна Ненкова Пенчева
10. Николай Стефанов Лазаров
11. Георги Иванов Зонгов
12. Онник Антраник Мардиросян
13. Румен Иванов Хаджийски
14. Екатерина Петрова Кормушева
15. Димитър Георгиев Марков
16. Анна Тодорова Шейнова
17. Христо Стоянов Ташев
18. Георги Красимиров Мусиевски

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Панайот Борисов Ляков
2. Войно Стоянов Начев
3. Васил Иванов Терзийски

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Никола Благовестов Коджаниколов
2. Елиана Андонова Бонева

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Пламен Иванов Милев
2. Петя Николаева Цанкова
3. Лиляна Димитрова Мърхова-Присадникова
4. Иван Иванов Търпоманов
5. Гълъбина Георгиева Карамитрева
6. Стойко Стойчев Стефанов
7. Полина Александрова Шишкова
8. Петя Панайотова Крушева
9. Александър Николов Чалъков
10. Надя Спасова Клисурска-Жекова
11. Александър Станимиров Велчев
12. Димитър Йорданов Жилков
13. Горчо Боянов Станков
14. Стефка Петрова Пенева
15. Гергана Василева Ичева
16. Андрей Димитров Премянов
17. Александър Костадинов Кобаков
18. Георги Иванов Янкулов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Николай Делчев Георгиев
2. Красимир Рангелов Гълъбов
3. Цветозар Запринов Угринов
4. Стоян Николов Таслаков
5. Татяна Стойкова Пашова
6. Владислав Пенчев Влайков
7. Ивайло Георгиев Чорбов
8. Силвия Пенева Машева
9. Симеон Витанов Йорданов
10. Милан Здравков Вълчков
11. Мария Владимирова Иванова
12. Гергана Тодорова Цветкова
13. Светослав Ангелов Александров

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Стойно Проданов Чачов
2. Тодор Куртев Цоков
3. Димитър Ангелов Налбантов
4. Ангел Минков Сираков
5. Кръстина Костадинова Кузева
6. Мария Цвяткова Биволарова
7. Николай Йорданов Бозев
8. Иван Петров Деянов
9. Тони Цанкова Шопова
10. Венцислав Кирилов Христов

7 ПП „АТАКА“

1. Цанко Кирилов Бангьозов
2. Иван Първанов Дачев
3. Атанас Димитров Стоилов
4. Димитър Илионов Колчаков
5. Дело Бойчев Филипов
6. Елена Христова Василева
7. Серьожа Лазаров Даскалов
9. Стоян Тодоров Шиков

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ 

1. Димитрина Георгиева Кацарова
2. Ивайло Спасов Спасов
3. Георги Ленков Балчев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Искра Димитрова Михайлова-Копарова
2. Юмер Мустафа Хамза
3. Сергей Манушов Кичиков
4. Кадифка Салих Сиджимова
5. Осман Акчай Мурадов
6. Иван Ангелов Морозов
7. Цанко Бенчов Молов
8. Бахар Мухамер Алил
9. Ави Цанкова Тахчиева
10. Бюрхан Неждет Шериф
11. Ивайло Костадинов Личев
12. Фатма Себайдин Исаева
13. Траян Ромеов Ангелов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Ангел Минков Минков
2. Иван Миланов Шопов
3. Венко Димитров Балтаджиев
4. Тодор Петков Банчев
5. Венелина Венкова Балтаджиева
6. Здравко Трайков Станков
7. Деян Минков Минков
8. Милен Младенов Тербешев
9. Мустафа Салих Еджевит

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Стефан Любомиров Тафров
2. Любомир Венциславов Левичаров
3. Христо Петров Стефанов
4. Васил Николов Тодев
5. Костадин Стефанов Деянов
6. Николай Евтимов Янев
7. Бранимир Асенов Манушов
8. Михаил Димитров Ангелов
9. Иван Тодоров Хрисин
10. Иван Георгиев Велов
11. Петър Христов Цикалов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Веселин Първанов Найденов
2. Андриан Димитров Атанасов
3. Елисавет Христов Гангов
4. Спас Цветанов Шиков
5. Десислав Иванов Стойнов
6. Георги Илиев Йорданов
7. Николай Здравков Шуманов
8. Димитър Костадинов Щерев
9. Атанас Ралчев Панчев

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Любен Иванов Колев
2. Траян Иванов Баждаров
3. Галина Стоянова Котова
4. Радослав Ангелов Сукиязов
5. Георги Петров Пешков
6. Веселина Георгиева Атанасова
7. Ангел Стойцов Балабанов
8. Веселина Каменова Петрова
9. Росица Христова Янева
10. Драгомир Александров Малчев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Страхил Димчев Симеонов
2. Ваня Петрова Веселинова
3. Георги Огнянов Найденов
4. Стефан Владов Миланов
5. Христо Емилов Боянов
6. Александър Иванов Лютаков
7. Цветан Деянов Пъков
8. Янаки Николов Иванов
9. Борислав Георгиев Вукадинов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Теодор Стефков Вълев

16 ПП „МИР“

1. Димитър Методиев Иванов
2. Крум Боянов Байраков
3. Христо Димитров Христосков
4. Костадин Иванов Златев
5. Емил Венциславов Кейбашиев
6. Мариана Стефанова Капитанова
7. Ана Маринова Рамова
8. Ангел Георгиев Паскалев
9. Иван Боянов Статев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Дарин Димитров Георгиев
2. Вихрен Величков Илиев
3. Димитър Иванов Тухлов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Георги Николов Мърков
2. Кремена Минюва Йорданова
3. Златка Петрова Цвеева-Анчева
4. Нина Илиева Змийчарова-Димова
5. Даниел Георгиев Михайлов
6. Евелина Василева Рабаджийска-Тодорова
7. Николай Василев Илиев
8. Кемал Ахмед Байрактар
9. Петър Георгиев Милушев
10. Петър Илиев Пълев
11. Диана Минева Георгиева
12. Николай Цветанов Сираков
13. Петя Деянова Стойкова
14. Атанас Пламенов Минев

19 ПП „Глас Народен“

1. Добромир Славейков Йорданов
2. Исмет Мустафов Кехайов

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Славчо Георгиев Велков
2. Благо Атанасов Петров
3. Иван Савов Андров

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Атанас Георгиев Шопов
2. Веселин Панков Дундаров
3. Гергана Димитрова Сеферинкина
4. Гергана Красимирова Керимова
5. Христо Димитров Дудов
6. Анастасия Стефанова Георгиева
7. Николай Димитров Динчев
8. Любен Петров Ташев
9. Славейко Георгиев Миличин
10. Иванка Александрова Николова
11. Александър Тони Палийски
12. Дела Иванова Чардакова
13. Николай Тошков Грънчаров
14. Дима Динчева Георгиева
15. Николай Велков Николов
16. Васил Николаев Филипов
17. Петър Николаев Николов
18. Борислав Огнянов Чобалигов

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Захари Георгиев Генов
2. Ани Димитрова Карапанджиева – Колева

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Светла Лозанова Миланова
2. Добромира Атанасова Михова

24 КП ВОЛЯ И НФСБ

1. Димитър Любомиров Петков
2. Димитър Кунчев Кунчев
3. Фаня Живкова Данева
4. Генади Илиев Маринов
5. Дора Стоянова Христова
6. Димитър Василев Георгиев
7. Трендафил Иванов Богданов
8. Алина Събева Иванова
9. Ангел Цвятков Йончев
10. Янко Юриев Пашов
11. Николай Светославов Влаев
12. Георги Ангелов Станков
13. Теодора Райчева Лечева

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Христо Николов Дунчев
2. Димитър Спасов Чавдаров
3. Димитър Стоянов Вълков

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Костадин Стоянов Георгиев
2. Ангел Костадинов Калоянов
3. Пенка Петкова Караджова-Стоянова

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Тони Димитров Баждаров

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Екатерина Спасова Гечева-Захариева
2. Найден Тодоров Шопов
3. Валери Стефанов Вълков
4. Димитър Иванов Гечев
5. Стефан Неделчев Мирев
6. Лозана Илиева Василева
7. Валентина Асенова Кайтазова
8. Малина Георгиева Консулова-Златева
9. Иван Стойчев Станоев
10. Веселин Милчев Минев
11. Лидия Трендафилова Панайотова
12. Данаил Тодоров Трифонов
13. Петър Николаев Спасов
14. Александра Ангелова Мусиевска
15. Стоил Валериев Малинов
16. Кристиян Ненков Начев
17. Десислава Йорданова Костадинова-Гушева
18. Десислава Ангелова Тодорова

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Станислав Светозаров Балабанов
2. Светослав Георгиев Георгиев
3. Тодор Василев Василев
4. Пламен Николаев Абровски
5. Тинко Василев Василев
6. Иван Александров Лютаков
7. Силви Кирилов Петров
8. Георги Славчев Млеканов
9. Веселка Борисова Фиданова
10. Атанас Петров Петров
11. Рашко Атанасов Ганчев
12. Филип Едуард Филибосян
13. Миглена Веселинова Карабелева

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Иван Стойнов Вакарелов
2. Димитър Стефанов Тодоров

14 МИР - Перник

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Султанка Димитрова Петрова
2. Илчо Бориславов Йорданов
3. Людмил Иванов Цветков
4. Десислав Стефанов Банков
5. Иван Павлов Ерменков
6. Румен Петров Василев
7. Петър Георгиев Петров
8. Моника Богомилова Григорова

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Георги Иванов Георгиев
2. Николай Велинков Милев
3. Ренета Григорова Станоева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Боян Боянов Станков-Расате
2. Йонка Красимирова Иванова
3. Николай Христов Йорданов
4. Ивайло Светославов Стратиев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Стоян Михайлов Мирчев
2. Георги Лозанов Чернев
3. Евдокия Славчова Асенова
4. Станислав Валентинов Павлов
5. Ташко Йорданов Минков
6. Иво Михайлов Михайлов
7. Иван Райчев Димитров
8. Василена Петрова Василева

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Димо Георгиев Дренчев
2. Христо Събев Милев
3. Вениамин Иванов Воденичаров
4. Симеон Григоров Йонев

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Петър Кирилов Първанов
2. Георги Георгиев Георгиев
3. Виляна Любомирова Петрова
4. Ирина Йорданова Миланова
5. Любомир Тодоров Халачев

7 ПП „АТАКА“

1. Арсени Василев Байздренков
2. Павел Георгиев Павлов
3. Димитър Славов Димитров
4. Венцислав Илиев Митовски
5. Евгени Нанков Найденов

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Магдалена Христова Иванова
2. Незабравка Стоянова Андреева
3. Даниел Василев Славчев
4. Десислава Любчева Евтимова
5. Цветан Борисов Боянов
6. Петър Кирилов Божков

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Боряна Симеонова Методиева
2. Георги Маринов Никодимов
3. Кристина Цветанова Александрова
4. Радосвета Емилова Кирова
5. Надя Николова Георгиева
6. Анета Петрова Андреева
7. Невена Игнатова Димова
8. Валентин Стоилов Павлов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Антъни Владиславов Пенев
2. Даниел Костадинов Костадинов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Зорница Велинова Стратиева
2. Владимир Николаев Русев
3. Александър Емилов Колев
4. Емил Георгиев Крумов
5. Калин Пламенов Соколов
6. Ирена Виткова Шаренкова
7. Деница Петрова Кандиларова

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Станислав Асенов Асенов
2. Мартин Веселинов Божилчев
3. Павлина Денкова Стоянова

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Борислав Панайотов Неделков
2. Костадин Крумов Костадинов
3. Силвия Любомирова Асенова
4. Митко Рафаилов Игнатов
5. Александър Симеонов Стоянов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Станислав Стоянов Стоянов
2. Роберт Златанов Станков
3. Ангел Петров Маринов
4. Юлиан Александров Христов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Радинка Маринова Бочева

16 ПП „МИР“

1. Симеон Ананиев Ананиев
2. Георги Милчев Георгиев
3. Венцислава Руменова Михайлова
4. Недко Симеонов Ананиев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Тошко Витанов Тодоров
2. Васил Янков Малинов
3. Жан Георгиев Григоров
4. Янко Малинов Марков

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Сузана Ивайлова Теофилова
2. Силвия Иванова Мирчева
3. Диляна Любомирова Огнянова
4. Зорница Валериева Иванова
5. Ралица Вилиянова Игнатова
6. Мирела Манолова Кирилова
7. Катрин Мариова Печалова
8. Калоян Йорданов Малинов

19 ПП „Глас Народен“

1. Владимир Киров Табаков
2. Борислав Василев Петров
3. Чавдар Георгиев Сотиров
4. Йоана Руменова Алексова-Иванова

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Румен Лазаров Генов
2. Ганчо Иванов Попов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Сергей Кирилов Тодоров
2. Ерика Пламенова Тодорова
3. Ирена Валериева Миланова
4. Иво Йорданов Иванов
5. Калоян Гоцев Велинов
6. Бетина Руменова Богословова
7. Лъчезара Лъчезарова Ненкова

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Кристиан Петров Йончев
2. Илиян Евгениев Иванов

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Стоян Кирилов Стоянов
2. Руска Василева Якимова
3. Румен Христов Телбизов

24 КП ВОЛЯ И НФСБ

1. Наталия Вълчева Петрова
2. Адриан Валериев Симеонов
3. Иван Атанасов Петров
4. Йордан Ангелов Нихризов
5. Снежана Иванова Филипова
6. Бойко Борисов Траянов
7. Станислав Любомиров Златков
8. Ана Лазарова Петрова

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Людмила Николова Велинова
2. Димитър Георгиев Илиев
3. Венислава Петрова Венева
4. Ангел Трифонов Ангелов
5. Владимир Иванов Агаин
6. Здравко Любомиров Бонев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Жельо Николов Желев
2. Мариана Стоилкова Костова

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Станислав Руменов Стойнев
2. Даниел Антониев Ангелинов
3. Деница Стоянова Найденова

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Кирил Миланов Ананиев
2. Десислава Христова Ахладова – Атанасова
3. Светослав Димитров Кирилов
4. Емил Ангелов Костадинов
5. Александър Стойнев Александров
6. д-р Александър Петров Александров
7. Стефан Христов Маринов
8. Христина Иванова Георгиева

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Галя Маринова Бърдарска
2. Петя Божидарова Димитрова
3. Лазарина Димитрова Искренова
4. Симеон Иванов Райков
5. Алекс Иванов Балабанов
6. Юлиан Спасимиров Атанасов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Валентин Борисов Ангелов

15 МИР - Плевен

1 ПП „ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ”

1. Красимир Дончев Каракачанов
2. Калин Николов Поповски
3. Десислава Иванова Иванова
4. Валентин Петров Буров
5. Венцислав Цветанов Грозев
6. Георги Любомиров Татарлиев
7. Здравко Тодоров Дафинов
8. Дарин Величков Матов
9. Татяна Цветанова Божинова
10. Стефан Георгиев Стефанов
11. Пламен Иванов Спасов
12. Пламен Бончев Чуканов
13. Филип Николаев Николов
14. Валери Здравков Босилков
15. Ивайло Иванов Христов
16. Христо Илиев Илиев
17. Илияна Иванова Иванова
18. Дарин Георгиев Кинов

2 КП „НИЕ,ГРАЖДАНИТЕ”

1. Любомир Георгиев Маринов
2. Мариана Младенова Славова
3. Димитър Костов Мангов
4. Иван Михайлов Мишев
5. Анелия Борисова Караиванова
6. Станислав Веселинов Георгиев
7. Дечко Лазаров Бонев
8. Людмила Николова Делева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ”

1. Мартин Серьожев Вътев
2. Петър Ванков Петров
3. Павел Валериев Димитров
4. Милен Любомиров Илиев
5. Венета Александрова Василева
9. Георги Тодоров Илийчовски
10. Владимир Тодоров Петков
11. Георги Петков Маринов

4 КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ”

1. Румен Василев Гечев
2. Стефан Иванов Бурджев
3. Илиян Славейков Йончев
4. Мирослав Николов Михайлов
5. Мария Цветанова Бонинска
6. Злати Иванов Тодоров
7. Бойко Йорданов Тодоров
8. Бисер Кирилов Борисов
9. Антонио Владимиров Василев
10. Бисер Георгиев Атанасов
11. Цветан Паскалев Андреев
12. Марияна Кръстева Маринова
13. Иван Петров Мандински
14. Христофор Петков Дочев
15. Огнян Огнянов Янчев
16. Ива Георгиева Славчева
17. Веселин Николаев Радев
18. Зорница Димова Йоткова

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”:

1. Николай Георгиев Дренчев
2. Данаил Николаев Раденцов
3. Милен Николаев Маринов
4. Ангел Христов Мавровски
5. Ивелин Първанов Първанов
6. Захари Величков Дончев
7. Огнян Драгомиров Иванов
8. Николай Николов Маринов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)”

1. Веселин Веселинов Плачков
2. Красимир Франчешков Грунчев
3. Марлена Петрова Цанкова
4. Стилиана Ружкова Иванова
5. Аня Стефанова Михова
6. Никола Цветанов Йорданов
7. Ваньо Петров Пейчев
8. Михаил Петков Блъсков
9. Ирена Иванова Михайлова
10. Румен Петков Банчев
11. Елеонора Ангелова Йоткова
12. Тихомир Христов Тодоров
13. Валенто Александров Василев

7 ПП „АТАКА”

1. Адриан Христов Асенов
2. Илиан Андреев Беров
3. Цветослав Василев Христов
4. Христофор Георгиев Витков
5. Петя Любомирова Панайотова
6. Цветан Драганов Райков
7. Генка Добрянова Цветкова
8. Емил Маринчев Петков
9. Петьо Иванов Янев
10. Лора Христова Тотева
11. Мариела Тодорова Тонкова
12. Пламен Илиев Пешев
13. Костадин Атанасов Янков
14. Владислав Петков Първанов

8 ПП КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Диян Любенов Станков
2. Валери Василев Кузев

9 ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

1. Велислава Иванова Кръстева
2. Марио Киров Рангелов
3. Исмаил Ертурулов Гюлянлиев
4. Шенджан Яшарова Куртанова
5. Тома Юлиянов Терзиев
6. Васил Методиев Петков
7. Свилен Илиев Огнянов
8. Майдън Ахмедов Сакаджиев
9. Илхан Али Куртаджъ
10. Момчил Иванов Митев
11. Илиан Севелинов Селимски
12. Мелек Ахмедова Салиева

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ”

1. Васил Стоянов Василев
2. Валери Владимиров Попов
3. Цветелина Валериева Илиева
4. Симеон Славов Кинтов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ”

1. Найден Маринов Зеленогорски
2. Тодор Георгиев Еленков
3. Свилен Петров Трифонов
4. Албена Симеонова Върбанова
5. Николай Валентинов Милев
6. Николай Атанасов Любенов
7. Златко Илиев Урумов
8. Петко Ивайлов Петков
9. Лора Илиянова Герасимова
10. Елена Сашева Петрова
11. Вихрен Калинов Крамолински

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО”

1. Пламен Георгиев Александров
2. Юрий Цветанов Николов
3. Сашо Любенов Начев
4. Николай Иванов Стоев
5. Цеко Кръстев Ангелов
6. Бистра Маринова Кралева
7. Иван Печев Тишев
8. Красимир Георгиев Кузманов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА”

1. Гарабед Ардашес Минасян
2. Иван Филипов Иванов
3. Иван Тошев Иванов
4. Станислава Сашева Дочева
5. Кристина Атанасова Колесник
6. Ивайло Венциславов Нинов
7. Димчо Дочев Джиговски

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО”

1. Евелина Ванева Илиева
2. Иван Мариянов Иванов
3. Илия Тодоров Григоров
4. Цветозар Миленов Кръстев
5. Пламен Георгиев Георгиев
6. Анелия Георгиева Георгиева
7. Веселин Николов Ванев
8. Иван Митков Недялков
9. Жан Цветанов Великов

16 ПП „МИР”

1. Бойко Боянов Първанов
2. Димитър Илиев Илиев
3. Красимир Димитров Тулев
4. Виолета Димитрова Георгиева
5. Люсиен Хараламбиев Тишев
6. Цветанка Иванова Панчева
7. Пламена Сторнова Тончева
8. Симеон Пламенов Крумов
9. Виктор Валентинов Върбанов
10. Галя Иванова Делева-Кръстева
11. Виолета Кръстева Атанасова

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА”

1. Паоло Спасов Панчев
2. Константин Константинов Бонев

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН”

1. Юлиян Милчев Ненчев
2. Емил Кирилов Райков
3. Момчил Недялков Спасов
4. Данка Василева Николова
5. Стефан Димитров Петков
6. Илия Николов Николов
7. Цветомира Филадинова Добрева
8. Момчил Бориславов Няголов
9. Радосвета Василева Маджарова-Вълчева
10. Нора Анчева Симеонова
11. Наталия Христова Петрова
12. Валерия Василева Джунева
13. Митко Величков Мотов
14. Любка Живкова Бумбарова
15. Пламен Дилов Дилов
16. Явор Георгиев Янков
17. Мелиса Людмилова Асенова
18. Димитър Цветанов Стефанов

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН”

1. Росен Маринов Костов
2. Виржиния Светлозарова Богданова
3. Бистра Милкова Здравкова
4. Свилен Цоков Конов
5. Димитър Илиев Цветанов
6. Калоян Димитров Брязов
7. Лидия Борисова Нинова
8. Дилян Димитров Маринов
9. Генчо Христов Цонев

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ”

1. Нина Ангелова Дюлгерова
2. Даян Валериев Тачев

22 ПП „ПРАВОТО”

1. Мария Петрова Колева
2. Димитър Любенов Казаков

23 ПП „Благоденствие- Обединение- Градивност”

1. Димитър Петров Ройбов
2. Правда Захариева Митова

24 КП ВОЛЯ И НФСБ

1. Полина Цветославова Цанкова-Христова
2. Димитър Карамфилов Карамфилов
3. Петко Илиев Събев
4. Людмил Любенов Личков
5. Алберт Николов Илиев
6. Николай Иванов Дамяновски
7. Ибрям Шериф Мусов
8. Аза Борисовна Козовска
9. Момчил Денев Иванов
10. Румен Проданов Йорданов
11. Ивайло Ильов Петров
12. Цецко Константинов Босев
13. Андриан Маринов Георгиев
14. Мая Стефанова Аспарухова
15. Светослав Ивайлов Радуловски
16. Каприел Харутюнов Папазян
17. Сашо Матеев Матеев
18. Емил Божидаров Янков

25 ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ”

1. Мария Кристиянова Мартинова
2. Цветан Стоименов Ночев
3. Цвета Петрова Филипова
4. Райна Веселинова Милева

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ”

1. Пламен Илиев Мирчев
2. Петър Иванов Димитров

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ”

1. Павлин Методиев Иванов
2. Деян Цветанов Георгиев

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Григор Ангелов Горчев
2. Мирослав Николов Петров
3. Пламен Тачев Петров
4. Димитър Константинов Господинов
5. Мариана Петрова Лазарова-Иванова
6. Албена Георгиева Тотева
7. Десислава Милкова Панталеева
8. Валери Пламенов Лачовски
9. Мирослав Стоилков Траянов
10. Дочко Димитров Дочев
11. Христомир Цанков Христов
12. Тони Крумов Крумов
13. Румен Мартинов Мотовски
14. Огнян Митков Кузманов
15. Велислава Дончева Величкова -Христова
16. Александър Богданов Николов
17. Цветан Христофоров Луканов
18. Атанас Кръстев Върбанов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД”

1. Радостин Петев Василев
2. Александър Атанасов Александров
3. Юлия Георгиева Чортленева
4. Александър Велиславов Тодоров
5. Данаил Милчев Найденов
6. Петьо Асенов Трифонов
7. Венцислав Иванов Петков
8. Христинка Илийчева Иванова
9. Красимир Георгиев Иванов
10. Светослав Георгиев Георгиев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ”

1. Виктория Данаилова Пенчева
2. Владимир Луканов Мартинов
3. Любомир Радостинов Главев
4. Борислав Петров Василев

16 МИР - Пловдив - град

1 ПП „ВМРО – Българско национално движение“

1. Александър Маиров Сиди
2. Борислав Кръстев Инчев
3. Павел Рангелов Милушев
4. Александър Костадинов Пецов
5. Камен Маринов Шишманов
6. Стефан Кирилов Славчев
7. Георги Иванов Динков
8. Васил Ангелов Ангелов
9. Кольо Петков Бъчваров
10. Димчо Василев Петров
11. Пламен Климов Начев
12. Иван Иванов Црънчев
13. Нина Георгиева Гьошева
14. Камен Василев Христов
15. Владимир Иванов
16. Радослав Иванов
17. Богослав Георгиев Костадинов
18. Стефан Гришев Павлов
19. Димитър Иванов Тодоров
20. Димитър Георгиева Ценов
21. Елена Иванова Атанасова
22. Васко Пламенов Вътев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Валери Методиев Григоров
2. Андрей Аврамов Андреев
3. Симеон Йорданов Симеонов
4. Цветана Ангелова Керенчева
5. Минко Иванов Иванов
6. Кристина Богомилова Николова – Манова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Стефан Маринов Парлапански
2. Мирослав Иванов Иванов
3. Елиана Андонова Бонева
4. Мариела Георгиева Топалска
5. Георги Славчев Крънчев
6. Петя Иванова Георгиева- Ресиловска
7. Орлин Иванов Пандарев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Корнелия Петрова Нинова
2. Иво Ангелов Христов
3. Иван Богомилов Петков
4. Георги Костадинов Георгиев
5. Костадин Иванов Палазов
6. Минка Алдомирова Сърнешка
7. Илия Любенов Гатев
8. Диана Стойчева Димитрова
9. Иван Детелинов Цанов
10. Любомир Костадинов Корадов
11. Йохан Първанов Петков
12. Атанаска Михаилова Тенева
13. Николай Йорданов Аргиров
14. Стефчо Неделчев Таушанов
15. Златомир Росенов Дьовленски
16. Иван Стоянов Върбанов
17. Десислава Николаева Недева
18. Екатерина Красимирова Манолова
19. Румен Гавраилов Василев
20. Йовка Божидарова Златева
21. Тодор Стефанов Тодоров
22. Калин Иванов Милчев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Елена Цонева Гунчева
2. Емил Янков Янков
3. Гергана Николова Николова
4. Симеон Валерий Петров
5. Веселин Генов Генов
6. Христо Драгоев Христов
7. Димитър Георгиев Митърчев
8. Тодор Иванов Трионски
9. Мирослав Благовестов Маринов
10. Пенка Георгиева Дайлийска
11. Виктор Атанасов Тафров
12. Ненко Иванов Дадански
13. Дамян Светлинов Йорданов
14. Майя Костадинова Драгова
15. Силвия Александрова Колева
16. Димитър Михайлов Ковачев
17. Дафина Атанасова Проданова
18. Явор Иванов Томов
19. Тихомир Николаев Тотев
20. Костадин Александров Бодуров
21. Магдалена Любенова Дамянова
22. Георги Петров Карачански

6 ПП „АБВ“

1. Веселин Веселинов Плачков
2. Тодор Ангелов Станчев
3. Павлина Михайлова Паскова
4. Александра Цецкова Молотова
5. Стайка Ганчева Должева
6. Георги Костадинов Илчев

7 ПП „АТАКА“

1. Павел Димитров Шопов
2. Димитър Петков Керин
3. Даниела Тонкова Кинова
4. Михаил Георгиев Казанджиев
5. Борис Атанасов Златарев
6. Лилия Иванова Костадинова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Пенка Иванова Деведжиева
2. Андрея Георгиев Щерев
3. Георги Веселинов Иванов
4. Галина Петкова Карауланова
5. Корнелий Савов Савов
6. Ивайло Спасов Спасов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Танер Мехмед Али
2. Али Мустафа Байрам
3. Жана Любомирова Папазова
4. Тунай Сюлейманов Хюсеинов
5. Айри Фейми Мурад
6. Антон Кръстев Михайлов
7. Мурад Ферад Ферад
8. Камелия Танева Александрова
9. Тоско Смаил Бесимов
10. Есиме Исмаилова Фейзова -Мехмедова
11. Инан Смаилов Алиев
12. Юсуф Джелилов Алиев
13. Хюсеин Айдънов Караджов
14. Гюнай Амзов Исмаилов
15. Саит Халил Хисар
16. Мехмет Асанов Гаджев

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Траян Никодимов Нинов
2. Михаил Николаев Шишков
3. Теодора Георгиева Николаева
4. Мариана Петкова Данева
5. Силвия Георгиева Георгиева

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Христо Любомиров Иванов
2. Манол Костадинов Пейков
3. Ивайло Пеев Старибратов
4. Владимир Бонев Славянски
5. Цанко Георгиев Арабаджиев
6. Николай Денев Георгиев
7. Антони Генчев Герасимов
8. Йоно Денев Чепилски
9. Невена Райчева Пачеджиева
10. Веселина Стефанова Александрова
11. Явор Трифонов Беров
12. Веселка Петрова Христамян
13. Славка Димитрова Андреева
14. Владимир Василев Джувинов
15. Елена Атанасова Георгиева
16. Ивайло Иванов Вантулев
17. Кирил Василев Ташев
18. Костадин Стефанов Калайджиев
19. Стефан Стоянов Ламбрев

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Николай Симеонов Малинов
2. Огнян Стефанов Сапарев
3. Вергиния Иванова Атанасова
4. Д-р Георги Миланов Георгиев
5. Никола Иванов Аврейски
6. Благовест Георгиев Вакрилов
7. Димитър Калитков Иванов
8. Христо Цветанов Монов
9. Владислав Иванов Бояджиев
10. Екатерина Георгиева Корси
11. Красимир Милчев Трайков
12. Малинка Тодорова Петрова

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Александър Трифонов Томов
2. Светозар Ангелов Нейков
3. Стефан Георгиев Харизанов
4. Васил Георгиев Бутев
5. Костадин Василев Стоилов
6. Румен Христов Петров
7. Ангел Илиев Чонов
8. Кера Григорова Карова
9. Светослав Каменов Байрактаров
10. Венета Ангелова Василева
11. Емилия Димитрова Димитрова

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Александър Антонов Червенков
2. Методи Живков Стоянов
3. Станю Николов Симеонов
4. Красимир Николов Гешев
5. Малинка Димитрова Несторова
6. Павлина Георгиева Луканова
7. Андрей Димитров Калоферов
8. Христо Георгиев Йовчев
9. Димитър Милков Аврамов
10. Христо Ташев Христов
11. Атанас Георгиев Танев

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Валентин Василев Василев

16 ПП „МИР“

1. Димитър Димитров Митев
2. Ивайло Петров Манджуков
3. Милена Георгиева Вацова
4. Арсен Людвиг Назарян
5. Онник Харутюн Таракчиян
6. Анелия Руменова Парапунова
7. Диана Аргирова Николова
8. Стамен Цветанов Македонски

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1. Дарин Димитров Георгиев
2. Вихрен Величков Илиев
3. Димитър Иванов Тухлов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Николай Димитров Хаджигенов
2. Мария Василева Капон
3. Румен Атанасов Атанасов
4. Данаил Валериев Радулов
5. Юрий Иванов Танев
6. Иван Димитров Русев
7. Константина Емилова Стоянова
8. Петя Димитров Терзийска
9. Ердал Илханов Арифов
10. Боряна Йорданова Христева
11. Мариела Спасова Стоева
12. Мария Вескова Малчева
13. Теменужка Николова Кривчева
14. Славена Йорданова Килиджийска
15. Виолета Петрова Манолова
16. Боряна Михайлова Чапарова
17. Димитър Николов Диманов
18. Васил Танев Василев
19. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
20. Еюп Шериф Садък
21. Георги Итков Танев
22. Райна Лалова Дончева

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Светослав Емилов Витков
2. Ивайла Минчева Стефанова
3. Красимир Владимиров Куцаров
4. Андриян Гочев Бангиев
5. Неделин Николаев Бояджиев
6. Мария Христова Мърхова
7. Стоян Николов Черешаров

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1. Борислав Христов Филипов
2. Симеон Николов Нейчев

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Христо Ангелов Димитров
2. Даниел Христов Христов
3. Сона Харутюн Фесчиян-Драганска
4. Валентин Костов Гаджонов
5. Светлин Валериев Сербезов
6. Емилия Атанасова Шалева
7. Светослав Колев Енчев
8. Светла Николова Крушовска
9. Станимира Георгиева Мишкова
10. Петър Иванов Попов
11. Никола Петров Абаджиев
12. Десислава Димитрова Инкьова
13. Веселина Стоянова Бързева – Трифонова
14. Станислав Георгиев Дишлийски
15. Даниел Спасов Китов
16. Елиза Владимирова Котева
17. Румяна Великова Димитрова – Благоева
18. Тодор Ванков Арабаджиев
19. Магдалена Кирилова Лискова
20. Златина Георгиева Георгиева
21. Мария Живкова Николова
22. Боян Атанасов Ганчев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Николай Стефанов Колев
2. Красимира Илиева Атанасова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ-ОБЕДИНЕНИЕ-ГРАДИВНОСТ“

1. Благой Иванов Порязов
2. Красимир Атанасов Димов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Елена Стефанова Пешева
2. Костадин Иванов Гаров
3. Михаил Любомиров Михайлов
4. Илия Ангелов Зюмбилев
5. Владимир Иванов Александров
6. Тихомир Иванов Иванов
7. Максим Тодоров Петков
8. Атанас Петров Янев
9. Трендафилка Тодорова Николова-Петрова
10. Златко Лозев Костов
11. Костадин Иванов Аврамов
12. Юлия Георгиева Андреева
13. Стоянка Димитрова Мавродиева
14. Деян Страхилов Гаров
15. Иван Милчев Лазаров
16. Станислава Лъчезарова Гогова
17. Антоанета Георгиева Ковачева-Анастасова
18. Карамфила Иванова Шилева
19. Ангел Димитров Ленгеров
20. Йозджан Сали Сали
21. Венцислав Аврамов Червенков
22. Илиян Митков Айренски

25 ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Саани Исметов Денкчиев
2. Галинка Иванова Кирова
3. Цветомир Димитров Начев
4. Тихомир Господинов Господинов
5. Георги Христов Търнев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Ангел Костадинов Калоянов
2. Щерю Йорданов Гълъбов
3. Пенка Петкова Караджова-Стоянова
4. Иван Ненков Нейчев
5. Михаил Костадинов Влахов

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Елица Иванова Чакмакова
2. Спас Николов Рачев
3. Георги Ангелов Кацунов

28 КП ГЕРБ-СДС

1. Бойко Методиев Борисов
2. Иван Борисов Тотев
3. Вежди Летиф Рашидов
4. Радомир Петров Чолаков
5. Спас Георгиев Гърневски
6. Александър Милков Държиков
7. Надя Росенова Танева
8. Пламен Дочев Панов
9. Христина Илиева Кашилска
10. Стефан Иванов Шилев
11. Вера Иванова Тоскова
12. Гошо Димитров Къчков
13. Спас Атанасов Шуманов
14. Даниела Асенова Митева
15. Георги Василев Липчев
16. Николай Илиев Арабаджиев
17. Мирослав Тенев Тенев
18. Емил Георгиев Русинов
19. Ели Георгиева Гатева
20. Елена Петрова Тотолакова
21. Симона Цветанова Николова
22. Петър Георгиев Траянов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Тошко Йорданов Хаджитодоров
2. Антоанета Андонова Стефанова
3. Теодора Маргаритова Пенева
4. Манол Николов Манолов
5. Николина Иванова Деспотова
6. Надя Георгиева Пандилова
7. Габриела Иванова Динева
8. Ивайло Димов Димов
9. Костадин Илиев Илиев
10. Ради Минчев Иванов
11. Любомир Василев Апостолов
12. Светослав Жоров Лавчиев
13. Красимир Димчев Дончев
14. Димитър Станчев Станчев
15. Йордан Василев Ангелов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Христо Василев Ламбрев
2. Атанас Тодоров Гарфалски
3. Валери Кирилов Славчев
4. Александра Христова Ламбрева

17 МИР - Пловдив - област

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Владимир Иванов Кисьов
2. Виктория Николаева Кацарска
3. Светлозар Аргиров Янков
4. Аргир Стоянов Вълчев
5. Радослав Красимиров Чотров
6. Пламен Тодоров Кабаков
7. Никола Георгиев Ликов
8. Нено Ангелов Стаменов
9. Даниела Димитрова Танева – Маринова
10. Никола Койчев Пингелов
11. Стефан Янчев Янчев
12. Иван Иванов Црънчев
13. Нина Георгиева Гьошева
14. Димитър Иванов Трунгов
15. Мария Любенова Сотирова
16. Елена Иванова Атанасова
17. Богослав Георгиев Костадинов
18. Елена Цветанова Станчева
19. Георги Димитров Чинин
20. Христо Димитров Гайдаров
21. Елица Радкова Василева
22. Васко Пламенов Вътев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Минко Иванов Иванов
2. Симеон Йорданов Симеонов
3. Йордан Любенов Ничинков
4. Андрей Аврамов Андреев
5. Цветана Ангелова Керенчева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Георги Славчев Крънчев
2. Орлин Иванов Пандарев
3. Иванка Георгиева Станчева
4. Галин Недялков Петров
5. Анелия Руменова Коджаниколова
6. Живка Стойчева Стойчева

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Манол Трифонов Генов
2. Веска Маринова Ненчева
3. Димитър Величков Георгиев
4. Светозар Колев Славчев
5. Петър Милков Антонов
6. Захари Христов Христов
7. Иван Йосифов Яков
8. Любка Ангелова Маджарова
9. Николай Трендафилов Трънков
10. Пенка Маркова Башлийска
11. Енко Георгиев Найденов
12. Калин Танев Калапанков
13. Румен Митков Смирнов
14. Спасимир Иванов Спасов
15. Петър Димов Бояджиев
16. Борис Николов Янчев
17. Запрян Трифонов Христев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Ангел Жеков Георгиев
2. Стоян Николов Таслаков
3. Кръстьо Стоянов Врачев
4. Димитър Валентинов Гюрев
5. Мария Николаева Армазова
6. Пенка Георгиева Дайлийска
7. Ангел Тодоров Русев
8. Димитър Тодоров Манов
9. Гергана Николова Николова
10. Димитър Михайлов Ковачев
11. Веселин Генов Генов
12. Георги Петров Карачански
13. Димитър Георгиев Митърчев
14. Христо Драгоев Христов
15. Иван Илиев Илиев
16. Силвия Александрова Колева
17. Светослав Илиев Алексиев
18. Тодор Веселинов Зубев
19. Александър Димитров Алексиев
20. Бялко Атанасов Бялков
21. Дафина Атанасова Проданова
22. Майя Костадинова Драгова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Найден Павлов Павлов
2. Десислава Сергеева Топалова
3. Светозар Гошев Петков
4. Елена Илиева Апостолова
5. Димитър Ангелов Паров
6. Иван Георгиев Тодоров
7. Атанас Димитров Куманов
8. Димчо Атанасов Темелков

7 ПП „АТАКА“

1. Магдалена Ламбова Ташева
2. Веселин Тодоров Божков
3. Веселин Борисов Йовчев
4. Емануил Крумов Иванов
5. Михаела Запрянова Паскалева
6. Стоян Костадинов Натев
7. Иван Йосифов Череджийски
8. Диана Иванова Тагарева
9. Мирослав Найденов Банчевски
10. Стоил Стоянов Стоянов
11. Василка Любенова Стоянова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Костадин Николов Дамянов
2. Йосиф Славов Йозов
3. Цанка Стефанова Петрова

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Рамадан Байрам Аталай
2. Хюсеин Айдънов Караджов
3. Сюзан Орхан Моллаюсеин
4. Джемил Ахмед Караали
5. Ружди Фахри Салим
6. Тефика Рахим Реджебова
7. Бюлент Местан Шакир
8. Илия Павлинов Русев
9. Селим Айнур Емин
10. Надя Стефанова Манолова
11. Бехие Орхан Узун
12. Исмаил Ердуанов Ходжев
13. Айсин Ахмед Кюлджю
14. Ердуан Сали Мехмед
15. Илдърай Кязим Мустафа
16. Рангел Христов Божков
17. Сибел Юксел Рамаданова
18. Айджан Тунджай Мехмед
19. Гюлен Рамаданов Гоганов
20. Юсуф Бейтула Аптиш
21. Нуретин Айнур Тасим
22. Стелиян Пламенов Шалски

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Стоян Асенов Димитров
2. Михаил Николаев Шишков
3. Валентин Василев Грамов
4. Орлин Николов Данев

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Велизар Матеев Шаламанов
2. Константин Атанасов Костадинов
3. Васил Костадинов Гюров
4. Бонка Атанасова Карчева
5. Мариана Николова Иванова
6. Гергана Георгиева Кабаиванова
7. Валентин Александров Ройнов
8. Невена Райчева Пачеджиева
9. Даниел Стефанов Начев
10. Пламен Иванов Даракчиев
11. Никола Василев Йорданов
12. Веселина Стефанова Александрова
13. Делчо Лазаров Камарски
14. Стефан Стоянов Ламбрев
15. Виктор Нелчев Иванов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Огнян Стефанов Сапарев
2. Марко Христев Петров
3. Георги Дражев Атанасов
4. Георги Миланов Георгиев
5. Асен Денков Асенов
6. Павлина Денкова Стоянова
7. Димо Цанев Пулевски
8. Вълю Раев Илиев
9. Христо Иванов Иванов
10. Валерий Благоев Бръмбаров
11. Димитър Стойчев Кралев
12. Цветан Тодоров Монов
13. Гошо Петров Дамянов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Иван Костадинов Станков
2. Стефан Георгиев Харизанов
3. Румен Христов Петров
4. Христо Цветанов Казашки
5. Светозар Ангелов Нейков
6. Божидар Асенов Николов
7. Васил Георгиев Бутев
8. Венета Ангелова Василева

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Марин Георгиев Поповски
2. Александър Антонов Червенков
3. Гергана Кирчева Дечева
4. Иван Костадинов Георгиев
5. Петко Николов Иванов
6. Иван Димитров Ламбрев
7. Николай Руменов Бакларов
8. Атанас Иванов Михайлов
9. Иван Димитров Генев
10. Илия Филипов Ангелов
11. Филип Илиев Ангелов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Илиян Иванов Пеевски

16 ПП „МИР“

1. Светла Драганова Цветкова
2. Димитър Михайлович Томов
3. Асен Димитров Станоев
4. Диана Аргирова Николова
5. Георги Милчов Бързашки
6. Цветан Стаменов Македонски

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Марин Иванов Абрашев
2. Вергиния Василева Костадинова
3. Димитрина Траянова Боева

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Румен Маринов Йончев
2. Лидия Стойкова Стойкова- Чорбанова
3. Лидия Димитрова Гимишева
4. Ивайло Христов Кръстев
5. Райна Лалова Дончева
6. Ерма Димитрова Попова
7. Теменужка Николова Кривчева
8. Петя Колева Велковска
9. Вяра Гришина Зафирова
10. Мирослав Георгиев Манахилов
11. Илия Стоянов Данчев
12. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
13. Марияна Чонова Сарафова
14. Милан Гочев Ганев
15. Валентина Ангелова Василева
16. Ангел Гълъбов Пелтеков
17. Росен Тонов Пеевски
18. Еюп Шериф Садък
19. Димитър Емилов Махнев
20. Боряна Йорданова Христева
21. Петя Димитрова Терзийска
22. Максим Колев Генчев

19 ПП „Глас Народен“

1. ЗЛАТКО КРЪСТЕВ АТАНАСОВ
2. ИВАЙЛА МИНЧЕВА СТЕФАНОВА
3. КРАСИМИР ВЛАДИМИРОВ КУЦАРОВ

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Анна Веселинова Пенкова
2. Златко Николаев Стоянов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Георги Димитров Пилев
2. Драгомир Георгиев Георгиев
3. Николай Денков Гидиков
4. Васил Петров Черпелийски
5. Васил Иванов Гюрдиев
6. Десислава Иванова Видинска
7. Димитър Петров Костов
8. Стела Николова Петкова
9. Зорница Костадинова Танева
10. Гено Стоянов Чобанов
11. Пламен Павлов Чемишанов
12. Никола Атанасов Иванов
13. Верадин Емилов Митков
14. Паун Ефтимов Милчев
15. Милен Митков Хунев
16. Ирина Атанасова Иванова
17. Иван Проданов Иванов
18. Екатерина Ангелова Асенова
19. Катя Петрова Бадова
20. Георги Петров Гладийски
21. Венелин Александров Тодорчев
22. Христо Спасов Шипков

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Персиана Саркис Мушехян
2. Ани Димитрова Карапанджиева – Колева

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Благой Иванов Порязов
2. Красимир Атанасов Димов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Борис Янков Ячев
2. Станимир Ангелов Калайджиев
3. Андон Боянов Андонов
4. Димитър Атанасов Шивиков
5. Милко Христов Милков
6. Георги Димитров Андонов
7. Любомир Георгиев Мутафчиев
8. Живко Илиев Тодоров
9. Младен Любомиров Кичев
10. Стефан Асенов Кехайов
11. Татяна Кирилова Аксиева
12. Трендафил Николов Бакалов
13. Стоянка Димитрова Мавродиева
14. Велислав Николов Николов
15. Владимир Стоилов Веляков
16. Иван Добрев Шишков
17. Маринка Ангелова Събева
18. Иванка Георгиева Кондова
19. Невен Димитров Митев
20. Генчо Горанов Цолев
21. Павел Андонов Марлоков
22. Цветан Венциславов Манчев

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Владимир Димитров Николов
2. Саани Исметов Денкчиев
3. Димитър Спасов Чавдаров
4. Павел Няголов Камбуров
5. Добрин Росенов Башайков

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Щерю Йорданов Гълъбов
2. Фердун Сабри Ариф
3. Иван Ненков Нейчев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Елица Иванова Чакмакова
2. Невена Георгиева Георгиева

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Дани Стефанова Каназирева
2. Данка Евстатиева Зидарова – Люртова
3. Йордан Стоянов Кръстанов
4. Младен Николов Шишков
5. Димитър Йорданов Янев
6. Владимир Малинов Пильов
7. Даниела Йорданова Кузманова
8. Николай Атанасов Стаматов
9. Кристина Стоянова Крислова
10. Асен Бориславов Кичуков
11. Петя Георгиева Шопова
12. Запрян Василев Янков
13. Генчо Добрев Кинаров
14. Иван Николов Петков
15. Теодора Ивайлова Вълканска
16. Айше Мустафа Мечкарска
17. Петя Тодорова Маджарова
18. Кристина Ивова Атанасова
19. Тошко Панайотов Делев
20. Марин Томов Томов
21. Георги Илиев Тричков
22. Емил Данчев Топалов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Тошко Йорданов Хаджитодоров
2. Танер Кадир Тюркоглу
3. Лъчезар Иванов Бакърджиев
4. Васил Димитров Апостолов
5. Румен Тодоров Попов
6. Димитър Иванов Арнаудов
7. Петър Любомиров Какалчев
8. Йордан Боянов Колев
9. Лалка Георгиева Манолова
10. Светла Райчева Стойнова
11. Красимира Петрова Иванова

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Владимир Луканов Мартинов
2. Ива Владимирова Папазова – Роспи
3. Николай Николаев Бербенлиев
4. Валери Георгиев Арсенов

18 МИР - Разград

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Евгени Гутев Драганов
2. Ангел Александров Петков
3. Илина Младенова Петрова
4. Руско Кулев Дянков
5. Росица Николова Николова
6. Петър Дончев Иванов
7. Борислава Руменова Йовчева-Касабова
8. Пламен Кирилов Георгиев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Георги Атанасов Георгиев
2. Красимир Димитров Русев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Наум Асенов Наумов
2. Росица Йорданова Николова
3. Илиян Максимов Гигов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Таско Михайлов Ерменков
2. Добрин Младенов Добрев
3. Иван Маринов Борисов
4. Румяна Антонова Балтова
5. Йордан Андонов Мичев
6. Таня Петрова Тодорова
7. Димитър Павлов Ганчев
8. Павлина Николова Русева

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Ивайло Иванов Хъневски
2. Мариана Динкова Георгиева
3. Пламен Цонев Петров
4 .Албена Людмилова Илиева
5. Павлина Румянова Цонева
6. Антон Георгиев Атанасов
7 .Георги Георгиев Георгиев

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Милен Христов Христов

7 ПП „АТАКА“

1. Николай Емилов Михов
2. Весела Георгиева Хараланова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Людмила Йорданова Димитрова
2. Светла Янкова Христова
3. Росен Димитров Миланов
4. Тихомир Христов Георгиев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Ахмед Реджебов Ахмедов
2. Ихсан Халил Хаккъ
3. Хабибе Кязим Расим
4. Денис Юнал Татар
5. Севим Халилова Рамаданова
6. Едис Рухиев Даудов
7. Севгин Назъм Шукри
8.Мехмед Реджеб Салим

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Мартин Стефанов Обрешков
2. Николай Стефанов Колев
3. Доротея Георгиева Георгиева

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Иво Борисов Димитров
2. Огнян Досев Обрешков
3. Нихат Ахмед Расим
4. Милена Дачева Орешкова
5. Деян Росенов Пейчев
6. Мариела Георгиева Йорданова
7. Юнуз Ахмед Хаккъ
8. Деян Павлов Коларов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Асен Денков Асенов
2. Георги Станчев Георгиев
3. Иван Колев Герджиков
4. Мариян Йорданов Димитров
5.Мариана Румянова Костадинова

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Гена Цвяткова Велковска
2. Цветан Димитров Стоянов
3. Кънчо Иванов Куцаров
4. Марио Иванов Иванов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Павлин Емилов Колев
2. Гюлфие Сафидинова Имамова
3. Диян Юлиянов Димов
4. Боян Ванев Маринов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Трифон Асенов Трифонов

16 ПП „МИР“

1. Ирена Момчилова Парунева
2. Емилия Цветанова Славова
3. Николай Василев Милушев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Иванка Георгиева Теофилова
2. Александър Борисов Благоев

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Симеон Панов Изворов
2. Александра Неделчева Ненова
3. Николай Димитров Димитров
4.Ина Петрова Тошева

19 ПП „Глас Народен“

1. Маргарита Тинчева Иванова
2. Андрей Петков Андреев
3. Веселин Русев Спасов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Димитър Цонев Стефанов
2. Рейхан Ридван Вели
3. Джейхан Ергюнов Хюсеинов
4. Светлана Георгиева Василева
5. Нигяр Мюзафер Рашид
6. Сергей Даков Русев
7. Сюзан Хюсеинова Исмаилова
8. Димитър Димитров Героев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Михаил Добромиров Стоичков

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Любомир Цветанов Стоянов
2. Стефан Симеонов Тошев

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Гюлер Ахмедова Мерданова
2. Димитър Радев Димитров
3. Даниела Николова Кушкова
4. Вилма Борисова Ненова
5. Димитър Николов Димитров
6.Грета Йорданова Минчева

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Селзан Севгин Ибрахим
2. Борислав Атанасов Даскалов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Димитър Панайотов Енчев
2. Емил Йорданов Кънев
3. Поля Петрова Иванова
4. Петър Иванов Димитров
5. Димитър Здравков Ченков

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Галина Панайотова Йорданова
2. Димитър Милчев Димитров

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Десислава Вълчева Атанасова
2. Гюнай Хюсмен Хюсмен
3. Галина Милкова Георгиева-Маринова
4. Зоя Петрова Велкова
5. Валентина Маркова Френкева-Белчева
6. Владимир Димитров Димитров
7. Красимир Димитров Христов
8.Айдън Нихадов Шабанов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Драгомир Стефанов Петров
2. Ива Митева Йорданова – Рупчева
3. Георги Иванов Стефанов
4. Ивайло Димов Димов
5. Севгюл Илиянова Радева
6. Кремена Иванова Гройчева
7. Мартин Василев Капралов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Николай Цонев Колев
2. Виктор Кръстев Ставрев

19 МИР - Русе

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Искрен Василев Веселинов
2. Галин Тодоров Григоров
3. Севдалин Петров Ангелов
4. Росица Борисова Георгиева
5. Нина Йорданова Крушева
6. Деян Великов Димитров
7. Валентин Васков Джамбазов
8. Магдалена Емилова Георгиева
9. Давид Александров Александров
10. Ангел Великов Петков
11. Румен Ламбев Григоров
12. Владо Владимиров Владов
13. Деян Ангелов Стайков
14. Цветелин Георгиев Радулов
15. Кремена Недкова Любенова
16. Траян Тихомиров Тотев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Стамен Цанев Цанев
2. Владимир Николаев Легарски
3. Борислав Добрев Божилов
4. Иван Иванов Хаджииванов
5. Азиз Фикретов Азизов

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Петър Иванов Иванов
2. Евелина Емануилова Илиева
3. Анатоли Петров Антонов
4. Анна Йорданова Пенчева

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Крум Зарков
2. Пламен Рашев
3. Ивалинка Цанкова
4. Теодора Евтимова
5. Георги Стоилов
6. Биляна Кирова
7. Нора Стоянова
8. Тодор Йорданов
9. Милен Лазаров
10. Мяна Досева
11. Росен Миланов
12. Любомир Владимиров
13. Стефка Караколева
14. Асен Ласонин
15. Емил Георгиев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Златан Стоянов Златанов
2. Милен Иванов Боев
3. Христо Кирилов Попов
4. Васил Митев Петров
5. Петя Георгиева Попова
6. Костадин Петков Георгиев
7. Димитър Милев Димитров
8. Димитър Пламенов Пашев
9. Митю Николов Димов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Валери Йорданов Иванов
2. Милко Борисов Костадинов
3. Йовчо Георгиев Смилов
4. Мариан Иванов Димитров
5. Преслава Димитрова Макаер
6. Димчо Василев Киряков
7. Ренета Стефанова Мицова
8. Вера Иванова Иванова
9. Пламен Кръстев Петков
10. Иван Цветанов Петров

7 ПП „АТАКА“

1. Мирослав Петров Славчев
2. Веселин Тодоров Велчев
3. Лъчезар Иванов Лунчев
4. Даниел Тодоров Николов

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Йосиф Трифонов Новаков
2. Милена Иванова Ботева
3. Денка Нойкова Цонева
4. Георги Иванов Йончин
5. Красимир Иванов Цонев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Бюрхан Илиязов Абазов
2. Дауд Мехмед Ибрям
3. Айлян Раифова Карамехмедова
4. Борислав Пламенов Рачев
5. Баки Басри Солак
6. Мехмед Руждиев Мехмедов
7. Алпер Ибрахимов Топалов
8. Гюлвер Гюналова Керим
9. Сюзан Ахмедова Шабанова
10. Айдухан Нихатов Ахмедов
11. Ализан Нихат Яхова
12. Венцислав Руменов Чавдаров
13. Есин Ебадулова Вейсалова
14. Мехмед Ремзи Гази
15. Айхан Еролов Тефъков
16. Мехмед Хасан Мехмед

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Марин Стефанов Обрешков
2. Павлин Димчев Панев
3. Георги Пламенов Минков
4. Мария Ангелова Митрофанова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Митко Христов Кунчев
2. Иван Николаев Станев
3. Симеон Стойков Момчилов
4. Михаил Руменов Михов
5. Йоана Тодорова Терзиева
6. Георги Божков Начев
7. Виктор Кирилов Стоянов
8. Иван Белчев Белчев
9. Калоян Тонев Иванов
10. Ростислав Юриев Кандиларов
11. Деян Миленов Герасимов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Мариян Йорданов Димитров
2. Иво Стоянов Иванов
3. Васил Тодоров Иванов
4. Мариана Румянова Костадинова
5. Любомир Иванов Иванов
6. Стефан Александров Александров
7. Петър Георгиев Владев
8. Валентин Груев Григоров

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Пламен Петров Маринов
2. Любомир Николов Чапкънов
3. Дамян Симеонов Симеонов
4. Полина Пламенова Маринова
5. Теодора Стоянова Павлова
6. Николай Димитров Тодоров
7. Илхан Юсеинов Юсеинов
8.
9. Каролина Иванова Симеонова
10. Марко Иванов Иванов
11. Йордан Тодоров Казаков
12. Себатин Нехат Хюсмен

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Стелиян Стефанов
2. Моника Бабикер
3. Румен Яковчев
4. Петър Йорданов
5. Дилян Данев
6. Пламен Георгиев
7. Венцислав Ангелов
8. Надежда Кръстева

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Кирил Владимиров Гумнеров

16 ПП „МИР“

1. Христина Радкова Георгиева
2. Светла Костадинова Иванова
3. Анатоли Анчев Костадинов
4. Мария Димитрова Петрова
5. Екатерина Илиева Барбова
6. Марияна Александрова Миткова
7. Цветомир Иванов Цонев
8. Виолета Димитрова Георгиева

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Рафаил Антонов Арабаджийски
2. Димитър Чавдаров Панайотов
3. Венцислав Веселинов Бонков

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Станимир Денчев Бояджиев
2. Зорница Димитрова Дикова-Ранева
3. Константин Живков Георгиев
4. Първолета Чавдарова Иванова-Радева
5. Синан Рейханов Хебибов
6. Ивайло Димитров Коцев
7. Мирослава Станева Станева
8. Кристиян Георгиев Георгиев
9. Светослав Данчев Вълчев
10. Васил Тодоров Василев
11. Стефан Ружков Шиков
12. Радослав Станимиров Радоев
13. Ваня Величкова Пантелеева
14. Георги Димитров Тодоров
15. Ралица Костова Барашка-Николова

19 ПП „Глас Народен“

1. Зорница Желева Пейкова

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Бойко Георгиев Никифоров
2. Нели Красимирова Николова
3. Антони Емилов Николов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Ченко Сотиров
2. Филип Виденов
3. Бранимир Стефанов
4. Наталия Къснеделчева
5. Иван Попов
6. Емилия Маринова
7. Атанас Атанасов
8. Айлин Хамзов
9. Богомила Върбанова
10. Георги Георгиев
11. Мирела Йорданова
12. Георги Пенчев
13. Лилия Николова
14. Теодора Узунова
15. Деяна Ангелова
16. Бойка Великова

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Добри Иванов Маринов
2. Валентин Стефанов Стоянов
3. Валери Илиев Джуров

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Красимир Иванов Иванов
2. Мирослава Георгиевна Габерова
3. Емил Иванов Ушев

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Вихрен Иванов Бухов
2. Христиан Радев Митев
3. Любен Олегов Петров
4. Кремена Андреева Бояджиева
5. Калоян Чавдаров Христов
6. Владимир Василев Недялков
7. Цанко Илиев Пейков
8. Йордан Светлозаров Стоянов
9. Веселин Николов Минчев
10. Елка Йорданова Димитрова
11. Димитър Илиев Димитров
12. Димитър Радев Димитров
13. Светлозар Иванов Чорбаджиев
14. Кирил Върбанов Лозанов
15. Атанас Петров Атанасов
16. Кънчо Асенов Йорданов

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Христо Христов Дунчев
2. Мария Йорданова Йончева
3. Петър Валериев Китев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Албена Линкова
2. Маркрид Бахдасарян

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Даниел Кирилов Божилов
2. Десислава Георгиева Георгиева

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Красен Кирилов Кралев
2. Пламен Дулчев Нунев
3. Алисе Кямилова Муртезова
4. Станимир Стефанов Станчев
5. Бедрос Левон Пехливанян
6. Асен Василев Станчев
7. Орлин Йорданов Дяков
8. Михаил Петков Илиев
9. Георги Илиев Георгиев
10. Красимир Йорданов Костадинов
11. Евгени Игнатов Игнатов
12. Кремена Йорданова Кръстева
13. Иван Йосифов Кюркчиев
14. Анета Симеонова Сачкова-Карагьозова
15. Георги Николаев Кръстев
16. Мирослав Йорданов Залев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Светлин Костов Стоянов
2. Васил Йорданов Георгиев
3. Билян Боримиров Кършовски
4. Алпер Азизов Мурадов
5. Велин Руденков Йорданов
6. Албена Милкова Панайотова
7. Татяна Агоп Нахабедян-Минчева
8. Велислав Иванов Петков
9. Стойчо Валентинов Минков

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Александър Воленов Славянов
2. Марияна Иванова Василева
3. Данаил Богомилов Георгиев

20 МИР - Силистра

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Александър Николаев Сабанов
2. Георги Павлов Гайдаров
3. Милен Милков Маринов
4. Димитър Трендафилов Трендафилов
5. Владимир Йорданов Колев
6. Божидар Атанасов Боев
7. Павел Трендафилов Илиев
8. Веселин Георгиев Георгиев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Владимир Николаев Легарски
2. Стамен Цанев Цанев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Иво Василев Василев
2. Даниел Иванов Атанасов
3. Силвия Максимова Атанасова

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Вяра Емилова Йорданова
2. Стилиян Стойчев Стойчев
3. Георги Иванов Георгиев
4. Румяна Иванова Чанкова
5. Пламен Денчев Славов
6. Весела Николова Василева
7. Пейчо Стефанов Пейчев
8.Николай Драгомиров Драгнев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Димчо Димитров Димчев
2. Мария Николаева Стефанова
3. Йонка Светлинова Маринова
4. Димитър Александров Александров

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Георги Недков Кючуков
2. Иванка Господинова Ташева
3. Николай Христов Бабанов
4. Румен Енчев Бошнаков
5. Христо Пенев Димитров
6. Мирослав Янев Георгиев
7. Милко Великов Пенчев
8.Добринка Великова Кирчева

7 ПП „АТАКА“

1.Николай Емилов Михов
2. Петър Николаев Дучев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Ивайло Валериев Тодоров
2. Наталия Олег Шулика – Фотакиева
3. Димитрий Илиев Петров
4. Станислав Валериев Тодоров

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Джевдет Ибрям Чакъров
2. Гюнер Нихат Ахмед
3. Ашкън Ружди Салим
4. Мехмед Юмер Юмер
5. Невхис Лютфи Мустафа
6. Джанан Халил Феим
7. Левент Орхан Мемиш
8. Сузан Шефкет Акиф

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Димитър Йорданов Георгиев
2. Ивайло Христов Нелковски
3. Десислав Кирилов Василев
4. Маргарита Кръстилова Трифонова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Златко Стефанов Куртев
2. Чавдар Димитров Куманов
3. Стефан Железов Железов
4. Мустафа Мустафа Емин
5. Деница Петрова Кандиларова

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Валентина Александрова Николова
2. Росица Василева Милчева
3. Ирен Георгиева Дончева
4. Александър Иванов Александров
5. Антония Димчева Димова

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Пламен Петров Маринов
2. Иван Петров Желев
3. Емил Димитров Енев
4. Преслава Георгиева Чобанова
5. Евелина Стоянова Желева
6. Нурай Ахмет Мехмет
7. Веселин Петков Лалов
8. Драгомир Стойчев Мирчев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Гален Руменов Атанасов
2. Дилек Фахри Фаридин
3. Красимир Иванов Чакъров
4. Даниел Великов Иванов
5. Фахри Фаридин Салим

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Трифон Асенов Трифонов

16 ПП „МИР“

1. Димитър Михайлович Томов
2. Дарин Русев Ченев
3. Красимир Иванчев Жейнов

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Бойчо Кирилов Теофилов
2. Надежда Тодорова Кирова

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Иво Веселинов Велчевски
2. Пламен Кръстев Петров
3. Калинка Иванова Георгиева
4. Илиана Димитрова Митева
5. Димитър Великов Димитров
6. Елена Йорданова Грънчарова

19 ПП „Глас Народен“

1. Ангел Йорданов Ангелов
2. Искрен Кръстев Добрев

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Константин Стойков Илиев
2. Трифон Ангелов Хвърчилков

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Петко Радов Чамов
2. Георги Иванов Георгиев
3. Александър Христов Хаджиев
4. Елис Гюрджанова Мехмедова
5. Александър Пламенов Кючуков
6. Анна Крумова Лисичкова
7. Жасмина Василева Атанасова
8. Павел Веселинов Илиев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Кера Станкова Тодорова

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Илиян Симеонов Нанов
2. Румен Коев Христов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Йордан Апостолов Апостолов
2. Иван Николов Куцаров
3. Венцислав Петров Димитров
4. Боян Йорданов Кулев
5. Йордан Димитров Чешмеджиев
6. Алина Събева Иванова
7. Кристина Христова Любенова
8. Радиана Красимирова Цонева

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Боян Дафинов Владовски
2. Никола Танчев Николов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Мариана Стойлкова Костова
2. Вера Александрова Минчева

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Георги Димитров Чипов
2. Антон Петров Петров
3. Иванка Тодорова Банкова

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Тодор Стаматов Тодоров
2. Ивелин Статев Иванов
3. Тошко Йотов Цаков
4. Петър Тодоров Георгиев
5. Нефие Хюсеин Раим
6. Йордан Милков Йорданов
7. Еда Бехчет Самиева
8. Иван Викторов Павлов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Драгомир Стефанов Петров
2. Петър Христов Димитров
3. Алпер Азизов Мурадов
4. Стефан Иванов Бъчваров

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Ивайло Славейков Величков
2. Стефан Стефанов Гецов

21 МИР - Сливен

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Христо Иванов Димитров
2. Спас Стойчев Спасов
3. Даниела Донева Тенева
4. Камелия Емилова Караманова
5. Деян Денев Денев
6. Яна Атанасова Арангелова
7. Димитър Петков Димитров

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Станимир Георгиев Янакиев
2. Диян Тодоров Георгиев
3. Димо Иванов Ангелов
4. Георги Евгени Янакиев
5. Александър Евгениев Чалканов
6. Михаил Атанасов Атанасов
7. Ангел Стефанов Митов
8. Виктория Димитрова Кирова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Марина Орфей Молчева
2. Начко Обретенов Плочев
3. Иванка Георгиева Станчева
4. Илия Любенов Юсев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Атанас Зафиров Зафиров
2. Деян Цанков Дечев
3. Събина Василева Петканска – Вълева
4.Цветан Георгиев Харизанов
5.Ваня Дечкова Колева
6.Васил Стоянов Стоянов
7.Стефка Николаева Шевкенова-Пашова
8.Антония Ангелова Шейредова
9.Янко Георгиев Янков
10.Евгени Атанасов Митев
11.Николай Добрев Недев
12.Атанас Янчев Атанасов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Искра Михайлова Михайлова
2. Константина Венциславова Спасова
3. Петко Иванов Карабоиков
4. Ива Серьожева Ангелкова
5. Каролина Северинова Емилова
6. Стоил Михайлов Минев

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Георги Станчев Атанасов
2. Мирослава Петкова Митева – Тенева
3. Васил Георгиев Рещов
4. Пламен Николов Славов
5. Ирина Тонева Досева
6. Галин Георгиев Гидиков

7 ПП „АТАКА“

1. Стоян Стаматов Пенев
2. Димитър Любозаров Въндев
3. Иванка Колева Шойлекова
4. Ивка Милева Козарева
5. Минка Чернева Жабова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Ивелина Колева Георгиева
2. Михаил Василев Вълчев
3. Димитър Емилов Методиев
4. Антон Петков Димитров

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Хатидже Мехмедова Георгиева
2. Мустафа Юсеинов Мустафов
3. Владимир Николов Мартинов
4. Митьо Стоянов Митев
5. Вайде Нуфел Мехмедова
6. Таня Стефкова Петрова
7. Юзджан Федалов Черкезов
8. Шенур Алиева Дурали
9. Валентин Кръстев Георгиев
10. Пламен Рашков Маринов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Антоанета Димова Кумбиева
2. Величка Тодорова Попова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Димитър Петров Сяров
2. Кремена Руменова Петрова
3. Таня Желева Еленска
4. Росен Димитров Петков
5. Емил Ангелов Димитров
6. Мая Димитрова Миланова
7. Георги Петров Мавродиев
8. Станимир Желязков Койчев
9. Пепа Миткова Митева
10. Борил Руменов Димитров

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Митко Михнев Манев
2. Юрий Христов Янков
3. Стефана Иванова Неделчева
4. Евтим Иванов Евтимов
5. Съби Стоянов Събев
6. Еньо Димитров Енев
7. Йордан Димитров Краев

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Веселин Иванов Георгиев
2. Юри Иванов Михалев
3. Николай Павлов Бакърджиев
4. Петя Борисова Борисова
5. Тони Димов Господинов
6. Мая Стоянова Петрова
7. Силвия Добрева Тихина
8. Николай Асенов Арабов
9. Ирена Георгиева Петрова
10. Христо Николов Мавродиев
11. Пенка Тодорова Калинова
12. Димитър Атанасов Пенчев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Веселин Иванов Пашов
2. Ганка Иванова Кръстева-Василева
3. Елена Стефанова Попова
4. Деян Юриев Митев
5. Мартина Красимирова Караджова
6. Галя Михайлова Сотирова
7. Яница Делянова Димитрова
8. Стоил Станков Георгиев
9. Дарина Динкова Иванова
10. Милен Илчев Минев

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Симеон Стойчев Симеонов

16 ПП „МИР“

1. Мартин Иванов Благоев
2. Стефан Иванов Ловчалиев
3. Ваня Младенова Робето
4. Цветан Иванов Христанов
5. Георги Николаев Кочев
6. Иван Ташев Костов
7. Драгомир Димитров Дечев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Петко Радоев Коруев
2. Ваня Васкова Тодорова

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Даниел Петров Петров
2. Стефан Пасков Стефанов
3. Антоний Николаев Андонов
4. Таня Колева Динева
5. Владимир Минков Стефанов
6. Кънчо Петров Илиев
7. Николай Стоянов Стоянов
8. Иван Бянков Димов
9. Данчо Стойков Данев
10. Александър Димитров Беленски
11. Никола Кънев Николов
12. Христо Илиев Илиев

19 ПП „Глас Народен“

1. Диляна Димчева Димова
2. Милен Стефанов Енчев
3. Костантин Миленов Костов

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Златин Михайлов Терзиев

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Енчо Недев Иванов
2. Кристияна Петкова Приставова
3. Данчо Киров Михайлов
4. Николай Грозданов Колев
5. Владимира Костова Тенева
6. Таня Павлинова Камбурова
7. Мехмед Реджебов Мехмедов
8. Иван Атанасов Георгиев
9. Стефка Атанасова Генчева
10. Станимир Минчев Драганов
11. Красимир Панайотов Митев
12. Борислав Тончев Кисьов

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Кирил Димитров Петров
2. Живко Желев Бъчваров

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Добромира Атанасова Михова
2. Михаил Войнов Цветанов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Дора Стоянова Христова
2. Петър Христов Петров
3.Пламена Кирилова Еремиева
4. Димитър Желев Иванов
5. Иван Дойчев Дойчев
6. Ивайло Веселинов Василев
7. Недко Петков Жечев
8. Доброслав Иванов Иванов
9.Атанаска Георгиева Мерджанова
10. Веселин Йорданов Кунчев
11. Деница Любомирова Адамова
12. Иван Георгиев Христов

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Тихомир Господинов Господинов
2. Полина Валтерова Тодорова

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Донка Иванова Иванова
2. Светослав Сашов Савелев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Светла Михайлова Милушева
2. Мария Михайлова Георгиева
3. Ваня Петрова Долушанова
4. Валя Кръстева Новакова
5. Диян Енчев Христов

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Десислава Жекова Танева
2. Мария Щерева Белова
3. Галя Енева Захариева
4. Пламен Крумов Стоянов
5. Наталия Станимирова Канева
6. Георги Стоянов Даскалов
7. Деян Атанасов Митев
8. Славян Христов Тъмнев
9. Милена Петкова Гочева
10. Димитър Тодоров Великов
11. Борис Георгиев Шейтанов
12. Даниела Начкова Василева

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Владимир Стоянов Русев
2. Иван Руменов Клисурски
3. Пламен Петков Пенчев
4. Мариела Красимирова Георгиева
5. Даниела Иванчева Василева
6. Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Пламен Александров Ангелов
2. Биляна Стефанова Илиева

22 МИР - Смолян

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1 Александър Костадинов Пецов
2 Николай Иванов Бояджиев
3 Христо Илиев Петров
4 Николай Атанасов Стоянов
5 Валентин Сергеев Зарев
6 Манол Илиев Ружинов
7 Никола Щонов Киряков
8 Христо Костадинов Камишев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1 Йордан Любенов Ничинков
2 Веселина Величкова Иванова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Анелия Руменова Коджаниколова
2. Митко Енчев Димитров
3. Ивелина Ивайлова Симеонова
4. Димитър Христов Кьосев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Александър Тихомиров Симов
2. Емил Минков Хумчев
3. Здравка Неденова Кавалова
4. Христо Анастасов Беров
5. Иван Иванов Френкев
6. Марияна Антонова Методиева
7. Стефан Георгиев Бадев
8. Ангел Божанов Белев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Ангел Жеков Георгиев
2. Емил Янков Янков
3. Венета Колева Стоянова
4. Ивайло Георгиев Димитров
5. Делчо Димитров Шкодров
6. Симеон Валерий Петров
7. Димитър Валентинов Гюрев
8. Явор Иванов Томов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1 Георги Костадинов Илчев
2 Росен Антимов Багрянов
3 Бисер Атанасов Каменски

7 ПП „АТАКА“

1 Борислав Костадинов Киряков
2 Ради Рашков Дичев
3 Кирил Асенов Кирилов
4 Димитър Георгиев Мадански

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1 Андрея Георгиев Щерев
2 Сиана Иво Иванова
3 Иван Антонов Маринов
4 Даница Петрова Иванова

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1 Хайри Реджебов Садъков
2 Десислава Юлиянова Кокутева
3 Велко Велинов Хаджиев
4 Рина Захриева Пехливанова
5 Светозар Асенов Любомиров
6 Недка Василева Пакулева
7 Диляна Асенова Кашокова
8 Денис Минков Кедиков

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Владислав Борисов Иванов
2. Венцислав Младенов Хаджиев

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1 Борислав Димитров Сандов
2 Андреана Иванова Трифонова
3 Божидар Славов Даскалов
4 Димитър Людвиг Янъков
5 Делян Младенов Беширов
6 Владимир Василиев Джувинов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Емил Димитров Миланов
2. Димитър Калитков Иванов
3. Иво Христов Проданов
4. Христо Атанасов Гогов
5. Теодора Иванова Кислякова
6. Минчо Асенов Гърбелов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Любомир Андреев Нецов
2. Зорка Димитрова Карова
3. Кера Григорова Карова
4. Светослав Каменов Байрактаров

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Станислав Здравков Ратайски
2. Емилиян Карамфилов Сираков
3. Дарина Недева Тодорова
4. Огнян Николаев Симеонов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Георги Борисов Николов

16 ПП „МИР“

1. Ивайло Петров Манджуков
2. Емануил Калинов Добрев
3. Христо Георгиев Ямболиев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1 Васил Николов Попов
2 Симеон Недков Асеновски

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Мирослав Събев Фисински
2. Младен Асенов Чаушев
3. Елена Славейкова Узунова
4. Александър Дамянов Каров
5. Красимир Светославов Гаджалов
6. Захари Стефанов Ружинов
7. Аделин Еминов Голев
8. Румен Захариев Манолев

19 ПП „Глас Народен“

1 Неделин Николаев Бояджиев
2 Христо Иванов Мануков

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Десислава Красимирова Величкова
2. Славянка Цветанова Бенева

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1 Димитър Карамфилов Трендафилов
2 Асен Атанасов Черешаров
3 Милена Антимова Гайдарова
4 Валери Едуардов Данаилов
5 Мария Иванова Ангьозова
6 Венцислав Миланов Шишков
7 Идриз Неджипов Шабанов
8 Деница Младенова Кисьова

22 ПП „ПРАВОТО“

1 Методи Любомиров Методиев
2 Вели Османов Махмудов
3 Александра Андриянова Иванова

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Любомир Любенов Каменов
2. Цветко Борисов Попов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Владимир Иванов Александров
2. Владимир Стаменов Гърбелов
3. Здравко Росенов Чепишев
4. Йозджан Сали Сали
5. Илия Иванов Бушев
6. Емил Валентинов Кушев
7. Янко Юриев Пашов
8. Стефан Христофоров Аксиев

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Мариана Миткова Василева
2. Иво Красимиров Димитров
3. Радостина Калчева Калайджиева
4. Росица Жекова Минкова
5. Радостина Славчева Чаушева
6. Елисавета Юлианова Ясенова
7. Янко Калинов Василев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Георги Кръстев Кръстев
2. Велин Ясенов Юруков

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Невена Георгиева Георгиева

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Даниела Анастасова Дариткова-Проданова
2. Недялко Живков Славов
3. Красимир Митков Събев
4. Владимир Мичев Солаков
5. Екатерина Димитрова Гаджева
6. Мария Василева Семерджиева
7. Денислав Емилов Костов
8. Иван Лазаров Кънев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Александър Николов Вълчев
2. Асен Миленов Кехайов
3. Йордан Савов Фотев
4. Моника Романова Карамитева
5. Пламен Руменов Красимиров

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Владимир Герчев Атанасов
2. Любомир Радостинов Главев

23 МИР - София – град

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1 Юлиан Кръстев Ангелов
2 Мария Йорданова Цветкова
3 Кирил Петров Радев
4 Боян Стефанов Чуков
5 Спас Янев Панчев
6 Михаил Благовестов Оцетов
7 Кристина Димитрова Димитрова
8 Марина Маринова Проданова
9 Гергин Радев Георгиев
10 Цветелина Атанасова Николова
11 Стефан Лазаров Лалов
12 Боян Петров Петров
13 Мирослав Дилянов Калчев
14 Александър Георгиев Урумов
15 Михаил Иванов Петров
16 Тодор Белчев Николов
17 Любомир Емилов Милошев
18 Радослав Георгиев Георгиев
19 Никола Димитров Делчев
20 Тодор Величков Недков

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1 Господин Тончев Тонев
2 Мая Константинова Добрева
3 Илиана Петрова Иванова
4 Ангелина Валентинова Галчева
5 Красимира Иванова Димитрова
6 Росен Огнянов Рашев
7 Недко Иванов Перчемлиев
8 Евгени Великов Марчев
9 Станислав Иванов Косаков

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Милен Любомиров Илиев
2 Иво Василев Василев
3 Петър Димитров Цветков
4 Мариян Иванов Белоев
5 Петя Иванова Георгиева- Ресиловска
6 Владимир Сашов Стоев
7 Борис Константинов Маринов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1 Христо Танчев Проданов
2 Благовест Кирилов Кирилов
3 Емил Ценов Георгиев
4 Орлин Георгиев Ваташки
5 Йордан Георгиев Политов
6 Теодора Руменова Овчарова-Драганова
7 Николай Кирилов Яръмов
8 Георги Николов Димов
9 Таня Найденова Митова
10 Георги Георгиев Ангелов
11 Николай Пламенов Бериевски
12 Боян Петров Златев
13 Райна Николаева Душкова
14 Юлиян Асенов Генов
15 Стефан Найденов Найденов
16 Николай Милчев Николов
17 Нора Димитрова Дянкова
18 Ивайло Георгиев Маринов
19 Александър Иванов Кобаков
20 Явор Николов Димитров
21 Михаил Бориславов Михайлов
22 Ивайло Илиянов Павлов
23 Полина Божилова Ламбрева
24 Георги Димитров Николов
25 Диляна Илиянова Кирова
26 Ивона Николаева Вълева
27 Стойчо Стойчев Иванов
28 Малин Георгиев Янков
29 Калоян Георгиев Борисов
30 Иван Георгиев Вачев
31 Николай Делчев Наплатанов
32 Николай Петьофи Атанасов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1 Николай Георгиев Дренчев
2 Иво Георгиев Русчев
3 Деян Николаев Николов
4 Христо Събев Милев
5 Христо Веселинов Гадев
6 Лиляна Руменова Ананиева
7 Биляна Петрова Давидкова
8 Тодор Стоянов Гроздев
9 Стефан Александров Василев
10 Калин Найденов Ганев
11 Димо Сергеев Димитров
12 Румен Цветков Илков
13 Иван Георгиев Грънчаров
14 Борислав Христов Борисов
15 Иван Емилов Герасимов
16 Иван Владимиров Йорданов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1 Атанас Христов Мангъров
2 Данко Радославов Калапиш
3 Румен Димов Дечев
4 Николай Венков Наков
5 Ивета Стефанова Асенова
6 Ерика Симеонова Симеонова
7 Людмила Борисова Найденова
8 Пресиян Данчев Петров
9 Поля Владова Статкова
10 Борис Петров Гигов
11 Венцислава Василева Станковска
12 Стефан Михайлов Францов
13 Татяна Костадинова Влахова

7 ПП „АТАКА“

1 Десислав Славов Чуколов
2 Анелия Желязкова Дулева
3 Петя Христова Кузева
4 Николай Емилов Томов
5 Пламен Стоянов Пенев
6 Христо Ташев Панайотов
7 Валентин Радков Симеонов
8 Борислав Костадинов Киряков
9 Петър Николаев Дучев
10 Биляна Генчева Николова
11 Анджела Димитрова Господинова
12 Даяна Мирославова Изворска
13 Лиляна Йорданова Петкова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1 Росица Желязкова Рачева
2 Людмила Станойчева Божилова-Николова
3 Мая Миткова Маринова
4 Марио Стефанов Сарафов
5 Ивайло Христов Йонков
6 Драгомир Любомиров Каменов
7 Васил Лазаров Фурнаджиев
8 Митко Василев Димитров
9 Маргарет Пламенова Димова
10 Димитър Емилов Методиев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1 Таня Александрова Иванова
2 Едиз-Ханиф Баязидов Саидов
3 Рахим Зафер Юмерефенди
4 Адем Джумхуров Чакалов
5 Росен Димитров Димитров
6 Стоян Георгиев Димитров
7 Васил Маринов Николов
8 Мюжгян Феимова Камберова
9 Глория-Никол Емилова Найденова
10 Димитър Божков Лилов
11 Алпер Гюнер Ахмедов
12 Ирина Симеонова Пенчева
13 Кристина Цветанова Александрова
14 Мария Любомирова Попова
15 Теодор Тодоров Тенев
16 Явор Красимиров Плявов
17 Димитър Иванов Митрев
18 Цветослав Владимиров Ленков
19 Тома Петров Гарчов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1 Красимир Христов Янков
2 Александър Вачев Петров
3 Александра Красимирова Сълева
4 Евгени Бранимиров Попгеоргиев
5 Христо Радославов Куклев
6 Йоанна Константинова Кирчева
7 Миглена Иванова Петкова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1 Атанас Петров Атанасов
2 Антоанета Димитрова Цонева
3 Петър Ясенов Маринов
4 Надежда Георгиева Йорданова
5 Георги Йорданов Ганев
6 Иван Георгиев Велов
7 Кристина Николаева Петкова
8 Божидар Пламенов Божанов
9 Таня Койчева Андреева
10 Мартин Евгениев Димитров
11 Виолета Любомирова Донева-Янкулова
12 Росица Димитрова Арнаудова
13 Александра Красимирова Стеркова
14 Васил Наумов Бошнаков
15 Венцислав Весков Бенов
16 Марина Иванова Иванова
17 Александър Иванов Иванов
18 Димитър Стойчев Филипов
19 Борислав Георгиев Ганчев
20 Кристина Николаева Касабова
21 Тодор Петров Петров
22 Христо Жоров Иванов
23 Силвия Димитрова Гиздова
24 Стоян Димитров Йотов
25 Светозар Иванов Маджов
26 Христо Христов Петков
27 Тодор Николов Николов
28 Светлан Симеонов Георгиев
29 Николина Георгиева Арнаудова
30 Елка Димитрова Божкова
31 Искрен Цветославов Арабаджиев
32 Делчо Лазаров Камарски

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1 Боян Любомиров Дуранкев
2 Юрий Митков Борисов
3 Габриел Георгиев Герасимов
4 Ивайло Владков Гроздев
5 Емил Асенов Кушлев
6 Преслав Георгиев Джановски
7 Петър Димитров Пандурски
8 Ива Марианова Костодинова
9 Константин Рангелов Симонов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1 Александър Трифонов Томов
2 Димитър Александров Митев
3 Васил Георгиев Младенов
4 Борислав Панайотов Неделков
5 Силвия Чернева Георгиева
6 Александър Стефанов Ненков
7 Иванка Матеева Благоева
8 Христо Николаев Христов
9 Йордан Русев Йорданов
10 Стефан Василев Попов
11 Емилия Димитрова Димитрова
12 Петя Ивайлова Стоянова
13 Димитър Георгиев Мутафчиев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1 Васил Крумов Божков
2 Борил Климентов Соколов
3 Антоанета Маринова Раковска
4 Пламен Тодоров Стефанов
5 Ростислава Василева Димитрова
6 Светослав Николов Николов
7 Боян Маринчев Пешев
8 Тодор Георгиев Сарафов
9 Елена Павлова Фичерова-Караиванова – заличена от листата
10 Александър Иванов Лютаков
11 Красен Бойков Петров
12 Инна Тонева Иванова
13 Теодора Августова Николова
14 Виктор Василев Пекин
15 Петър Юлиянов Илиев
16 Стоян Колев Пенев

15 ПП „НАЦИЯ“

1 Мила Цонкова Георгиева
2 Валентин Георгиев Давидов

16 ПП „МИР“

1 Симеон Славчев Славчев
2 Александър Пламенов Лазаров
3 Борислав Николаев Бонев
4 Дилян Георгиев Колев
5 Николай Василев Милушев
6 Симеон Костадинов Борисов
7 Владислав Тодоринов Пакеров
8 Георги Петров Славчев
9 Димитър Димитров Митев
10 Тихомир Георгиев Димитров
11 Стамен Цветанов Македонски
12 Арсен Людвиг Назарян
13 Ирена Момчилова Парунева
14 Тихомир Божидаров Тодоров
15 Пламен Богомилов Стоянов
16 Симона Радославова Минева
17 Светлин Минков Колев
18 Емилия Цветанова Славова
19 Симеон Ананиев Ананиев
20 Александър Димитров Заралиев
21 Асен Димитров Станоев
22 Симеон Минчев Генчев
23 Екатерина Райкова Джурова

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1 Пейчо Димитров Касъров
2 Александър Стоянов Стоянов
3 Светослава Иванова Маринова
4 Радослав Тодоров Радински
5 Йордан Димитров Димитров
6 Иван Ганчев Ганев
7 Мишо Цветанов Мишев
8 Александър Христов Драгиев
9 Венцислав Велинов Бонков
10 Константин Константинов Бонев
11 Венцислав Добрев Алексиев
12 Николай Ангелов Станойчев
13 Калин Росенов Моравски
14 Светозар Стоянов Съев
15 Радослав Петров Иванов
16 Марин Христов Маринов
17 Михаил Бойков Зарев
18 Максим Генов Велков

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1 Мая Божидарова Манолова – Найденова
2 Андрей Христов Вълчев
3 Настимир Ананиев Ананиев
4 Войслав Георгиев Тодоров
5 Светослав Димитров Трайков
6 Иван Димитров Янев
7 Деница Ивайлова Димитрова
8 Сузана Ивайлова Теофилова
9 Виктор Владимиров Йочев
10 Павлина Ангелова Ковачева
11 Цветелина Христова Хаджибонева – Ценова
12 Благовест Георгиев Георгиев
13 Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
14 Александър Денчев Денев
15 Борис Генадиев Панкин
16 Цветанка Илиева Цанева
17 Васил Методиев Манченко
18 Емил Николов Тарасов
19 Петър Николаев Костенски
20 Христиана Иванова Иванова
21 Миглена Тодорова Ганева
22 София Цветанова Христова
23 Емануил Борисов Христов
24 Емануела Чавдарова Николова
25 Снежина Генадиева Милева
26 Борислав Емилов Ботев
27 Динко Танев Мандов
28 Анастасия Славова Виденова
29 Даниела Петрова Давидкова
30 Ивайло Пламенов Велинов
31 Минко Ангелов Савов
32 Никола Николов Вапцаров

19 ПП „Глас Народен“

1 Светослав Емилов Витков
2 Антон Христов Андонов
3 Мартин Трифоновилиев

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1 Минчо Христов Куминев
2 Огнян Борисов Боюклиев
3 Радослав Петров Пешлеевски

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1 Горан Тасев Благоев
2 Климент Минев Найденов
3 Борис Велев Велев
4 Петко Радов Чамов
5 Виктор Владимиров Серафимов
6 Георги Валериев Стамболийски
7 Добромир Георгиев Георгиев
8 Надя Евтимова Бонева
9 Калин Георгиев Ушев
10 Велина Бориславова Генчева
11 Петко Николаев Панамски
12 Илиана Димитрова Николова
13 Дарин Цветков Спасов
14 Михаела Красимирова Драгоманова
15 Борис Петров Самаров
16 Милен Пламенов Николов
17 Найден Ангелов Колев
18 Албена Трайчова Димитрова
19 Иван Бонев Иванов
20 Петър Ивайлов Урзичанов
21 Чавдар Георгиев Беров
22 Пламен Филипов Пелтеков
23 Никола Колев Колев
24 Спартак Ивайлов Друмев
25 Огнян Георгиев Бакъров
26 Иван Ганчев Ганев
27 Станислав Веселинов Николов
28 Гергана Георгиева Георгиева
29 Любомир Георгиев Стефанов
30 Иван Пенчев Иванов
31 Георги Ангелов Шопски
32 Александър Пламенов Кючуков

22 ПП „ПРАВОТО“

1 Чавдар Георгиев Тончев
2 Мануел Петров Калев
3 Валентин Михайлов Катерински
4 Янчо Генков Тепелиев
5 Мирослав Николов Султанов
6 Вели Османов Махмудов

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1 Антон Олег Лашев
2 Александър Александров Петковски
3 Михаил Иванов Иванов
4 Силвия Върбанова Караилиева
5 Цветко Борисов Попов
6 Боян Марков Минчев
7 Румен Христов Телбизов
8 Димитър Георгиев Димитров

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1 Пламен Трифонов Христов
2 Кольо Петков Парамов
3 Йордан Ангелов Нихризов
4 Валерия Александрова Кардашевска-Ранчева
5 Венера Божидарова Тодорова
6 Димитър Душков Пенев
7 Владимир Владимиров Христов
8 Людмил Константинов Паскалев
9 Евгений Петров Цеков
10 Петър Христов Атанасов
11 Данчо Димитров Хаджиев
12 Георги Младенов Младенов
13 Николай Светославов Влаев
14 Красимир Георгиев Станков
15 Адриан Валериев Симеонов
16 Людмил Владимиров Недков
17 Ирена Лъчезарова Георгиева
18 Кирил Костадинов Георгиев
19 Васил Цанков Драганов
20 Филип Александров Александров
21 Алберт Николов Илиев
22 Иван Боянов Илчов
23 Стоянка Цветанова Михайлова
24 Димитър Иванов Стефанов
25 Валери Георгиев Миланов
26 Юлиян Димитров Величков
27 Стефан Николов Дончев
28 Теодор Димитров Страшимиров
29 Дамян Николаев Пенчев
30 Сияна Огнянова Цветкова
31 Невена Сашева Ганчева
32 Илиян Христов Димитров

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1 Владимир Димитров Николов
2 Владимир Милчев Апостолов
3 Полина Валтерова Тодорова
4 Петър Валериев Китев
5 Светослава Иванова Горанова
6 Любомир Димитров Коьосев
7 Мария Кристянова Мартинова
8 Георги Христо Търнев
9 Цвета Петрова Филипова

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1 Десислава Петрова Иванчева
2 Анастасия Миланова Андреева
3 Цветозар Венциславов Захариев
4 Маргарит Владимиров Мицев
5 Евгени Димитров Чечев
6 Албена Димитрова Линкова
7 Маркрид Саркис Бахдасярян
8 Мира Рашкова Атанасова
9 Валентин Давидков Соколов

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Георги Стефанов Неделчев
2 Даниел Антониев Ангелинов
3 Десислава Георгиева Георгиева
4 Тодор Живков Станков
5 Хриска Георгиева Маркова
6 Иванка Петрова Димитрова
7 Емил Цветанов Йотовски
8 Мариана Асенова Дражева
9 Елена Петрова Породинска

28 КП ГЕРБ – СДС

1 Румен Димитров Христов
2 Александър Руменов Ненков
3 Димитър Борисов Главчев
4 Милена Цветанова Дамянова
5 Александър Койчев Иванов
6 Ваня Лазарова Тагарева
7 Мария Йорданова Илиева
8 Калин Любенов Вельов
9 Атанас Андонов Бояджиев
10 Данаил Димитров Кирилов
11 Николай Дончев Козарев
12 Ваня Стоянова Деянова
13 Лиляна Друмева Радева
14 Виктор Николаев Гусев
15 Пламен Огнянов Църноречки
16 Светослав Димитров Белемезов
17 Кристиян Руменов Маджуров
18 Антоний Венциславов Кръстев
19 Павел Михайлов Савов
20 Теодора Маринова Ангелова
21 Димо Красимиров Василев
22 Васил Благовестов Михов
23 Лилия Атанасова Борисова
24 Живко Динев Дервенов
25 Веселин Тодоров Ковачев
26 Анна Първанова Манчева-Димова
27 Светослав Емилов Казаков
28 Христо Михалев Христов
29 Татяна Георгиева Предова
30 Здравко Кирилов Марков
31 Борис Димитров Малиновски
32 Ирина Славчева Вълчовска-Петкова

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1 Андрей Иванов Чорбанов
2 Ива Митева Йорданова-Рупчева
3 Андрей Николаев Михайлов
4 Павела Василева Митова
5 Мая Тодорова Христова
6 Радостин Петев Василев
7 Румен Тодоров Попов
8 Цветан Иванов Предов
9 Станислав Петров Кънчев
10 Паунита Михайлова Петрова
11 Ивайло Красимиров Кожухаров
12 Димитър Огнянов Игнатов
13 Ива Миткова Тодорова
14 Боян Трайчев Атанасов
15 Живка Михалева Железова
16 Райна Константинова Евтимова
17 Димитър Бориславов Гаджев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Петър Николаев Клисаров
2 Борис Цочев Цанков
3 Росица Асенова Иванова Георгиева
4 Людмил Крумов Симеонов
5 Тодор Милчев Петров

24 МИР - София – град

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1 Карлос Арналдо Контрера
2 Красимир Илиев Богданов
3 Султанка Димитрова Петрова
4 Христо Панчев Смоленов
5 Кузман Илиев Илиев
6 Михаил Иванов Петров
7 Иван Стефанов Тенев
8 Искрен Петров Пецов
9 Одисей Спиридонов Спасов
10 Ина Маринова Радославова
11 Илиян Василев Ризов
12 Янко Николов Симеонов
13 Николай Димитров Гергинов
14 Георги Михайлов Михайлов
15 Димитър Илиев Димитров

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1 Красимир Василев Гебрев
2 Станислав Иванов Косаков
3 Кирил Стилиянов Станев
4 Владислав Александров Янев
5 Георги Стилиянов Станев
6 Людмил Борисов Туечки
7 Кремена Стефанова Дачова
8 Татяна Петрова Янкова
9 Илия Боянов Бачев
10 Ирина Алексеевна Алехина
11 Галина Христова Василева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Елена Кирилова Ваташка
2 Мирослав Борисов Паскалев
3 Николай Момчилов Георгиев
4 Вельо Найденов Иванов
5 Кристиян Михайлов Иванов
6 Анелия Ангелова Симеонова
7 Митко Енчев Димитров
8 Димитър Христов Кьосев
9 Ирина Иванова Николова

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1 Георги Страхилов Свиленски
2 Димитър Иванов Данчев
3 Николай Боянов Маринов
4 Нона Кръстева Йотова
5 Александър Спасов Грозданов
6 Димитър Петков Главинов
7 Борис Цветков Цветков
8 Димчо Тодоров Тодоров
9 Светослав Георгиев Стойков
10 Венцислава Любомирова Каменова – Костадинова
11 Огнян Иванов Радев
12 Венцислав Иванов Йочколовски
13 Методи Теохаров Костадинов
14 Янко Иванов Янков
15 Илияна Георгиева Попова
16 Цецка Димитрова Кочкова
17 Жени Стайкова Николова
18 Цанка Станева Чакърова
19 Владимир Кирилов Манов
20 Емил Симеонов Велев
21 Володя Чанев Нейков
22 Миглена Китанова Иванова
23 Ели Георгиева Спасова-Пенева
24 Христо Димитров Марашлиев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1 Петър Николаев Петров
2 Румяна Методиева Ченалова
3 Александър Димитров Арангелов
4 Красимир Рангелов Гълъбов
5 Петя Христова Бояджиева
6 Мария Николаева Стефанова
7 Тодор Стоянов Гроздев
8 Петър Валериев Ананиев
9 Виолета Радева Кърпачева
10 Богомил Ненов Консулов
11 Петя Йорданова Генън
12 Веско Иванов Паунов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1 Пламена Пламенова Заячка
2 Христо Янчев Зайков
3 Петър-Марин Маринов Бозов
4 Ирина Томова Ковачева
5 Андрей Бойков Николов
6 Николай Наков Наков
7 Аспарух Методиев Николов
8 Станимир Георгиев Маринов
9 Андриан Лазаров Кунов

7 ПП „АТАКА“

1 Магдалена Ламбова Ташева
2 Арсени Василев Байздренков
3 Анелия Желязкова Дулева
4 Юлиян Стоянов Докузанов
5 Анджела Димитрова Господинова
6 Величка Борисова Георгиева
7 Димитър Славов Димитров
8 Георги Георгиев Николов
9 Виктория Емилова Бойкова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1 Петър Стефанов Москов
2 Росица Желязкова Рачева
3 Георги Ленков Балчев
4 Ангел Атанасов Георгиев
5 Бистра Петрова Бонева
6 Диана Костова Костова
7 Веселин Петров Жеков
8 Ивайло Валериев Тодоров
9 Мартина Белинова Белева

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1 Стоян Генчев Стоянов
2 Васимир Иванов Радулов
3 Марио Георгиев Методиев
4 Росица Крумова Илчова
5 Ромина Свиленова Божинова
6 Васил Божидаров Стоев
7 Марсел Пламен Величков
8 Николай Димитров Карабатаков
9 Иван Стелиянов Филипов
10 Петър Иванов Петров
11 Велизар Любчев Райков
12 Нина Дончева Пананова-Йорданова
13 Ангел Николов Тошев
14 Любомир Асенов Дамянов
15 Атанас Цветанов Кънчев
16 Емил Янков Аврамов
17 Людмила Иванова Тончева
18 Щерьо Щерев Щерев

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1 Ивайло Василев Мишев
2 Илиян Костов Боровански
3 Йордан Йорданов Христов
4 Иван Милков Сълев
5 Людмила Пламенова Панчева
6 Румен Вачев Петров
7 Лъчезар Петров Бориславов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1 Владислав Панчев Панев
2 Цецка Георгиева Бачкова
3 Ивaйло Николаев Мирчев
4 Стефан Любомиров Тафров
5 Мартин Димитров Димитров
6 Васил Костадинов Гюров
7 Димитър Евгениев Димитров
8 Иван Бориславов Лалев
9 Маргарита Кирилова Игнатова
10 Константин Георгиев Гърневски
11 Георги Младенов Цветков
12 Христо Александров Христов
13 Никола Василев Йорданов
14 Флавио Чани Байрамовски
15 Даниел Михайлов Неделчев
16 Кристина Павлова Мерджанова
17 Свилен Владимиров Овчаров
18 Христомир Христов Йорданов
19 Иван Василев Матов
20 Емил Ангелов Димитров
21 Владимир Любомиров Колев
22 Лили Тодорова Михайлова
23 Стоян Димитров Йотов
24 Тодор Василев Йорданов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1 Нако Райнов Стефанов
2 Валентина Александрова Николов
3 Борислав Валентинов Пенков
4 Румен Стоянов Йорданов
5 Георги Стефанов Динев
6 Ирен Георгиева Дончева
7 Виктор Георгиев Бедринов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1 Лъчезар Аспарухов Аврамов
2 Жулиета Николова Тасева
3 Николай Петров Минков
4 Станимир Цецов Цоцов
5 Ралица Китанова Луканова
6 Борис Николаев Къркеланов
7 Веселин Руменов Величков
8 Янко Стоянов Беримски
9 Ангел Стоицов Балабанов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1 Борил Климентов Соколов
2 Джулия Стефанова Димитрова
3 Мирослав Цветанов Николов
4 Евелина Емануилова Пиналова
5 Огняна Чавдарова Рейзмунд
6 Георги Огнянов Найденов
7 Иван Владимиров Петров
8 Ивета Юлианова Димитрова
9 Елена Петрова Димитрова
10 Недко Добринов Димитров
11 Милуш Стоянов Милушев
12 Орхидея Юлиянова Делиева

15 ПП „НАЦИЯ“

1 Добромир Иванов Пашов

16 ПП „МИР“

1 Георги Росенов Кардашев
2 Анелия Руменова Парапунова
3 Калин Ячев Ячев
4 Владислав Василев Милев
5 Десислава Любомирова Стоимчева-Коларска
6 Мартин Петров Янев
7 Онник Харутюн Таракчиян
8 Александър Маринов Пеновски
9 Мико Рафаел Леви
10 Марио Николов Христов
11 Евгений Стефанов Попов
12 Калоян Емилов Казаков
13 Емануил Калинов Добрев
14 Латинка Крумова Георгиева
15 Недко Симеонов Ананиев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1 Катя Янчева Георгиева
2 Ясен Ванев Миланов
3 Ермак Тодоров Димов
4 Александър Борисов Благоев
5 Милчо Илиев Миланов
6 Димитър Чавдаров Панайотов
7 Симеон Недков Асеновски
8 Рафаил Антонов Арабаджийски
9 Ваньо Евлогиев Миланов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1 Арман Агоп Бабикян
2 Антоанета Георгиева Бойчева
3 Пламен Маринов Ралчев
4 Георги Василев Табаков
5 Иван Руменов Тодоров
6 Маргарита Кръстева Кръстева
7 Анастас Наумов Гьоков
8 Марчо Митков Апостолов
9 Анжелика Митова Цокова
10 Мария Кирчева Ангелова
11 Пирин Русланов Соколов
12 Даниела Петрова Давидкова
13 Борис Генадиев Панкин
14 Цветанка Янчева Палазова
15 Юлиян Христов Войнов
16 Силвия Кирилова Стоянова
17 Марияна Георгиева Георгиева
18 Ивайло Цветанов Димитров
19 Димитър Александров Димитров
20 Катрин Стоянова Ценова
21 Росица Пенчева Йорданова
22 Николай Стайков Хаджийски
23 Иван Димитров Янев

19 ПП „Глас Народен“

1 Златко Кръстев Атанасов
2 Андриан Пламенов Хаджидосев
3 Мартин Трифонов Илиев

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1 Стела Димитрова Ангелова-Банкова
2 Димитър Георгиев Димитров
3 Павел Любомиров Миланов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1 Джема Маринова Грозданова
2 Тодор Любенов Джиков
3 Петър Любомиров Матов
4 Христо Дженев Казанджиев
5 Румен Тодоров Динев
6 Добромир Георгиев Георгиев
7 Милена Величкова Тодорова
8 Георги Георгиев Стефанов
9 Георги Бонев Иванов
10 Зорница Пламенова Лекова
11 Лиана Александрова Тодорова
12 Петър Ивайлов Урзичанов
13 Любомир Георгиев Стефанов
14 Любомир Методиев Методиев
15 Светла Марио Книш
16 Пламен Филипов Пелтеков
17 Михаела Красимирова Драгоманова
18 Станислав Веселинов Николов
19 Милен Пламенов Николов
20 Найден Ангелов Колев
21 Гергана Георгиева Георгиева
22 Борислав Тонев Маринов
23 Георги Валериев Стамболийски
24 Иван Бонев Иванов

22 ПП „ПРАВОТО“

1 Николай Стефанов Колев
2 Наташа Георгиева Христова-Маноилова
3 Анелия Валентинова Данчева

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1 Данчо Цветанов Стоянов
2 Светла Лозанова Миланова
3 Радослав Горанов Гацев
4 Димитър Георгиев Димитров

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1 Албена Владимирова Найденова
2 Иван Атанасов Цеков
3 Ирина Юлий Абаджиева-Репуц
4 Надя Иванова Андреевска
5 Станислав Емилов Сираков
6 Мартин Евгениев Янчев
7 Гергана Кирилова Кирчева
8 Величко Иванов Георгиев
9 Петър Петров Жеков
10 Теофанка Гълъбова Гълъбова
11 Людмила Стоянова Ангелова
12 Георги Младенов Младенов
13 Валери Лазаров Караджинов
14 Милко Михайлов Христов
15 Еленка Петрова Каранешева
16 Людмил Владимиров Недков
17 Антония Петрова Пеева
18 Христо Симеонов Петков
19 Катерина Георгиева Иванова
20 Дамян Николаев Пенчев
21 Юлиан Чудомиров Органджиев
22 Илиян Христов Димитров
23 Невена Сашева Ганчева
24 Захари Петров Петров

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1 Валентин Симеонов Симов
2 Светослав Георгиев Стойчев
3 Калоян Борисов Йолов
4 Цветомир Димитров Начев
5 Мария Йорданова Йончева
6 Теодора Валентинова Симова
7 Павел Няголов Камбуров
8 Тодор Георгиев Костадинов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1 Десислава Петрова Иванчева
2 Георги Кръстев Кръстев
3 Константин Неделков Георгиев
4 Светослав Сашов Савелев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Полина Атанасова Паньова – Билик
2 Севина Краснодарова Хаджийска
3 Станимир Делчев Минков
4 Тодор Живков Станков

28 КП ГЕРБ – СДС

1 Росен Димитров Желязков
2 Тома Любомиров Биков
3 Евгения Бисерова Алексиева
4 Георг Даниелов Георгиев
5 Ана Иванова Кочева
6 Валентин Иванов Радев
7 Зоран Александров Рангелов
8 Таня Кирилова Методиева-Михайлова
9 Анатоли Благоев Илиев
10 Христо Стоянов Петров
11 Анжела Иванова Димчева
12 Борислав Иванов Борисов
13 Данчо Данчев Данчев
14 Маргарита Драгомирова Александрова-Манова
15 Десислава Емилова Абрашева
16 Драгомир Христов Младенов
17 Анжела Миткова Христова
18 Албена Тодорова Марковска
19 Лилия Иванова Недкова
20 Антоанета Димитрова Кирова
21 Даниел Василев Костов
22 Теодорина Кирилова Тодорова
23 Мартин Албенов Атанасов
24 Антон Господинов Койчев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1 Мика Михайлова Зайкова
2 Николай Стефанов Радулов
3 Антон Йорданов Адамов
4 Галя Маринова Бърдарска
5 Антоанета Андонова Стефанова
6 Илиана Николаева Маринова
7 Благой Гаврилов Голубарев
8 Лъчезар Любомиров Симеонов
9 Цветомир Руменов Велинов
10 Красимир Иванов Димитров
11 Таня Пламенова Тимева
12 Катерина Георгиева Ряхова
13 Владимир Георгиев Харизанов
14 Кристиян Маринов Бързаков
15 Димитър Бориславов Гаджев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Християн Димитров Савов
2 Любомир Страхилов Козов
3 Ясен Светлозаров Николов
4 Борислав Кирилов Кирчев
5 Стефан Стефанов Гецов

25 МИР - София – град

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Искрен Василев Веселинов
2. Кузман Илиев Илиев
3. Давид Александров Александров
4. Христо Панчев Смоленов
5. Владимир Веселинов Митов
6. Димитър Борисов Антов
7. Калина Николаева Калинкова-Раданова
8. Галина Димитрова Стефанова
9. Иван Стефанов Тенев
10. Виолета Стаменова Тодорова
11. Веселин Георгиев Теофилов
12. Галя Христова Георгиева
13. Цветан Петков Александров
14. Кристина Миленова Бонева-Евтимова
15. Никола Димитров Делчев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Валери Методиев Григоров
2. Галина Христова Василева
3. Андрей Александрович Воховски
4. Георги Стилиянов Станев
5. Владислав Александров Янев
6. Илия Боянов Бачев
7. Ирина Алексеевна Алехина
8. Людмил Борисов Туечки
9. Илиана Петрова Иванова
10. Илия Георгиев Златанов
11. Кристина Богомилова Николова-Манова
12. Тодорка Милетиева Кръстева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ““

1. Боян Боянов Станков-Расате
2. Александър Петров Цветков
3. Юлиян Минчев Матеев
4. Силвия Александрова Цветкова
5. Борис Константинов Маринов
6. Владимир Сашов Стоев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Корнелия Петрова Нинова
2. Иван Йорданов Димитров-Гранитски
3. Антон Константинов Кутев
4. Станислав Чавдаров Младенов
5. Анна Николаева Славова
6. Стефан Венелинов Начев
7. Радина Стойнова Гечева
8. Димитър Георгиев Михайлов
9. Петър Колев Колев
10. Николай Иванов Цонков
11. Мая Кирилова Александрова
12. Тодор Илиев Мишев
13. Пламен Владимиров Владимиров
14. Георги Миланов Миланов
15. Тодор Иванов Костадинов
16. Александър Петров Симеонов
17. Стоян Емилов Цветков
18. Петранка Георгиева Тодорова
19. Георги Александров Томов
20. Емил Емилов Рошкев
21. Емил Стефанов Дриндолов
22. Марина Спасова Богданова
23. Екатерина Евтимова Димитрова
24. Владислав Иванов Тодоров
25. Ценко Петров Стоянов
26. Красен Лъчезаров Раковски
27. Владислав Иванов Велинов
28. Захари Захариев Бисеров

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Костадин Тодоров Костадинов
2. Иво Георгиев Русчев
3. Деян Николаев Николов
4. Димо Георгиев Дренчев
5. Иван Емилов Савов
6. Румен Ангелов Христов
7. Васил Стефанов Василев
8. Димо Сергеев Димитров
9. Вениамин Иванов Воденичаров
10. Христо Веселинов Гадев
11. Димитър Александров Александров
12. Димитър Стоянов Дъбов
13. Емил Георгиев Георгиев
14. Николай Тинчов Петров

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Христо Петьов Колев
2. Галина Петкова Павлова
3. Атанас Петров Янчев
4. Валентина Томова Владова
5. Даниел Георгиев Илчев
6. Димитър Петров Петров
7. Любомир Павлов Карадимов
8. Чавдар Миланов Миланов
9. Георги Бойков Венев
10. Сашо Димитров Йорданов
11. Антон Гаврилов Стефанов

7 ПП „АТАКА“

1. Волен Николов Сидеров
2. Димитър Славов Димитров
3. Величка Борисова Георгиева
4. Ивайло Стоянов Докузанов
5. Георги Георгиев Николов
6. Алена Първанова Соколчева
7. Иванина Красимирова Крачанова
8. Даяна Мирославова Изворска
9. Радослав Николов Еленков
10. Лиляна Йорданова Петкова
11. Виктория Емилова Бойкова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Ваньо Евгениев Шарков
2. Боян Лъчезаров Стефанов
3. Кристина Йорданова Сунгарска
4. Димо Пенчев Димов
5. Галина Стефанова Георгиева
6. Белин Марков Белев
7. Веселин Петров Жеков
8. Антон Петков Димитров
9. Мартин Руменов Павлов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Райна Иванова Иванова
2. Илхан Ахмет Кючюк
3. Сами Джевдет Чакъров
4. Росен Димитров Димитров
5. Ертен Белгинова Анисова
6. Танер Нихатов Кабилов
7. Сузана Цветанова Маринска
8. Халил Халил Адем
9. Танзер Юсеинов Юсеинов
10. Ави Цанкова Тахчиева
11. Мехмед Лятиф Расим
12. Иса Абедин Осман
13. Лютви Хюсни Хаджиалиш
14. Тома Петров Гарчов
15. Едиз-Ханиф Баязидов Саидов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Цветан Стефчов Николов
2. Ивелин Ивайлов Кирилов
3. Рената Николаева Ичевска
4. Красимир Иванов Демиров
5. Събина Николова Делкова
6. Силвия Георгиева Георгиева
7. Милко Любомиров Филипов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Христо Любомиров Иванов
2. Борислав Димитров Сандов
3. Александър Димитров Симидчиев
4. Бонка Сергеева Василива
5. Петър Владиславов Славов
6. Илина Симиенова Мутафчиева
7. Георги Станимиров Няголов
8. Христо Йорданов Даскалов
9. Станимир Георгиев Бакалов
10. Йордан Йорданов Йорданов
11. Венцислав Илиев Михайлов
12. Николай Емилов Христов
13. Христо Александров Христов
14. Боян Василев Чобанов
15. Йордан Веселинов Начев
16. Йордан Николаев Янков
17. Цанко Руменов Арабаджиев
18. Иван Николаев Димитров
19.Венцислав Василев Кръстев
20. Иван Генчев Бакалов
21. Стефан Ивов Манчев
22. Любомир Гришев Никифоров
23. Георги Дичев Маринов
24. д-р Костадинка Атанасова Пенджакова
25. Деян Милосавлески
26. Анелия Ванюшева Петрова
27. Стефка Иванова Рачева
28. Георги Маринов Димитров

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Николай Симеонов Малинов
2. Ивайло Любенов Иванов
3. Стефана Иванова Неделчева
4. Габриел Георгиев Герасимов
5. Калин Викторов Божков
6. Нели Венциславова Божилова
7. Васил Тодоров Иванов
8. Безат Безат Ахмед
9. Юлия Стоянова Сергева
10. Генко Господинов Тенев
11. Искра Росенова Йотова
12. Наталия Викторова Илиева
13. Павел Петров Георгиев
14. Мария Методиева Александрова

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Гарабед Ардашес Минасян
2. Александър Цветанов Гарибов
3. Сергей Петров Иванов
4. Ивайло Венциславов Нинов
5. Данаил Веселинов Дамянов
6. Емил Ангелов Димитров
7. Димчо Дочев Джиговски
8. Антоанета Огнянова Николова
9. Янко Стоянов Беримски
10. Емилия Димитрова Димитрова
11. Никола Петков Тодоров
12. Йорданка Радиева Колева

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Васил Крумов Божков
2. Тодор Ангелов Ангелов
3. Весела Георгиева Величкова
4. Петър Любомиров Стойнов
5. Ирина Константинова Якимова
6. Йордан Христов Богатинов
7. Мария Веселинова Димитрова
8. Румен Найденов Найденов
9. Симеон Христов Кожухаров
10. Ваня Петрова Веселинова
11. Вероника Кирилова Тодорова
12. Габриела Живкова Василева
13. Венцислав Атанасов Ангелов
14. Кирил Красимиров Синевирски

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Кирил Владимиров Гумнеров

16 ПП „МИР“

1. Светла Драганова Цветкова
2. Димитър Йорданов Димитров
3. Христо Георгиев Ямболиев
4. Теодор Христов Асърджиев
5. Христина Радкова Георгиева
6. Николай Милчев Узунов
7. Агоп Киркор Авшарян
8. Лъчезар Христов Бонев
9. Люсиен Хараламбиев Тишев
10. Росен Любенов Манолов
11. Надежда Красимирова Георгиева
12. Атанас Христов Цирков
13. Боян Димитров Крумов
14. Илия Иванов Рангелов

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1. Светозар Стоянов Съев
2. Максим Генов Велков
3. Марин Христов Маринов
4. Михаил Бойков Зарев
5. Николай Ангелов Станойчев
6. Венцислав Добрев Алексиев
7. Нели Емилова Цанова
8. Ясен Ванев Миланов
9. Кремена Николаева Кирова
10. Владислава Георгиева Тошкова
11. Десислава Бонева Ракова
12. Захари Ботев Петров
13. Любомир Спасов Захариев
14. Веселин Димитров Христов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Николай Димитров Хаджигенов
2. Валентина Василева Василева – Филаделфевс
3. Виктор Стефанов Лилов
4. Владислав Владимиров Владимиров
5. Тихомир Валериев Василев
6. Пролетина Кузманова Гирова
7. Светослав Кирилов Велков
8. Боряна Стефанова Петкова
9. Траян Господинов Господинов
10. Еделина Георгиева Кънева – Лисичкова
11. Катя Петкова Петкова
12. Боряна Василева Василева
13. Мартин Петков Петков
14. Емилия Димитрова Михайлова
15. Пламен Теодосиев Иванов
16. Десислава Ангелова Бояджиева
17. Златомир Спасов Николов
18. Емануил Борисов Христов
19. Деница Ивайлова Димитрова
20. Александра Неделчева Ненова

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Иван Красимиров Михайлов
2. Веселин Петров Червенков

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1. Славчо Георгиев Велков
2. Радослав Петров Пешлеевски
3. Дончо Петков Недев

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Боян Mихайлов Йорданов
2. Деян Данаилов Нинов
3. Климент Минев Найденов
4. Ростислав Владимиров Начев
5. Светла Марио Книш
6. Албена Иванова Кирова
7. Константин Атанасов Лютаков
8. Милен Симов Симов
9. Мариана Добринова Тодорова
10. Борислав Емилов Венков
11. Румен Михайлов Соколов
12. Найден Найденов Георгиев
13. Силвана Георгиева Георгиева
14. Денислава Венциславова Панайотова
15. Боряна Георгиева Узунова
16. Емил Филипов Стефанов
17. Радостина Иванова Ситарска
18. Невена Йорданова Стоянова
19. Григор Огнянов Илиев
20. Георги Ангелов Шопски
21. Ангела Василева Андреева
22. Виктория Бранимирова Григорова
23. Милен Димитров Кирилов
24. Бисер Алексиев Обретенов
25. Чавдар Георгиев Беров
26. Калин Георгиев Ушев
27. Йоана Русанова Русанова
28. Пенко Стоянов Каратонев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Мария Петрова Колева
2. Кристиан Петров Йончев
3. Наташа Георгиева Христова–Маноилова
4. Анелия Валентинова Данчева
5. Димитър Любенов Казаков
6. Галина Александрова Георгиева – Иванова
7. Веска Димитрова Боева
8. Красимира Илиева Атанасова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ-ОБЕДИНЕНИЕ-ГРАДИВНОСТ“

1. Иван Минчев Габеров
2. Цветко Борисов Попов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Боряна Любенова Георгиева
2. Георги Колев Колев
3. Йордан Тодоров Гергов
4. Георги Петров Низамов
5. Иван Николов Банков
6. Димитър Душков Пенев
7. Никола Христов Мировалиев
8. Ангел Христов Илиев
9. Снежана Иванова Филипова
10. Стефан Йорданов Иванов
11. Михаела Стефанова Соколова
12. Станислав Райнов Новаков
13. Веселин Димитров Христов
14. Гергана Борисова Алексиева
15. Таня Володиева Ангелова
16. Владимир Димчев Колев
17. Златина Пламенова Станкова
18. Николай Георгиев Иванов
19. Сергей Павлов Ценков
20. Кристиян Руменов Господинов
21. Ивайло Троянов Иванов
22. Татяна Йорданова Лисичкова
23. Николай Леонидов Суботинов
24. Любослава Антонова Новакова
25. Димитър Иванов Стефанов
26. Митко Георгиев Георгиев
27. Габриела Ростиславова Негенцова
28. Борислав Стоянов Борисов

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Христо Христов Дунчев
2. Иван Иванов Георгиев
3. Райна Веселинова Милева
4. Боян Дафинов Владовски
5. Йоана Николаева Николова
6. Владимир Христов Пагелски

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Радослав Пламенов Стойчев
2. Жельо Николов Желев
3. Велин Ясенов Юруков
4. Александра Стефанова Минчева

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Валери Василев Венков
2. Станимир Делчев Минков
3. Даниел Кирилов Божилов
4. Светла Михайлова Милушева
5. Ваня Стефанова Колева
6. Мартин Ангелов Горанов

28 КП ГЕРБ-СДС

1. Бойко Методиев Борисов
2. Даниел Павлов Митов
3. Анна Василева Александрова
4. Лъчезар Богомилов Иванов
5. Христо Георгиев Гаджев
6. Красимир Георгиев Ципов
7. Евгени Генчев Будинов
8. Анелия Живкова Георгиева
9. Светослав Величков Тодоров
10. Станимир Стоянов Попов
11. Илиян Кирилов Дуков
12. Атанас Петров Мишев
13. Людмил Димитров Асенов
14. Николай Петров Павлов
15. Пламен Любенов Юруков
16. Николай Асенов Димитров
17. Мариян Огнянов Кирянов
18. Цвета Ангелова Точева
19. Костадин Грозев Костадинов
20. Мериан Руменова Конярска
21. Стефан Антонов Арсов
22. Антоанета Славчева Христова
23. Радост Андреева Маринкова
24. Цвете Василева Лазарова
25. Соня Кръстанова Костадинова
26. Лава Трифонова Коцева
27. Диана Михова Фотева
28. Теодор Данчов Дончев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Филип Маринов Станев
2. Пламен Иванов Данаилов
3. Пламен Николаев Николов
4. Иван Василев Хиновски
5. Росен Кирилов Димов
6. Нерихан Рамзи Ибрям
7. Ружа Андреева Райчева
8. Теодора Кирилова Йончева
9. Теодора Маргаритова Пенева
10. Борислав Климентов Пешев
11. Веселин Иванов Иванов
12. Петър Христов Димитров
13. Йордан Минчев Гинев
14. Петя Алексеева Ковачева
15. Владислав Валентинов Енев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Димитър Славчев Савов
2. Георги Симеонов Симеонов
3. Константин Георгиев Георгиев
4. Димитър Цанков Димитров
5. Йорданка Иванова Комарницка-Главева

26 МИР - София - област

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Юлиан Кръстев Ангелов
2. Богомил Емилов Бранков
3. Николай Андреев Борисов
4. Цветелина Ангелова Джелепова
5. Стоян Динчев Павлов
6. Румяна Георгиева Борисова
7. Георги Стефанов Георгиев
8. Веселина Иванова Станимирова
9. Ивелина Тодорова Дамянова
10. Борил Валентинов Караканов
11. Адриана Адриянова Михайлова
12. Ангелина Благоева Цочева
13. Стоян Димов Пенев
14. Искрен Петров Пецов
15. Димитър Борисов Антов

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Марсел Божидаров Методиев
2. Тодорка Милетиева Кръстева
3. Васил Николов Симитчийски
4. Ралица Христова Ценова
5. Цветан Иванков Величков
6. Иванчо Тодоров Начев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Камен Захариев Тасков
2. Павел Йорданов Иванов
3. Ивайло Светославов Стратиев
4. Николай Христов Йорданов
5. Николай Момчилов Георгиев
6. Димитър Йорданов Слатински
7. Константин Петров Ахчийски
8. Яна Емануилова Динева
9. Любослав Димитров Пенов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Иван Ивайлов Ченчев
2. Игнат Гюров Гюров
3. Иван Василев Иванов
4. Александър Венциславов Манолов
5. Стоянка Иванова Балова
6. Николай Тодоров Кокалов
7. Борис Иванов Калоянов
8. Емил Христов Даскалов
9. Паолина Николаева Цанова
10. Александър Василев Петров
11. Мартин Атанасов Тошков
12. Ангел Стоянов Бончев
13. Йордан Христов Коленцов
14. Илка Симеонова Христова
15. Милко Страхилов Петков
16. Мартин Димитров Пандезов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Александър Димитров Арангелов
2. Веско Иванов Паунов
3. Соня Стефанова Гарчева
4. Георги Димитров Прасков
5. Биляна Петрова Давидкова
6. Десислава Данаилова Тодоровска
7.Стойчо Георгиев Анчин
8.Петър Костадинов Петров

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Спася Стоянова Стефанова
2. Тони Димитров Любенов
3. Радослав Георгиев Михайлов
4. Ерика Симеонова Симеонова
5. Валери Иванов Петров
6. Боян Луканов Иванов
7. Марио Милков Маринов
8. Лъчезар Димитров Христов
9. Парашкева Стоянова Доротеева
10. Поля Владова Статкова
11. Ренета Пламенова Стефанова
12. Светослав Иванов Свиленов
13. Цветослав Томов Димитров
14. Кирил Иванов Божиков
15. Николай Наков Наков

7 ПП „АТАКА“

1. Кристиян Роберт Димитров
2. Антоанета Георгиева Попова
3. Маргарита Николова Цанова
4. Иван Георгиев Луджов
5. Валентина Боянова Велина

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Ивайло Христов Йонков
2. Яница Георгиева Иванова
3. Мартин Руменов Павлов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Руслан Великов Коларов
2. Цветан Иванов Енчев
3. Александър Христов Методиев
4. Борис Николаев Аргиров
5. Рамона Ангелова Радкова
6. Веселина Иванова Василева
7. Любомир Огнянов Апостолов
8. Йордан Василев Сугарев
9. Ваня Христова Мартинова
10. Анелия Недялкова Велева
11. Димитър Иванов Григоров
12. Халит Осман Сарач
13. Росица Дейстанова Стефанова
14. Яко Бобев Банчев
15. Сандо Стефанов Захариев

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Мария Стоименова Цачева
2. Лало Георгиев Кирилов
3. Станка Николова Дечева
4. Симеон Василев Ангелов
5. Иван Велков Болчев

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Александър Димитров Симидчиев
2. Надежда Георгиева Йорданова
3. Недялко Симеонов Пешев
4. Николай Янков Сиджимов
5. Андрей Александров Андреев
6. Цветелина Вельова Вельова
7. Велислав Димитров Йотов
8. Марио Емил Димитров
9. Радослав Борисов Костадинов
10. Йонко Димитров Димитров
11. Елена Саньова Чумпова

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Радко Любенов Ханджиев
2. Константин Димитров Костов
3. Емил Димитров Миланов
4. Емил Венков Николов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Ивайло Дражев Атанасов
2. Димитрия Атанасова Митренова
3. Александър Стефанов Ненков
4. Николай Петров Минков
5. Петър Цанов Батев
6. Петя Ивайлова Стоянова
7. Сергей Петров Иванов
8. Емил Ангелов Димитров
9. Диана Емилова Илиева

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Георги Венелинов Георгиев
2. Веселин Светославов Джамбов
3. Руслан Любомиров Кенаров
4. Кирил Красимиров Синевирски
5. Бончо Маринов Бончев
6. Влади Стойнев Владимиров
7. Петър Красимиров Найденов
8. Димитър Костадинов Костадинов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Варто Керопе Велкова
2. Георги Василев Георгиев

16 ПП „МИР“

1. Пламен Богомилов Стоянов
2. Йонко Цветолюбов Ненчев
3. Росен Любенов Манолов
4. Цветан Стаменов Македонски
5. Александър Пламенов Лазаров
6. Александър Коцев Колев
7. Елена Николаева Василева
8. Ирена Иванова Лазарова
9. Цветанка Велчева Илиева
10. Боян Димитров Крумов

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Борянка Николаева Миланова
2. Тодор Мирославов Гаврилов
3. Ваньо Евлогиев Миланов
4. Катя Янчева Георгиева

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Данаил Валериев Георгиев
2. Райко Василев Масларски
3. Трифон Стефанов Трифонов
4. Мариета Стойнова Цветанова
5. Павлин Иванов Найденов
6. Надежда Минчева Чорбанова
7. Христина Кирилова Христова
8. Лъчезар Георгиев Заркин
9. Борислав Емилов Ботев
10. Мирела Димитрова Колева
11. Милчо Димитров Владимиров
12. Ангел Георгиев Тошев
13. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
14. Благовест Георгиев Георгиев
15. Боряна Стефанова Петкова
16. Пламен Маринов Ралчев

19 ПП „Глас Народен“

1. Андриан Пламенов Хаджидосев

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Бойко Александров Младенов
2. Зорница Панчова Илиева
3. Дончо Петков Недев
4. Кирил Чавдаров Петров

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Чавдар Любомиров Маринов
2. Мартин Йорданов Асенов
3. Владимир Георгиев Владимиров
4. Миле Ангелов Милев
5. Димитринка Станкова Николова
6. Любомир Методиев Любомиров
7. Александра Василева Таскова
8. Георги Стефанов Чобанов
9. Венцислав Росенов Николов
10. Благовест Йорданов Бичаков
11. Камен Бориславов Герасимов
12. Нелка Григорова Маркова
13. Лили Пламенова Спасова
14. Иван Венциславов Йорданов
15. Иван Димитров Димитров
16. Митко Тодоров Тодоров

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Кирил Димитров Петров
2. Генади Светославов Ангелов
3. Михаил Добромиров Стоичков
4. Силвия Светославова Христова

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Петър Иванов Василев
2. Анатолий Василев Иванов
3. Иван Тодоров Иванов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Цветелина Стоянова Лучкова
2. Йордан Александров Йорданов
3. Ангел Костадинов Ангелов
4. Венцислав Петров Димитров
5. Стойчо Сотиров Гълъбов
6. Александър Тодоров Христов
7. Димитринка Иванова Савовска
8. Еленка Петрова Каранешева
9. Володя Ангелов Георгиев
10. Георги Станилов Хаджийски
11. Силвия Борисова Стоичкова-Коленцова
12. Крум Иванов Божков
13. Габриела Ростиславова Негенцова
14. Антон Емилов Димов
15. Стефан Харалампиев Яръмов
16. Светослав Христов Трифонов

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Алеко Константинов Кюркчиев
2. Васко Райчинов Йотов
3. Асен Николов Караманчев
4. Петър Димитров Илчов
5. Ивелина Васкова Йотова
6. Върбан Маринов Вутов
7. Димитър Стоянов Вълков
8. Мариян Васков Йотов
9. Евгени Иванов Ганчовски
10. Калоян Борисов Йолов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Калин Димитров Крулев
2. Харалампи Харалампиев Аничкин

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Валери Василев Венков
2. Иванка Петров Димитрова
3. Деница Стоянова Найденова
4. Виктор Стефанов Вътев
5. Цветелина Божидарова Чулева

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Младен Найденов Маринов
2. Николина Панайотова Ангелкова
3. Васил Цветков Цветков
4. Марин Василев Маринов
5. Валентин Мирчов Милушев
6. Иван Георгиев Янкулов
7. Красимир Душков Дебеляшки
8. Дамян Русинов Маринов
9. Светлана Маринова Трендафилова
10. Юлиян Атанасов Леков
11. Марио Антониев Спасов
12. Анна Петрова Нейкова – Райкова
13. Цветан Емилов Сичанов
14. Богомил Методиев Богомилов
15. Александър Димитров Боев
16. Николай Тодоров Николов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Виктория Димитрова Василева
2. Георги Станчев Георгиев
3. Никола Христов Кръстев
4. Паунита Михайлова Петрова
5. Венцислав Михайлов Асенов
6. Цветанка Игнатова Войнова
7. Румен Владимиров Лафчийски
8. Цветослава Георгиева Петкова
9.Иван Димитров Иванов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Красимир Манолов Стоянов
2. Красимир Борисов Янев
3. Йордан Красимиров Гаврилов
4. Кирил Валериев Спасов

27 МИР - Стара Загора

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1.Александър Маиров Сиди
2.Антон Димов Андонов
3.Боян Стефанов Чуков
4.Красимир Симеонов Червилов
5.Чавдар Костадинов Ангелов
6.Евден Тодоров Николов
7.Атанас Николов Боев
8.Павел Иванов Петров
9.Мария Ангелова Нанева
10.Георги Янев Стойков
11.Константин Жеков Балабанов
12.Никола Любомиров Пировски
13.Антон Стойчев Тонев
14.Иван Генков Илиев
15.Веселин Тончев Вълев
16.Николай Георгиев Киров
17.Ангел Найденов Ангелов
18.Владимир Борисов Йорданов
19.Константин Илчев Делчев
20.Тошко Томов Башкехайов
21.Стоян Георгиев Тодоров
22.Николай Величков Марков

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Делчо Йовков Динев
2. Томчо Ташев Колев
3. Валентин Христов Първанов
4. Йордан Петров Йорданов
5. Теменужка Иванова Тачева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ-НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Мариела Георгиева Топалска
2.Марина Данаилова Алексиева
3.Ивайло Симеонов Симеонов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Георги Янчев Гьоков
2. Драгомир Велков Стойнев
3. Пламен Станимиров Караджов
4. Йордан Стоянов Димов
5. Неделчо Кръстев Маринов
6. Сашко Иванов Лозанов
7. Иван Стоянов Върляков
8. Даниела Ангелова Лекина
9. Иван Христов Колев
10. Георги Динев Господинов
11. Васил Стефанов Самарски
12. Николай Марков Василев
13. Иван Кръстев Кръстев
14. Асен Тодоров Тодоров
15. Радослав Георгиев Георгиев
16. Донка Димова Симеонова
17. Владимир Любомиров Грамовски
18. Диан Иванов Господинов
19. Георги Ангелов Василев
20. Николай Танев Тенев
21. Моника Божидарова Динева
22. Момчил Донев Ненов
5. Партия „Възраждане“:
1. Искра Михайлова Михайлова
2. Димитър Пламенов Пашев
3. Ива Серьожева Ангелкова
4. Калин Николаев Калинов
5. Тодор Руменов Делчев
6. Симеон Тодоров Шопов
7. Галин Господинов Динев
8. Михаил Борисов Атанасов
9. Анелия Стефанова Димова
10. Стилян Христов Христов
11. Веселина Симанова Симанова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1.Емил Светославов Стоименов
2.Камелия Димчева Стаматова-Йовчева
3.Милен Бориславов Иванов
4.Панайот Динев Донев
5.Живко Иванов Желязков
6.Иван Желев Михайлов
7.Борислав Симеонов Маринов
8.Гинчо Петров Гинчев
9.Гинка Димитрова Колева
10.Владислав Иванов Иванов

7 ПП „АТАКА“

1.Михаил Петров Михайлов
2. Мартин Динков Ранчев
3. Соня Борисова Митева
4. Галин Динков Добрев
5. Мария Георгиева Янева
6. Иванка Колева Петкова
7. Златина Стефанова Иванова
8. Марияна Георгиева Йорданова
9. Мария Иванова Пехливанска
10. Георги Димитров Георгиев
11. Стефан Делчев Вичев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Наталия Василева Кръстева-Димитрова
2. Юлия Тенева Кючукова
3. Боян Димитров Славов
4. Иво Пенчев Георгиев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1.Халил Реджепов Летифов
2.Тунджай Рамадан Йoзтюрк
3.Шендоан Ремзи Халит
4.Николай Тонев Колев
5.Юлия Емилова Кехайова
6.Орхан Кемалов Асанов
7.Дженал Ниази Топалова
8.Юзеир Али Кенан
9.Мехмед Неджми Зейнел
10.Васил Тодоров Василев
11.Кенан Шакир Саид
12.Доника Бончева Бойчева
13.Суат Мехмед Мурат
14.Иван Енев Костадинов
15.Зейнел Фаик Селяйдин
16.Метин Ялзер Качан
17.Валентин Валентинов Георгиев
18.Хълмие Смаил Смаил
19.Сунай Селимов Селимов
20.Ахмед Абдула Мехмед
21.Ридван Байрям Иляз
22.Месут Илхан Юркюш

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Александър Вачев Петров
2. Иво Хубенов Тонев
3. Нели Петрова Николова
4. Ангелина Иванова Петрова
5. Никола Емилов Николов
6. Христо Янчев Апостолов
7. Нина Пенчева Иванова
8. Марин Цанев Вълков
9. Диана Колева Ганчева
10. Мирослав Димов Крумов
11. Тихомир Митев Трифонов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Атанас Владиславов Славов
2. Румен Стефанов Димитров
3. Станимир Денчев Трошев
4. Иван Георгиев Лапчев
5. Магдалена Владимирова Овчарова
6. Надя Милчева Недялкова- Колева
7. Константин Веселинов Драгов
8. Петър Иванов Петров
9. Васил Велков Герлимов
10. Ива Светлозарова Радева
11. Методи Йорданов Маринов
12. Николай Стефанов Петков
13. Нейчо Колев Нейчев
14. Георги Колев Георгиев
15. Таня Койчева Андреева
16. Владимир Александров Даскалов
17. Боряна Васкова Пейчева
18.Александър Евгениев Сандев
19.Васил Иванов Божев
20. Димитър Здравков Чорбаджиев

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Атанас Ралчев Панчев
2. Юрий Митков Борисов
3. Иван Нанев Аяров
4. Ставри Сотиров Сотиров
5. Пламен Енчев Енев
6. Корнелия Илиева Владева
7. Преслав Димитров Станчев
8. Костадин Борисов Попов
9. Иван Петков Станчев
10. Валентин Енчев Енев

13 КП „Движение ЗАЕДНО за промяна“

1.Иван Костадинов Станков
2.Йордан Маринов Йорданов
3.Георги Минков Минков
4.Михаил Георгиев Михайлов
5.Иван Иванов Кирков
6.Стефан Георгиев Матев
7.Борис Георгиев Димитров
8.Антон Дечев Каракоев
9.Минко Георгиев Минков
10.Донка Йорданова Михайлова
11.Георги Михайлов Георгиев
12.Ивайло Нанков Калпачев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Тихомир Николаев Манев
2. Димитър Иванов Илчев
3. Иван Михайлов Михайлов
4. Марияна Христова Тодорова-Каменова
5. Татяна Божидарова Димитрова
6. Милен Валериев Мачков
7. Христо Владимиров Хлебаров
8. Максим Ивов Змеев
9. Донка Костадинова Костадинова
10. Васил Йосифов Христов
11. Станчо Яков Станчев
12. Татяна Манева Недялкова

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Ясен Юриев Стоянов

16 ПП „МИР“

1.Владислав Василев Милев
2.Евгений Стефанов Попов
3.Румен Стефанов Минев
4.Мико Рафаел Леви
5.Драгомир Димитров Дечев

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1.Стоян Иванов Тодоров

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Мая Божидарова Манолова-Найденова
2. Светослав Бончев Колев
3. Славяна Добрева Орачева – Янкова
4. Явор Райчев Гънчев
5. Стивън Тихомиров Данев
6. Станислав Колев Данев
7. Станислава Стойкова Стойкова
8. Николай Ангелов Николов
9. Анна Петкова Делчева
10. Божидар Христов Станчев
11. Стоян Колев Трифонов
12. Диана Живкова Колева
13. Сребрин Стоянов Събев
14. Ваня Добринова Петкова
15. Красимир Веселинов Костадинов
16. Кристияна Иванова Ботева
17. Трифон Мариев Георгиев
18. Венцислав Цветанов Благоев
19. Деница Божидарова Божилова
20. Маргарита Горанова Бояджиева
21. Пламен Тончев Савов
22. Илия Цанев Желев

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1.Добромир Славейков Йорданов

20. ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Бойко Александров Младенов
2. Анна Веселинова Пенкова

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1.Петя Иванова Станева
2.Драгомир Тянков Радев
3.Живко Генчев Чoбанов
4.Юлиян Маринов Ненчев
5.Христо Димов Желев
6.Тодор Иванов Тодоров
7.Бахар Бахри Нури
8.Диньо Иванов Костов
9.Иван Димитров Димчев
10.Ивайло Петров Цветковски
11.Петя Русева Тенева
12.Смилен Филипов Смилов
13.Милен Димов Желев
14.Веселина Галинова Събева
15.Данаила Стефанова Димитрова
16.Тодор Христов Павлов
17.Красимир Митков Иванов
18.Румен Борисов Николов
19.Борислав Иванов Мъдров
20.Йонко Пенчев Иванов
21.Стойчо Пейчев Колев
22.Доротея Росенова Русева

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Чавдар Георгиев Тончев
2. Ваня Савова Георгиева

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Николай Георгиев Лазаров
2. Силвия Върбанова Караилиева

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Кръстина Николова Таскова
2. Недко Пламенов Кузманов
3. Петко Димитров Михайлов
4. Петър Стоянов Попов
5. Димитър Тошев Тошев
6. Петър Петров Жеков
7. Диян Петров Калайджиев
8. Ива Росанова Михайлова
9. Енчо Валентинов Енчев
10. Теодор Милков Тодоров
11. Дончо Милков Пашкулев
12. Стефка Христова Няголова
13. Красимир Бойчев Койчев
14. Теодора Райчева Лечева
15. Кремена Недева Йовчева
16. Георги Иванов Иванов
17. Мария Йорданова Митева
18. Маринка Ангелова Събева
19. Теодора Стоянова Георгиева
20. Иванка Иванова Стоянова
21. Мария Красимирова Вълчева
22. Боян Йорданов Кулев

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1.Радостина Калчева Калайджиева
2.Любомир Димитров Кьосев
3.Ивелина Васкова Йотова
4.Асен Найденов Саладинов
5.Минчо Иванов Ковачев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Камелия Генева Димитрова
2. Донка Иванова Иванова

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Виктор Стефанов Вътев

28 КП ГЕРБ-СДС

1. Красимир Георгиев Вълчев
2. Маноил Минчев Манев
3. Илиана Петкова Жекова
4. Лъчезар Димитров Борисов
5. Радостин Радославов Танев
6. Тодор Петков Иванов
7. Мартин Паскалев Паскалев
8. Динко Танев Михайлов
9. Живко Бончев Желев
10. Роман Алексеев Желев
11. Бояна Тихомирова Танева
12. Никола Илиев Николов
13. Петко Христов Минчев
14. Мария Павлова Гинева
15. Милен Динков Димитров
16. Петя Кръстева Чакърова
17. Анелия Асенова Асенова
18. Димо Колев Димитров
19. Катерина Иванова Йотова
20. Димитър Маринов Стаматов
21. Александър Красимиров Кьосев
22. Тодор Димитров Тодоров

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Станислав Тодоров Трифонов
2. Тихомир Гочев Тенев
3. Живка Михалева Железова
4. Иван Стойнов Кючуков
5. Билян Боримиров Кършовски
6. Иван Димов Иванов
7. Йордан Минчев Гинев
8. Владимир Юриев Радков
9. Тодор Иванов Иванов
10. Банко Венелинов Банов
11. Даниел Златков Богоев
12. Димитринка Костова Пенчева
13. Руси Танев Желев
14. Звезделина Динкова Стефанова
15. Красимир Живков Николов
16. Антон Митков Загорчев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Християн Димитров Савов
2. Владимир Антонов Вълчанов
3. Ясен Светлозаров Николов
4. Райна Николаева Нейкова

28 МИР - Търговище

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1.Анита Мариянова Станчева
2.Антоанета Георгиева Стоянова
3.Димитър Борисов Петров
4.Александър Ангелов Стойнев
5.Юлиян Денев Йорданов
6.Светлана Маринова Янкова
7.Ивайло Тихомиров Димитров
8.Евгени Петков Коев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1.Красимир Димитров Русев
2.Александър Кирилов Александров
3.Иванка Дечева Неделчева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Веселинка Хараламбиева Гигова
2.Велислава Михайлова Михайлова
3.Димитър Маринов Димитров

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1.Кольо Йорданов Милев
2.Светослав Иванов Стефанов
3.Николай Цонев Черкезов
4.Тодор Атанасов Хаджийски
5.Илия Светлозаров Илиев
6.Павлинка Иванова Тасева
7.Десислава Евгениева Петрова
8.Дарина Евгениева Георгиева

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1.Димитър Иванов Василев
2.Милчо Василев Милчев
3.Кръстю Кирилов Кръстев
4.Йордан Митков Станчев
5.Румен Георгиев Велинов
6.Димитър Пенев Димитров
7.Георги Георгиев Георгиев

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1.Жельо Станиславов Папазов
2.Ивайло Павлов Първанов
3.Венцислав Маринов Илиев
4.Йордан Иванов Костов
5.Цветина Кирилова Иванова
6.Асен Асенов Чатов
7.Милен Николаев Манев
8.Светослав Савчев Иванов

7 ПП „АТАКА“

2.Сашо Георгиев Йорданов
3.Красимир Петков Пейков

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1.Борислав Христов Борисов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1.Джейхан Хасанов Ибрямов
2.Имрен Исметова Мехмедова
3.Сунай Кемалов Хасанов
4.Теодора Владимирова Маринова
5.Мирджан Салимова Алиева
6.Мариян Венциславов Бодев
7.Владислава Пламенова Петрова
8.Юнал Бехчетов Османов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1.Емил Митков Басаров
2.Ростислав Маринов Маринов
3.Денис Джевджет Джафер

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1.Илина Симеонова Мутафчиева
2.Ивайло Йорданов Стоянов
3.Христо Колев Христов
4.Петя Иванова Златева
5.Елена Димитрова Дамянова
6.Иво Румянов Йорданов
7.Милен Благоев Стоянов
8.Петър Красимиров Маринов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1.Валентин Груев Григоров
2.Красимир Геров Желев
3.Румен Върбанов Рашков
4.Юрий Николов Косев

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1.Трендафил Атанасов Митев
2.Емил Викторов Джамджиев
3.Симеон Василев Симеонов
4.Никола Петков Тодоров
5.Мария Василева Костадинова

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1.Мануел Николаев Манев
2.Евгени Пенчев Иванов
3.Галина Стефанова Мирчева
4.Маринка Великова Димова
5.Ивайло Йорданов Иванов

15 ПП „НАЦИЯ“

1.Ангел Маринов Заимов

16 ПП „МИР“

1.Славчо Симеонов Славчев
2.Иван Стефанов Иванов
3.Марин Мирчев Благоев
4.Емил Фиданчев Стоичков

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1.Борянка Николова Миленова
2.Ирина Петкова Алексова

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1.Николай Милчев Златков
2.Борислав Георгиев Маринов
3.Деан Маринов Русев
4.Станислав Йосифов Димитров
5.Мирела Емилева Тодорова
6.Юлияна Георгиева Илиева
7.Ивелина Стоянова Димитрова
8.Светлозар Стоянов Златев

19 ПП „Глас Народен“

1.Мадлен Веселинова Николова
2.Дарин Юлков Йорданов
3.Десислава Иванова Иванова

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1.Нели Красимирова Николова
2.Трифон Ангелов Хвърчилков

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1.Иван Ангелов Цонев
2.Светослав Пламенов Петров
3.Христо Любенов Стойчев
4.Ферад Ферадов Османов
5.Иво Христов Йорданов
6.Бедри Ризванов Юсменов
7.Кремена Стефанова Минчева
8.Веселин Викторов Величков

22 ПП „ПРАВОТО“

1.Борислав Димитров Луканов

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1.Стоян Славейков Грозданов
2.Любомир Любенов Каменов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1.Симеон Георгиев Найденов
2.Грета Йорданова Минчева
3.Анелия Димитрова Борисовa
7.Христо Иванов Радев
8.Калоян Михайлов Михов
9.Любомир Стефанов Павлов
10.Наталия Велева Тодорова
11.Даниела Николова Кушкова

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1.Христо Николов Дунчев
2.Селвис Севгин Ибрахим

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1.Поля Петрова Иванова
2.Константин Неделков Георгиев
3.Виктор Методиев Манчев
4.Димитър Панайотов Енчев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Димитър Милчев Димитров

28 КП ГЕРБ – СДС

1.Теменужка Петрова Петкова
2.Гергана Руменова Цонева
3.Митко Стайков Стайков
4.Д-р Явор Димитров Александров
5.Димитър Кънев Димитров
6.Анета Иванова Куманова
7.Седат Фехимов Мехмедов
8.Анелия Станчева Цонева

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1.Радослав Николов Бойчев
2.Стефан Иванов Бъчваров
3.Деян Михайлов Димитров
4.Диян Руменов Рафаилов
5.Надежда Йорданова Халачева
6.Радостина Димитрова Николова
7.Сема Данаилова Александрова
8.Станислав Петков Петров

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Никола Димитров Додов

29 МИР - Хасково

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1.Александър Николаев Сабанов
2.Силвия Иванова Стаматова-Маркова
3.Антон Кирилов Иванов
4.Недялка Тошкова Иванова
5.Антония Живкова Радева
6.Живко Георгиев Проданов
7.Митко Лозаров Батчев
8.Васил Стефанов Русев
9.Петър Тенчев Василев
10.Ростислава Захариева Жекова
11.Евгения Георгиева Калканджиева- Манова

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1.Велин Стефанов Кръстев
2.Михаил Иванов Михайлов
3.Анита Русева Шнеевайс
4.Ангел Илиев Маринов
5.Стайко Георгиев Стаев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Галин Недялков Петров
2.Никола Благовестов Коджаниколов
3. Живка Стойчева Стойчева

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1.Велизар Пенков Енчев
2.Михаил Христов Лисков
3.Виолета Русева Желева
4.Смиляна Николова Нитова-Кръстева
5. Десислава Николаева Костова
6. Никола Ангелов Георгиев
7. Диляна Господинова Комитова
8. Димо Костов Стратиев
9. Атанас Димитров Атанасов
10. Емил Веселинов Димитров
11. Богдан Мирославов Кирилов
12.Иван Петков Педев
13. Иван Пенков Ганев
14.Божидар Петков Драганов
15.Стефка Михайлова Здравкова
16.Ленко Николов Петканин

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1.Николай Делчев Георгиев
2.Георги Николаев Георгиев
3. Даниел Христов Леков
4. Венета Колева Стоянова
5.Росица Тянчева Христозова
6. Пепа Иванова Василева
7. Ивайло Георгиев Чорбов
8. Стефан Тенчев Захариев
9. Даниел Иванов Иванов
10. Марин Георгиев Филипов
11. Лилия Росенова Тодорова
12. Иво Динев Иванов
13. Златко Георгиев Кралев
14. Тодор Димитров Тодоров
15.Венко Димитров Колев
16. Тихомир Иванов Трендафилов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

3.Тянко Петров Аракчиев
2.Александър Тодоров Милушев

7 ПП „АТАКА“

1.Павел Димитров Шопов
2.Ангел Николов Божинов
3.Цвета Тодорова Георгиева
4.Иван Кирчев Грозев

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Живко Ташев Димитров
2. Марин Василев Калинков
3. Живко Ванчев Лозев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1.Сезгин Юсеин Мехмед
2.Мюмюн Сали Мюмюн
3.Мехмед Лятиф Шакир
4.Серкант Сейхан Сейдамед
5.Йозджан Расим Мехмед
6.Ахмед Юксел Ахмед
7.Сание Рамадан Кязим
8.Мухлис Фариз Сербест
9.Севджан Керим Иляз
10.Гюнер Фариз Сербест
11.Иса Салихов Делиимамов
12.Емине Адем Юнуз
13.Росен Йосифов Атанасов
14.Мария Демирева Радева
15.Бахар Реджеб Хасан
16.Сейхан Садък Мюмюнали

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1.Даниел Костадинов Костадинов
2.Натали Христова Петрова
3.Лилия Димова Иванова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Катя Максимова Панева
2. Тодор Димитров Топалов
3. Димитър Константинов Иванов
4. Станимир Димитров Стоянов
5. Драгомир Славчев Андонов
6. Тодор Христов Ташев
7. Стефан Георгиев Аврамов
8. Симон Френгюл Зенопян
9. Георги Апостолов Апостолов
11. Асен Митев Самуилов
12. Деян Янков Янев
13. Антони Стефанов Пашов
14. Красимир Тончев Делчев
15.Васил Митков Василев
16.Филип Димитров Симеонов
17. Свилен Владимиров Овчаров

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1.Румен Лозев Митев
2.Желю Добромиров Желев
3.Веселин Митков Димитров
4.Мария Вълчева Чобанова
5.Милко Грозев Михайлов
6.Даниела Райчева Караиванова
7.Добромир Киров Мазгалов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1.Димитър Александров Митев
2.Йордан Маринов Йорданов
3.Георги Минков Чакъров
4.Митко Паскалев Пунев
5.Димитър Митев Митев
6. Александър Стоянов Бахчеванов
7.Димитър Иванов Иванов
8.Рачо Димитров Енев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1.Румен Боянов Райчев
2.Моника Димова Димова
3.Емил Васков Иробалиев
4.Невена Боянова Гинева
5.Арсени Ясенов Кабадалиев
6.Христо Тенчев Тенчев
7.Красимир Данчев Койчев
8.Антон Димов Киряков
9.Петко Милков Пеневски
10.Иван Вълчанов Иванов

15 ПП „НАЦИЯ“

1.Ива Георгиева Митрева

16 ПП „МИР“

1.Радостин Симеонов Долчинков
2.Александър Коцев Колев
3.Венцислава Руменова Михайлова
4.Георги Милчев Георгиев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1.Йордан Димитров Димитров
2.Ваня Василева Тодорова
3.Стоян Иванов Тодоров

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1.Минко Велчев Ангелов
2.Николай Иванов Колев
3.Меглена Хари Гунчева
4. Божидар Стамов Иванов
5. Таня Владкова Чалъкова
6. Мария Лукова Цанева
7. Тодор Вълков Тодоров
8. Валентина Тодорова Катранджиева
9. Юри Александров Минков
10. Иван Енев Божев
11. Атанас Веселинов Илиев
12. Мария Недялкова Панева
13. Петър Атанасов Чавдаров
14. Рамадан Рамис Рамадан
15. Иван Петков Христов
16. Мирослав Росенов Минев

19 ПП „Глас Народен“

1.Веселин Дочев Белевски
2.Божидар Иванов Колев
3.Светлозара Господинова Димитрова
4.Пламен Лозков Пеев

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1.Христо Георгиев Куфов
2.Борислав Христов Филипов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1.Радостина Стефанова Циркова
2.Димитър Янев Димитров
3.Славейко Георгиев Иванов
4.Десислав Стефанов Николов
5.Юлияна Христова Милева
6.Петър Колев Ташев
7.Георги Иванов Христов
8.Златко Евгениев Мутафчиев
9.Ренета Панайотова Николова
10.Ангел Петров Стоянов
11.Янко Генов Чолаков
12.Тенчо Иванов Иванов
13.Деян Добромиров Профиров
14.Танчо Димов Димов
15.Николай Митков Куманов
16.Веселин Христов Василев

22 ПП „ПРАВОТО“

1.Кера Станкова Тодорова
2.Борислав Димитров Луканов

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1.Иванчо Вътов Йотов
2.Радослав Живков Радев

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Златко Лозев Костов
2. Христиан Радев Митев
3. Кольо Петков Парамов
4. Татяна Тодева Танева
5. Антон Александров Попов
6. Николай Латунов Консулов
7. Таня Стоянова Недялкова
8.
9.Анка Тихомирова Параскова
10. Стоян Атанасов Стоянов
11. Мирослав Недялков Митков
12. Златина Антонова Ванчева
13. Красимир Ангелов Тодоров
14. Димитър Тодоров Янев
15. Кристина Христова Любенова
16. Недко Пламенов Кузманов

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1.Добрин Росенов Башайков
2.Теодора Валентинова Симова
3.Тодор Георгиев Костадинов
4.Петър Димитров Илчов
5. Бахчет Лютви Билял
6.Аладин Живадинов Ушев

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1.Валентин Давидков Соколов

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Анюта Лозкова Лозева
2.Ерхан Сами Мустафа
3.Айтен Бейсим Осман
4.Дияна Йорданова Колева

28 КП ГЕРБ – СДС

1.Делян Александров Добрев
2.Д-р Георги Тенев Станков
3.Гергана Стефанова Кръстева
4.Евгения Даниелова Ангелова
5.Сашо Тодоров Савов
6.Стефан Димитров Димитров
7.Делян Димчев Делчев
8.Митко Костадинов Полихронов
9.Д-р Димитър Ангелов Ермов
10.Д-р Стефка Здравкова Стефанова
11.Борис Христов Борисов
12.Д-р Нанко Атанасов Нанев
13.Гергана Илиева Петрова
14.Снежана Недялкова Михайлова
15.Борислава Генчева Костова
16.Теодоринка Илиева Иванова

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Филип Маринов Станев
2. Силви Кирилов Петров
3. Александър Викторов Рашев
4. Данаил Антонов Вълков
5. Петко Ангелов Кущирев
6. Тончо Александров Тончев
7. Танер Кадир Тюркюглу
8. Тони Даниелов Петров

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Любомир Страхилов Козов
2.Теню Тодоров Делчев

30 МИР - Шумен

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Деан Стоянов Станчев
2. Стефан Маринов Минков
3. Явор Цеков Якимов
4. Иван Спасов Калайджийски
5. Нина Александрова Цветанова
6. Росица Вескова Стоянова
7. Христо Георгиев Драгозов
8. Емил Янков Енчев
9. Петранка Костова Хараланова
10. Венцислав Стефанов Симеонов
11. Ернестина Чавдарова Шинова

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Анатоли Илиев Дочев
2. Тодор Ангелов Вангелов
3. Славка Тодорова Атанасова
4. Теодора Андонова Донева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Елена Кирилова Ваташка
2. Камен Захариев Тасков
3. Вельо Найденов Иванов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Иван Валентинов Иванов
2. Веселин Владимиров Пенчев
3. Красимира Дамянова Бунова
4. Александър Горчев Александров
5. Лили Василева Петрова
6. Георги Филипов Фучик
7. Димитър Славчев Ковчазов
8. Евгения Евгениева Леополдова
9. Велчо Страхилов Василев
10. Даниела Илиева Пенчева
11. Мартин Тодоров Тодоров
12. Ивелин Христов Йорданов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Николай Кръстев Костадинов
2. Веселин Миленов Вешев
3. Ралица Димитрова Димитрова
4. Цветелина Стоянова Цонева
5. Мария Господинова Димитрова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Пламен Христов Петков
2. Валентин Велиславов Велев
3. Сара Гарабед Кърбашян
4. Красен Илчев Пейчев
5. Яница Ивайлова Янкова
6. Христо Николаев Йорданов

7 ПП „АТАКА“

1. Петя Христова Кузева
2. Николай Георгиев Караколев
3. Алена Първанова Соколчева

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1. Борислав Христов Борисов
2. Екатерина Живкова Тодорова
3. Живко Йорданов Тодоров

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Айсел Исмаил Руфад
3. Хамид Бари Хамид
4. Нехрибан Османова Ахмедова
5. Кадир Назиф Хасан
6. Нида Намъков Ахмедов
7. Седат Ахмед Кадир
8. Христо Христов Кюркчиев
9. Мустафа Урал Мустафа
10. Юсеин Шакир Юсеин
11. Севдисен Ахмед Неджиб
12. Дениз Айнур Джелял

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Паскал Детелинов Гонов
2. Николай Минчев Костов
3. Иван Атанасов Атанасов
4. Даниел Илков Янчев

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Владислав Панчев Панев
2. Надежда Друмева Бобчева
3. Анета Цветанова Георгиева
4. Пламен Кръстев Петров
5. Димитър Янев Милчев
6. Кръстю Иванов Баев
7. Костадин Стефанов Деянов
8. Васил Гочев Тодоров

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Владимир Александров Чучуев
2. Галина Вескова Николова
3. Стефан Василев Урумов
4. Петър Иванов Синджирлиев
5. Радослав Златев Боев
6. Татьяна Васильевна Терзиева
7. Димитър Георгиев Петков

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Гена Цветкова Велковска
2. Кирил Стоянов Стоянов
3. Георги Петров Пешков
4. Симеон Тодоров Гаджов
5. Димитър Иванов Иванов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Искра Атанасова Георгиева
2. Диян Иванов Христов
3. Мария Крумова Чакърова
4. Марио Стефанов Калпазанов
5. Кирил Стоименов Велев
6. Мирослав Александров Крайнов

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Атанас Върбанов Атанасов
2. Илиян Иванов Пеевски

16 ПП „МИР“

1. Цветомир Иванов Цонев
2. Елеонора Петрова Стефанова
3. Здравко Спасов Тодоров
4. Екатерина Илиева Барбова
5. Росен Тодоров Радев
6. Злати Василев Иванов

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1. Светослава Иванова Маринова
2. Мишо Цветанов Мишев

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Иван Стоянов Капралов
2. Веселин Кирилов Тодоров
3. Сашо Стефанов Евлогиев
4. Илиана Кирчева Симеонова
5. Небат Мехмедов Кадиров
6. Саша Тодорова Атанасова
7. Васил Иванов Христов
8. Галина Трифонова Раднева
9. Ердинч Исмаил Томаш
10. Сета Нъшан Карагьозян
11. Стела Димитрова Великова
12. Нели Иванова Русева

19 ПП „Глас Народен“

1. Борислав Николаев Маринов
2. Мадлен Веселинова Николова
3. Дарин Юлков Йорданов
4. Александра Ивайлова Иванова
5. Ивелин Иванов Найденов

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Стефан Пенчев Богданов
2. Антони Емилов Николов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Любомир Алексиев Любомиров
2. Ивайло Стоянов Камаджиев
3. Николай Стойчев Матев
4. Валентин Парушев Въков
5. Митко Драгомиров Митков
6. Стоян Димитров Шайков
7. Дария Ганчева Георгиева
8. Атанас Димитров Димитров
9. Билял Закир Руфи
10. Марин Петков Маринов
11. Радко Захариев Железов
12. Нурхан Осман Али

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Ваня Савова Георгиева

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Стефан Симеонов Тошев
2. Стоян Славейков Грозданов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Боряна Любенова Георгиева
2. Наталия Петрова Стефанова
3. Наталия Велева Тодорова
4. Мария Димитрова Балчева
5. Бисер Жечев Милев
6. Самет Рафет Янгънджъ
7. Илтер Мухидинов Хилмиев
8. Гергана Георгиева Николова
9. Станислава Валериева Иванова
10. Нуридин Мустафов Зекериев
11. Петър Хараланов Тодоров
12. Пламена Ивалинова Маринова

24 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Любомир Стефанов Ангелов
2. Селзан Севгин Ибрахим
3. Васко Райчинов Йотов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Деян Георгиев Петров
2. Румен Владимиров Русев
3. Стоян Христов Стоянов

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Мариана Асенова Дражева

28 КП ГЕРБ – СДС

1. Красимир Георгиев Вълчев
2. Илтер Бейзатов Садъков
3. Димо Чавдаров Георгиев
4. Николай Станимиров Стефанов
5. Юлия Вълчева Добрева – Петрова
6. Румен Петров Генов
7. Детелина Красимирова Куртева
8. Димитър Крумов Александров
9. Роска Енчева Петкова
10. Ахмед Неджатов Еминов
11. Добри Сашков Стоянов
12. Мариан Симеонов Ангелов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Йордан Свеженов Стоянов
2. Нерихан Рамзи Ибрям
3. Данаил Милчев Найденов
4. Пламен Иванов Данаилов
5. Ивайло Руменов Антонов
6. Звездалин Тошев Звездев
7. Неделчо Костадинов Неделчев
8. Селиме Мехмедова Кърджалиева
9. Росица Калчева Иванова-Христозова

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Марио Момчилов Терзиев
2. Валентин Иванов Димитров

31 МИР - Ямбол

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1.Мария Йорданова Цветкова
2.Тодор Иванов Налбантов
3.Емил Костадинов Попов
4.Доника Панайотова Панайотова – Цонева
5.Жана Павлова Борева

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1.Ана Петкова Петрова
2.Диян Тодоров Георгиев
3.Илиян Николов Ангелов
4.Димо Иванов Ангелов
5.Марияна Неделечева Вичева
6.Стела Живкова Карагьозова
7.Ангел Стефанов Митов
8.Станимир Георгиев Янакиев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Начко Обретенов Плочев
2.Марина Орфей Малчева
3.Анелия Ангелова Симеонова

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1.Кристиан Иванов Вигенин
2.Райно Георгиев Георгиев
3.Георги Динков Чалъков
4.Нина Кръстева Терзиева
5.Стоян Иванов Овчаров
6.Койчо Тончев Койчев
7.Капка Георгиева Йоргова
8.Божидара Константинова

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1.Никола Ангелов Димитров
2.Георги Стоянов Дичев
3.Иван Димитров Арнаудов
4.Данаил Андреев Йорданов
5.Яна Мартинова Динева
6.Таня Маринова Тсиолакиду

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1.Антон Боянов Коджабашев
2.Тошко Виолетов Вълчев
3.Желязко Стоянов Дичев
4.Филип Андонов Филипов
5.Ангел Иванов Ангелов
6.Атанас Христов Христов
7.Гергана Тенева Трънкова
8.Здравко Стефанов Златаров

7 ПП „АТАКА“

1.Йордан Маринов Тодоров
2.
3.Красимира Иванова Колева
4.Ваня Йорданова Дучева

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1.Михаил Василев Вълчев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1.Янко Александров Янков
2.Петър Пандушев Чобанов
3.Реджеб Селяхтинов Арифов
4.Георги Петров Георгиев
5.Юсеин Мехмедов Юсеинов
6.Юсеин Хасан Ахмед
7.Стойко Иванов Тодоров
7.Велислава Иванова Кръстева

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1.Илиян Костов Боровански
2.Ивелин Ивайлов Кирилов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1.Веселин Йорданов Калановски
2.Веселка Петрова Христамян
3.Николай Петров Чистов
4.Пламен Иванов Даракчиев
5.Диман Колев Димитров
6.Елена Стефанова Иванова
7.Димитър Василев Брънков
8.Георги Илиянов Бъчваров

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1.Женя Димитрова Илиева
2.Мариян Димитров Манолов
3.Димитър Стефанов Бояджиев
4.Желязко Иванов Желязков
5.Красимир Иванов Цветков
6.Начо Вълев Драгиев
7.Пламен Иванов Петков

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1.Веселин Иванов Георгиев
2.Ахмед Ахмед Али
3.Георги Иванов Костадинов
4.Сергей Митев Атанасов
5.Ташо Мишев Ташев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1.Светла Петкова Драгова
2.Александър Огнянов Георгиев
3.Диана Христова Цветкова
4.Илиан Атанасов Илчев
5.Снежана Илианова Радоева

15 ПП „НАЦИЯ“

1.Александър Андреев Спасов

16 ПП „МИР“

1.Радостина Ангелова Иванова
2.Александър Маринов Пеновски
3.Мартин Иванов Благоев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1.Пейчо Димитров Касъров
2.Георги Иванов Георгиев
3.Петко Радоев Коруев

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1.Станчо Димитров Ставрев
2.Петър Стефанов Личев
3.Мими Иванова Караколева
4.Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
5.Стоян Петков Петков
6.Милена Василева Паскова
7.Теодора Георгиева Ненкова
8.Пламен Павлинов Петров

19 ПП „Глас Народен“

1. Веселин Петров Червенков

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1.Симеон Николов Нейчев
2. Ганчо Иванов Попов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1.Георги Иванов Славов
2.Димитър Ангелов Гочев
3.Росица Петкова Стоева
4.Николай Вълев Петров
5.Диана Тонева Георгиева
6.Красимир Енчев Дюлгеров
7.Даниела Николаева Михайлова
8.Нася Димитрова Атанасова

22 ПП „ПРАВОТО“

1.Мануел Петров Калев
2.Янчо Генков Тепелие

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1.Силвия Кузова Цакова
2.Сирма Нинова Георгиева

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1.Недко Петков Жечев
2.Недка Христова Карска
3.Огнян Иванов Цонев
4.Светла Господинова Христова

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1.Кристина Любимирова Димитрова
2.Людмила Николова Велинова

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1.Даниела Колева Коларова
2.Камелия Генева Димитрова

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Мария Михайлова Георгиева
2.Ваня Петрова Долушанова
3.Диян Енчев Христов

28 КП ГЕРБ – СДС

1.Димитър Руменов Рунков
2.Станислав Димитров Говедаров
3.Димитър Ангелов Иванов
4.Снежана Христова Делчева
5.Атанас Христов Христов
6.Дора Йовчева Стоянова-Костова
7.Павел Георгиев Додов
8.Явор Златков Брънков

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1.Ивайло Ванев Вълчев
2.Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
3.Александър Костадинов Илиев
4. Георги Николаев Султанов

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Димитър Николаев Димитров
2.Виктория Данаилова Пенчева

Публикации

Теодора Йовчева: Вариантите за правителство са два

Теодора Йовчева: Вариантите за правителство са два

Избирателната активност достатъчна ли е за легитимност на изборите? Всъщност и ние знаем все още колко процента е избирателната активност. ЦИК показва данни към 17 часа. (към 08.04.2021 11:34 ч. - б.ред.) Сякаш еуфорията от новите проекти и изборните резултати...

повече информация
Първан Симеонов: Пробивът на Трифонов легитимира изборите

Първан Симеонов: Пробивът на Трифонов легитимира изборите

Избирателната активност достатъчна ли е за легитимност на изборите? Напълно. Може би най-ниското гласуване в най-новата ни история. Но достатъчно добро на фона на очакванията. Допълнителен легитиматор на изборите е пробивът на Трифонов. Иначе, мнозина щяха да почнат...

Поглед от чужбина – обзор на Парламентарни избори 2021

Поглед от чужбина – обзор на Парламентарни избори 2021

Дългоочакваният ден дойде и отмина. Суверенът се произнесе и резултатите се броят - по традиция трудно, мъчно и с много сигнали за нарушения. Маски, калкулатори, химикали, протоколи и чували - шоуто е гарантирано и изправя нацията за пореден път в търсене на всички...

Победителите са ясни, правителството – не

Победителите са ясни, правителството – не

Нека започнем с универсално добрата новината – избирателната активност се очаква да достигне до около 47%-48%, въпреки пандемията и лошото време. Макар и по-ниска от предишните избори - 54%, тя е сравнима с тези от 2014 и 2013 (48% и 51%). Апокалиптичните прогнози за...

Теодора Йовчева: Съставянето на правителство зависи от преднината на първия

Теодора Йовчева: Съставянето на правителство зависи от преднината на първия

„Консерваторъ“ зададе няколко въпроса на водещи политолози и социолози в България, относно предстоящите Парламентарни избори 2021. Днес отговаря Теодора Йовчева от Europe Elects: Теодора Йовчева е докторант в катедра Политология на СУ "Св. Климент Охридски". Участвала...

Първан Симеонов: Изборите – България в перфектната буря

Първан Симеонов: Изборите – България в перфектната буря

„Консерваторъ“ зададе няколко въпроса на водещи политолози и социолози в България, относно предстоящите Парламентарни избори 2021. Днес отговаря Първан Симеонов от директор на "Галъп интернешънъл болкан", част института "Иван Хаджийски" и аналитичната мрежа Sophia:...

Социологически проучвания 2021

БЕЛЕЖКИ:

 

Дата на проучване на ТРЕНД: 26.03-30.03
Дата на проучване на ГАЛЪП ИНТ: 24.03 -31.03
Дата на проучване на АЛФА РИСЪРЧ: 27.03 -09.03

Парламентарни Избори 2017 – Резултати

ПРОЦЕНТИ

ГЛАСОВЕ

%

Процент избирателна активност

Избирателна активност гласове

Гласоподаватели 2017